Комплексні інженерні системи для будинку і квартири

1
Що потрібно
2
Тип приміщення
3
Виберіть тип об’єкту

Реалізовані проекти

Нові рішення

Популярні розділи

Нові відео на нашому каналі

https://www.youtube.com/watch?v=W0Ckk7wKJJg

Які послуги надає компанія Альтер Ейр?

Услуги компании Альтер Эйр

Альтер Ейр – проектно-монтажна компанія, яка спеціалізується на наданнях послуг у сферах:

  • вентиляції;
  • кондиціонування;
  • опалення;
  • водопостачання і каналізації;
  • водопідготовки та водоочищення;
  • альтернативних джерел електроенергії.

Іншими словами, ми займаємося системами, які відповідають за комфортний мікроклімат вашого об'єкта у будь-якій точці України. Ми беремо на себе відповідальність за всі етапи впровадження цих систем, починаючи від проектування і монтажу, закінчуючи сервісним обслуговуванням і консалтингом.

Далі ми можете детально ознайомитися зі всіма сферами діяльності проектно-монтажної організації Альтер Ейр.

Проектування

Уявімо ситуацію: ви займаєтеся будівництвом власного житла і хочете, щоб в будинку були хороші кліматичні показники і повітрообмін. З метою реалізації цих цілей ви вирішили звернутися в спеціалізовану компанію Альтер Ейр для досягнення максимально якісного результату. Спочатку наші фахівці поспілкуються з вами для розуміння вимог і побажань, що обов'язково буде враховано в майбутньому проекті. Далі ми розробляємо концепцію проекту і даємо вам її на розгляд. Таким чином, ми даємо зрозуміти людині, які варіанти можна втілити в життя конкретно під його об'єкт. Тільки після узгодження остаточного варіанту інженери беруться за розробку проектних робіт. Це найвідповідальніший етап, адже від того, наскільки грамотно зроблено інженерне проектування, залежить наскільки якісним буде результат.

Как происходит проектирование систем

До складу нашої інженерної команди входять п'ять кваліфікованих фахівців, три з яких спеціалізуються в області вентиляції та кондиціонування, інші двоє - в області опалення. На чолі стоїть керівник відділу інженерії, який відповідає за побудову всіх концепцій і якість виконання проектних робіт, зроблених по об'єкту.

Ми займаємось проектуванням систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопідготовки та альтернативних джерел електроенергії житлових (будинки, квартири) і адміністративних об'єктів (офіси, ресторани, салони краси, кінотеатри тощо). Великі промислові приміщення і висотні будівлі в нашу компетенцію не входять.

Монтаж

У нашій команді професіоналів окремо варто виділити монтажну організацію, куди входять шість бригад, якість виконання робіт яких контролює керівник. Ці люди відповідають за чималий відрізок робіт з монтажу всього обладнання на об'єкті. Наші монтажники своїми силами здійснюють інженерний монтаж техніки, починаючи від гідравлічних робіт і закінчуючи аеродинамічними. У напрямок діяльності компанії Альтер Ейр входить також виготовлення жесті під поточні об'єкти.

Неважливо з якого ви міста, команда наших монтажників готова виїхати на монтаж в будь-яке місто України. Вони – справжні знавці своєї справи, тому ви можете навіть не сумніватися в якісному результаті.

Сервіс

Сервісне обслуговування техніки – ще один напрямок, яким займається наша компанія. Всім відомо, що будь-яке обладнання має певний термін для профілактичного огляду і технічного обслуговування. Це обов'язкова необхідність для хорошого функціонування техніки.

Наша сервісна служба контролює всі діючі об'єкти. Вона відповідає за якісне обслуговування обладнання, чисті повітроводи та фільтруючі елементи, заміну комплектуючих матеріалів і т. д.

В даний сегмент сфер нашої діяльності входить і аналіз води, який обов'язково проводиться для правильного підбору і подальшої роботи систем очищення води.

 Типові рішення

 У цьому розділі ми пропонуємо вам готові пакетні рішення для систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопідготовки та альтернативних джерел  електроенергії. Що це дає вам? Типові рішення дозволяють вам ознайомитися з оптимальними варіантами побудови системи будь-якого рівня складності,  звільняючи вас від необхідності підбирати кожен її елемент окремо. У процесі їх складання наші інженери враховували всі важливі нюанси, без яких ту або іншу  систему не можна назвати ідеальною.

 Консалтинг

 Вperevagi-nashoi-companii и живете не в Києві, проте бажаєте замовити проект системи систем вентиляції, кондиціонування, опалення, водопідготовки чи альтернативних джерел  електроенергії саме у нас? Не проблема, ми передбачили і такий варіант розвитку подій.

 Ми з радістю поспілкуємось з вами в телефонному режимі, розробимо концепцію проекту і надамо вам комерційну пропозицію, на основі якої ви будете мати  уявлення, яке обладнання підійде для вашого рішення. Якщо у фінансовому еквіваленті вас все влаштує, ми підготуємо технічну документацію і надамо вам  перелік потрібного обладнання. Після затвердження всіх інженерних робіт наші монтажники виїдуть до вас на об'єкт, де вони виконають шефмонтаж (контроль за  виконанням встановлення обладнання іншими фахівцями)/монтаж та налагодження роботи системи.

Приклад іншого характеру. Ви замовили проект системи опалення, але сумніваєтеся в правильності вибору стратегії її побудови та грамотності його складання. Ми перевіримо і за потреби внесемо корективи або рекомендації в будь-вже існуючий проект, а також проаналізуємо, чи доцільне таке рішення.

Підсумки

Ми здійснюємо проектування і монтаж різних кліматичних, опалювальних та інших систем, з результатами яких ви можете ознайомитися, переглянувши наші приклади виконаних робіт у Києві та Україні. Ви можете вибрати як готові рішення, так і замовити систему «під ключ». Ми із задоволенням складемо для вас комерційну пропозицію і допоможемо вам в разі неграмотного проектування або монтажу, виробленими іншими організаціями.

Підводячи підсумки, слід сказати, що придбати обладнання – на сьогоднішній день справа нескладна, а от знайти фахівців, які правильно його спроектують, скомпонують і встановлять набагато складніше. Тому радимо вам з відповідальністю ставитися до вибору проектно-монтажної організації, щоб потім не довелося платити двічі. Звернувшись в нашу організацію з будь-інженерною задачею, ви отримуєте в розпорядження компетентних фахівців, які з особливою уважністю ставляться до кожного клієнта, уважно вивчаючи його потреби і бажання. Нам можна довіряти і це доведено не тільки часом, але і великою кількістю позитивних відгуків наших клієнтів.

Мапа об’єктів