Фільтр

Готові пакетні рішення для будинку на базі фотомодулів

-
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Фотомодуль для дачі 12 В
ціна 8769грн
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Фотомодуль для зарядки гаджетів 12 В
ціна 1221грн
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Фотомодуль для автокемпінгу 12 В
ціна 4329грн
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Фотомодуль для дачі 220 В
ціна 10989грн
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Пакетні рішення на 2,4 - 4 кВт в атономном або змішаному режимі
Индивидуальный расчет стоимости
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Пакетне рішення на 100 кВт в мережевому режимі
Индивидуальный расчет стоимости
Рішення на базі фотомодулів Alter Air Фотомодуль і вітрогенератор для дачі 12 В
Проектна вартість

Відеоогляди

https://www.youtube.com/watch?v=vy-Zx2D4Yzk

Альтернативна енергетика для повного функціонування приватного будинку

Використання фотомодулів і вітрогенератора для енергонезалежності приватного будинку, с...

Використання енергії сонця є одним з найбільш перспективних і затребуваних напрямків розвитку альтернативної енергетики. Наприклад, установка фотомодулів може значно мінімізувати залежність від централізованої системи енергопостачання або допоможе зовсім відмовитися від неї. Однак, недостатньо просто придбати сонячну батарею і прикріпити її на дах будинку. Насамперед, слід провести ретельні розрахунки для визначення необхідної потужності всієї системи. Крім того, крім фотомодулів, потрібно коректно підібрати інвертор, акумуляторну батарею і кріпильні елементи. Саме тому компанія «Альтер Ейр» пропонує Вашій увазі пакетні пропозиції.

Що таке пакетні пропозиції?

Пакетна пропозиція – набір обладнання для створення ефективної та якісної системи електропостачання, яка використовує альтернативні джерела енергії. Ми пропонуємо готову систему з зазначенням її потужності, продуктивності та кількості елементів. У пакетні пропозиції  компанії «Альтер Ейр» входять: певна кількість фотомодулів, інвертор, акумуляторна батарея і кріпильні елементи.

Фотомодуль (сонячна батарея) – пристрій для перетворення сонячної енергії в постійний електричний струм. Фотомодулі бувають монокристалічними і полікристалічними, вони відрізняються технологією виробництва та показниками ККД. Для збільшення потужності системи прийнято використовувати не один, а кілька фотомодулів, з'єднаних в одну панель.
Кріпильні елементи служать для з'єднання сонячних батарей між собою, а також їх монтажу. Основною вимогою, яка пред'являється до кріпильних елементів є якість матеріалу їх виготовлення. Оптимальним варіантом буде використання елементів з алюмінію, який демонструє стійкість до корозії.
Акумуляторна батарея накопичує електричну енергію і віддає її в навантаження. Її продуктивність вимірюється в Амперах на годину.
Інвертор – апарат для перетворення постійного струму в змінний, він також може змінювати частоту і напругу. Цей пристрій перетворює енергію постійного струму акумуляторної батареї з напругою від 12 до 360 В в змінну напругу 220 В/380 В. Краще всього використовувати інвертор з чистої синусоїди.

У такому складному питанні, як вибір обладнання для створення системи електропостачання, а також монтажі цієї техніки краще довіряти професіоналам. Звернувшись в компанію «Альтер Ейр», Ви отримаєте в своє розпорядження кращих фахівців у своїй галузі, які проведуть всі розрахунки і допоможуть підібрати оптимальний варіант, який влаштує саме Вас. Дізнатися детальніше про послуги, які надає компанія «Альтер Ейр», отримати консультацію або зробити замовлення можна, звернувшись за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42.