Фільтр

Альтернативна енергетика

Тип инженерной системы
Тип помещения
 

Чим викликана така велика популярність на установку систем альтернативної енергетики?

З кожним днем ​​люди все частіше замислюються над такими системами опалення та електропостачання, які використовують альтернативні джерела енергії, зокрема сонячну енергію. В даному розділі представлена ​​вичерпна інформація про системи електропостачання і опалення на базі альтернативних джерел енергії, які допоможуть значно заощадити витрати на опалення і гаряче водопостачання. Разом з тим, що альтернативна енергетика в Україні набирає обертів, ми намагаємося постійно постачати вас актуальними новинами. У нас ви дізнаєтесь детальну інформацію про невичерпні джерела енергії, види та відповідні технології.

Альтернативная энергетика на базе фотомодуля

Використання фотомодулів

Все більшого поширення при виборі систем альтернативної енергетики отримують сонячні фотоелементи або сонячні фотомодулі. Чому ж перевершує даний альтернативне джерело енергії перед іншими видами? Передусім доступністю і неисчерпаемостью сонячної енергії, яку вони перетворюють. Сонячні панелі використовуються тільки для вироблення енергії, якщо ж вам потрібен джерело гарячого водопостачання, то вам слід вибирати інше обладнання (наприклад, гелиотермальные системи).

Завдяки використанню тільки екологічно чистих матеріалів, фотомодулі відрізняються високою екологічністю і безпекою для навколишнього середовища. Крім того, фотомодуль має тривалий термін служби та при його роботі не потрібно ніяких додаткових матеріалів. Таким чином, встановивши всього один раз фотомодуль, ви будете весь подальший час безкоштовно генерувати енергію.

Переваги геліотермальних систем (сонячних колекторів)

Геліосистеми, на відміну від попереднього типу обладнання, допоможуть впоратися не тільки з завданнями вироблення енергії, але і приготування гарячої води, а також підігрівом басейну. Використовуючи сонячний колектор можна значно знизити витрати на нагрів гарячої води, також збільшити термін служби основного котельног про обладнання, відключивши його в літній період. Сонячні батареїзабезпечать від 30% до 90% потреби в гарячій воді і 30% опалення.

Сонячні колектори можуть бути двох типів:

  • плоскі;
  • вакуумні.

Якщо говорити простими словами, то плоскі коштують дешевше і можуть генерувати енергію, як правило, тільки в літній час року, а вакуумні дорожче за вартістю і можуть працювати цілий рік.

Ветрогенератор - отличный источник выработки энергии

Ефективність вітрогенераторів

Вітрогенератори для дому – ефективне енергогенеруюче обладнання, яке перетворює кінетичну енергію вітру в електрику. Ви можете встановлювати вітрогенератори в близькості до житла, так як вони є повністю безпечними для навколишнього середовища. Використовуючи такий пристрій, ви позбавляєте повітря і воду від викидів великих електростанцій.

Переваги теплових насосів

Теплові насоси – відмінна альтернатива централізованої системи опалення, принцип роботи якої подібний до роботи побутового холодильника. Різниця лише в тому, що в холодильнику тепло переноситься з внутрішньої камери на задню стінку, а в теплових насосах навпаки – з навколишнього середовища в опалювальну систему.

В залежності від джерела тепла теплові насоси можуть бути таких видів:

  • «грунт-вода»;
  • «вода-вода»;
  • «повітря-вода»;
  • «повітря-повітря».

Альтернативні джерела енергії - впевнений крок у майбутнє

Вищевикладена інформація дає нам зрозуміти, що альтернативні джерела енергії – наше майбутнє, адже запаси нафти, газу і т. д. мають з войство закінчуватися, причому останнім часом все це відбувається все з більшою швидкістю. Енергія сонця, вітру і води відновлювальна та екологічна, тому використання таких джерел енергії – вдале рішення, завдяки якому ви зможете стати енергонезалежними без великих для цього витрат і не завдаючи шкоди навколишньому середовищу. Слід зазначити, що економія коштів за допомогою альтернативних джерел енергії настільки велика, що вартість обладнання окупається всього за кілька років використання таких систем.

Для того, щоб правильно реалізувати установку такої системи, звертайтеся в спеціалізовану організацію Альтер Ейр, яка кожен день все тісніше зближує з'єднання «Альтернативна енергетика та Україна». Компанія Альтер Ейр має великий досвід по впровадженню систем альтернативної енергетики, тому наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний комплект альтернативних джерел енергії, що відповідають енерговимогам вашого будинку, неважливо, чи знаходиться він в місті Київ, Харків, Львів, Одеса чи Дніпропетровськ (Дніпро).

Мапа об’єктів