Фільтр

Розетки Jung - великий вибір дизайнерського електрофурнітури

Ви вибрали
-

Електрофурнітура, на перший погляд, - це всього лише додаткові пристосування для приєднання до електромережі. Такі перехідні пристрої, як розетки, вже давним-давно увійшли в наш побут і стали звичними. Тому купуючи ці аксесуари, ми не звертаємо особливої ​​уваги на те, де вони зроблені, якої якості і т.д. Однак, від того, наскільки якісною виявиться розетка, залежить робота підключених до неї кліматичних систем.

Компанія Альтер Ейр займається продажем устаткування для кондиціонування, вентиляції, осушення та зволоження повітря, опалення та ін. Вже понад 7 років. Такий значний досвід дозволяє з упевненістю стверджувати, що підходити до вибору розеток для свого приміщення необхідно так само ретельно, як і до самого кліматичного встаткування.

Приклад використання розетки Jung в квартирі

Зовсім з недавніх пір ми почали поставляти цю електрофурнітуру, і головним пріоритетом в цій сфері для нас є, в першу чергу, пропонувати клієнтові пристрої найвищої якості, надійності і за доступною ціною. Ми пропонуємо Вашій увазі розетки німецького виробництва від компанії Jung. Європейська якість цих приладів дозволяє рекомендувати їх для установки в різних типах приміщень.  

У чому переваги розеток Jung?

Розетки компанії Jung є ідеальним рішенням для тих, хто шукає найбільш витончений варіант в сфері забезпечення приміщення джерелом електричної енергії. Завдяки великій кількості серій і колірних рішень, електроустановочні вироби компанії Jung підійдуть під будь-який тип інтер'єру і стануть його окрасою. Якість цього обладнання з Німеччини не залишить байдужим, і Ви будете впевнені в довговічною і надійній роботі пристрою. Ви можете купити розетки Jung із заземленням, із захисною кришкою, ТВ-розетки і розетки для комп'ютера. Завдяки спеціальним рамкам, можна комбінувати розетки з вимикачами, реле і диммерами.

Альтер Ейр є офіційним дилером компанії Jung в Україні. У нас Ви можете купити електроустановочні вироби Jung за привабливою ціною. Які ж розетки пропонує Альтер Ейр своїм покупцям і яким чином зробити вибір? Розглянемо, в чому особливості та сфери застосування кожної з моделей.

Стильне виконання розетки Jung в квартирі

Моделі і комплектація розеток Jung

  • JUNG ECO Profi. Ця модель є найбільш економною в плані вкладення коштів, оскільки ціна на такі розетки досить демократична. JUNG ECO Profi випускаються в двох виконаннях - білому і кольору слонової кістки. Тому Ви можете вибрати як стандартну розетку, так і в незвичайному кольорі. JUNG ECO Profi є як звичні розетки, так і спеціальні для ТБ, комп'ютера (з декількома портами), радіо, стаціонарного телефону. Всі вони виготовлені з високоміцного матеріалу і прослужать Вам борги роки.
  • JUNG CD Plus. Дані розетки відрізняються від інших моделей тим, що мають накладки всіх кольорів веселки: від соковитих і яскравих до стриманих і елегантних під граніт, метал або золото. Така розетка стане унікальним доповненням до дизайну Вашого приміщення. Крім того, вони по периметру мають рамки, а також можуть комбінуватися з вимикачами.
  • JUNG A Plus. Розетки серії JUNG A Plus виконані в стилі «Модерн» і також можуть бути в різних кольорах. Встановлювати таку розетку можна навіть у ванній кімнаті, де постійно спостерігається висока вологість. Вона надійно захищена від таких впливів, і ні за яких обставин не вийде з ладу, не втратить свої характеристики і первісний колір.
  • JUNG LS. Істотною перевагою розеток серії JUNG LS є матеріал, з якого вони виробляються - нержавіюча сталь. По-перше, вона набагато міцніше пластику, а по-друге, не піддається впливу води і механічних пошкоджень. Виконані вони у благородній кольорі і на 100% ідеально підійдуть навіть самому вишуканому інтер'єру.

 
Придбати одну з обраних моделей розеток фірми JUNG можна на сайті компанії Альтер Ейр, а також за контактними номерами телефону. Наші фахівці підберуть розетку, виходячи з параметрів вашого приміщення і приладів, які ви хочете до неї підключати. Демократичні ціни і якісна продукція гарантовані!