Фільтр

Рішення водоочистки для котельної

-
 Ecosoft ECOSET 500
Индивидуальный расчет стоимости
 Alter Air Фільтр для котельні до 500 кВт (вода зі свердловини)
ціна 41296грн
 Ecosoft ECOSET 1000
Индивидуальный расчет стоимости
 Alter Air Фільтр для котельні до 200 кВт (водопровідна вода)
ціна 34145грн
 Alter Air Фільтр для котельні до 500 кВт (водопровідна вода)
ціна 36060грн
 Ecosoft ECOSET ZM 500
Индивидуальный расчет стоимости

Готові пакетні рішення для очищення води в котельні – грамотно підібране обладнання, яке ефективно справляється з очищенням води від іржі, піску, мулу та інших забруднень, а також врегулювання рівня жорсткості води. Надмірно жорстка і забруднена води шкодить в першу чергу вашому здоров'ю, а також вона згубно впливає на сантехніку і побутову техніку. Як наслідок – вихід з ладу котла, ремонт якої обійдеться набагато дорожче, ніж інструменти для її запобігання. Трубопроводи та радіатори опалення також прослужать набагато довше при установці фільтру очищення води для дому.

Приклад готового пакета по очистці води в котельній на базі обладнання Ecosoft Готові пропозиції зібрані з урахуванням хімічного складу води, який обчислюють за допомогою проведення аналізу води. Цією процедурою займається наша компанія, вам достатньо просто принести невелику кількість води і дочекатися результатів. Виходячи з них і буде підбиратися потрібна система очищення води для дому. Хімічний склад водопровідної та свердловинної води, а також води з колодязя істотно відрізняється, тому для кожного типу води потрібно окреме рішення.

Рішення для очищення води в котельні включає в себе декілька важливих елементів, які забезпечать очищення вашої води від різноманітних забруднень. Це фільтр механічного очищення, фільтр-пом'якшувач і полифосфатный фільтр. У вартість готового пакета також входить аналіз води, всі необхідні комплектуючі елементи і послуги з монтажу.

 Очищення води для дому, придбати яку можна у нас на сайті, надійне і вигідне капіталовкладення, яке забезпечить вас кришталево чистою водою, яка не утворює накип на вашої побутової техніки і буде не шкідливою для вживання. Представлені комплекти фільтрів – не все, що ми можемо запропонувати, ми можемо зібрати потрібний комплект обладнання по вашим вимогам і побажанням. Допомогти з вибором готового пакету рішень можуть наші консультанти, зв'язатися з ними можна за телефоном 0800330828.