Фільтр

Готові рішення для очистки води в квартирах

-
 Alter Air Рішення для невеликих квартир (1 санвузол / 2 людини)
ціна 38905грн
 Ecosoft ECOCOMFORT 2
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOCOMFORT ZMO 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Ecosoft ECOCOMFORT 1
Индивидуальный расчет стоимости
 Alter Air Рішення для невеликих квартир (1 санвузол / 3 людини)
ціна 41375грн

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=etQHNNkRzA0

Системи водопідготовки та водоочищення від компанії Альтер Ейр

Опис комплексної послуги - підбору та проектування систем водопідготовки від компанії А...

Дуже багато людей скаржаться на погану якість водопровідної води, яка не найкращим чином впливає на організм людини, а також на стан сантехніки і посуду, які взаємодіють з проточною водою. Всі ці проблеми легко вирішуються за допомогою систем очищення води. Перед вами стоїть вибір: ви можете підбирати всі елементи цієї системи самостійно, а можете полегшити собі життя і купити готовий пакет рішень систем водоочистки, який звільнить вас від необхідності вибирати і купувати кожен фільтр і фільтруючі матеріали окремо. Готові пакетні рішення зібрані нашими фахівцями з урахуванням багатьох параметрів, які поодинці продумати людині, яка не розбирається в цій сфері, буде досить складно.

Пример готового пакета решений для водоочистки в квартире

З чого складаються пакетні рішення очищення води в квартирах

Пакетні рішення для очищення води в квартирах, як правило, складаються з таких елементів:

  • Система зворотного осмосу (очищає воду від домішок хлору, органічних речовин, а також від шкідливих мікроорганізмів і ін.
  • Фільтр механічного очищення (ефективно бореться з піском, іржею, мулом і т.д., захищаючи фільтр-пом'якшувач від сторонніх предметів);
  • Фільтр пом'якшення і видалення заліза (знижує рівень жорсткості води, роблячи її придатною для вживання);
  • Витратні матеріали.

Кожен з цих елементів виконує свою функцію і відповідає за окрему стадію водоочищення. У комплекті готових пакетів йдуть фільтри для очищення води в квартирі від провідного виробника Ecosoft, який відрізняється використанням дійсно якісних комплектуючих.

Пример реализации системы очистки воды в квартире

Готові рішення для дому формуються в залежності від кількості людей, що проживають в квартирі, а також в залежності від хімічного складу води. З цієї причини перед підбором обладнання для системи очистки води потрібно провести аналіз води для визначення проблем, які повинна вирішувати ця система, а також важливо проконсультуватися з фахівцями, які можуть порадити який пакет рішень підійде ідеально для вас.

Очищення води в квартирі, ціна на яке в Альтер Ейр вважається дуже вигідною - відповідальний крок до чистої і здорової води, а вода - важливий елемент повноцінного життя людини, адже ми використовуємо її не тільки для пиття, але і для приготування їжі, для роботи побутової техніки і т.д. Тому дуже важливо, щоб вода була якомога якісніше і чистіше. Компанія Альтер Ейр має оптимальний набір готових пакетних рішень для очищення води на різних об'єктах. 0800330828.">Допомогти вибрати і встановити такі системи можуть наші фахівці, зв'язатися з якими ви можете за телефоном 0800330828.