Фільтр

Осушення повітря, вентиляція басейнів

Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип системы
 

Ефективне осушення і вентиляція повітря в басейні – запорука комфортного відпочинку

Современный бассейн с системой осушения воздуха

Головною сферою діяльності компанії Альтер Ейр є надання послуг з проектування та монтажу систем осушення і вентиляції для басейнів різної складності. Ми займаємося подібними системами в масштабі від порівняно невеликих басейнів для приватних будинків до масштабних об'єктів рівня спортивних клубів і SPA центрів. Осушення припливного повітря для такого роду об'єктів є основною вимогою, без якого, за фактом, не можна експлуатувати басейн. Без видалення надлишкової вологи приміщення швидко прийде в непридатність від цвілі і розмокання будівельних розчинів. Та й перебувати в такій обстановці людині не рекомендується.

В даному розділі сайту представлені типові приклади реалізації подібних систем, підготовлені нашими досвідченими інженерами. В них ми спробували в максимально доступній формі, не втрачаючи при цьому технічних деталей, описати весь процес реалізації подібних систем. Ось основні питання, які треба з'ясувати для розуміння теми, яку ми торкнулися в даній статті:

  • Які вимоги пред'являються до обладнання?
  • Яке саме обладнання для цього підходить?
  • Де воно повинно бути розміщене?

Яке обладнання підходить для приміщення басейну?

Приміщення басейну – передусім високий рівень вологості і брак свіжого повітря, тому вибираючи обладнання, потрібно, щоб воно відповідало критеріям температури води, температури приміщення і відносної вологості. Оптимальним набором обладнання для цих цілей служить припливно-витяжна установка + промисловий осушувач повітря.

Осушение воздуха в бассейне, квартире - залог комфортного микроклиматаПрипливно-витяжна установка забезпечить загальнообмінну вентиляцію, а осушувач повітря знизить рівень вологи, створюючи таким чином комфортний мікроклімат в басейні. Якщо ваш бюджет огран ічен, можна використовувати якийсь один з типів обладнання.

Промислове осушення повітря може бути реалізовано за допомогою двох типівосушувачів:

  • Канальні;
  • Настінні.

Якщо ви вирішили використовувати тільки осушувач (без вентиляційної установки), то радимо вам зупинити свій вибір на канальних осушувачах.

Припливно-витяжна установка може бути:

  • Складальна;
  • Моноблочна (вважаються найкращими, так як у них вже передбачена система автоматики і корпус їх, як правило, має шар шумоізоляції).

Природно, що у клієнтів бувають різні фінансові можливості, для цього при підготовці даних статей наш інженерний відділ склав кілька варіантів систем на базі різного обладнання і його компонування. Таким чином, потенційний клієнт перед спілкуванням з нашими фахівцями може мати уявлення про пропоновані йому послуги та орієнтовної вартості необхідного обладнання.

Різноманітність виробників даної техніки

Зокрема, осушувач повітря для басейну може бути підібраний залежно від бюджету проекту від Дантерм, Калорекс або Cooper&Hunter. Вентиляція басейну може бути реалізована різними типами установок від різних виробників — від дорогих спеціалізованих установок від Dantherm (Данія) до вент.установок Lessar (Литва), мають відносно невисоку ціну.

Підсумки

Сподіваємося, що представлена інформація буде корисною для вас, адже на сьогоднішній день в Україні не так багато компаній займаються на професійному рівні системами осушення повітря для басейнів, а ще менше число з них надає у відкритому доступі реальні приклади з кресленнями. Вся представлена у даному розділі інформація була написана нашими інженерами і не є калькою з чужих матеріалів.

Звернувшись в компанію Альтер Ейр із завданням будь-якої складності (консультація, проектування, монтаж, сервісне обслуговування), ви можете розраховувати на професіоналізм наших фахівців, завдяки чому вони зможуть підібрати вам оптимальний варіант системи. Ви можете вибрати вже готове рішення або зупинити свій вибір на індивідуальному проекті, в якому будуть враховані всі ваші вимоги і пожелан ія. Якщо вас цікавить додаткова інформація з даного питання, ви можете зателефонувати до нас в компанію, і ми відповімо на всі ваші запитання та допоможемо з вибором устаткування - 0800330828.

Мапа об’єктів