Правила використання матеріалів сайту Альтер Ейр

Весь текст на нашому сайті alterair.ua: опис товарів, статті, огляди обладнання, новини та інші матеріали, оригінальні і захищені Законом України «Про авторське право і суміжні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (Редакція станом на 05.12.2012 ).

Ви, як користувач нашого ресурсу, можете використовувати наші текстові матеріали тільки в некомерційних цілях. Якщо ви копіюєте, зберігаєте, поширюєте текстовий зміст нашого сайту, то обов'язково вказуйте знак копірайтингу © і активне гіперпосилання на веб-сторінку alterair.ua як першоджерела інформації. Така процедура в обов'язковому порядку стосується інших інтернет-ресурсів та соціальних мереж. Якщо ви хочете використовувати тексти з будь-якою іншою метою, то можете звернутися в письмовому вигляді до адміністрації сайту. Кожен запит буде розглядатися в індивідуальному порядку.

Заборонено публікувати будь-яку інформацію сайту alterair.ua на інших веб-сторінках без видимого всім користувачам гіперпосилання на наш сайт. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело розглядається як порушення авторського права (плагіат і т.д.).

Правила використання матеріалів сайту alterair.ua

Не сподобалось обслуговування?

Менеджер був недостатньо ввічливим чи (не дай бог!) некомпетентним? Ви не отримали відповідь на своє питаннячи навпаки, хочете подякувати за хорошу роботу?

Напишіть директору

director@alterair.ua

або відправте форму