Монтаж осушувачів повітря

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Монтаж осушувачів повітря – це встановлення спеціалізованого обладнання, яке відповідає за контроль рівня вологості в приміщенні. Осушувачі, як правило, використовуються в басейнах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю. Потужне і продуктивне устаткування для осушення, яке вимагає спеціалізованого монтажу, може бути настінного, канального або моноблочного типу.

Вибір осушувача повітря і його встановлення – це достатньо трудомісткий процес, який вимагає спеціалізованих знань. Слід враховувати як особливості приміщення, так і технічні характеристики самого агрегату. Тому, щоб уникнути плачевних результатів і не витратити велику кількість часу і грошей на малоефективний або зовсім не функціонуючий пристрій, краще відразу звернутися до професіоналів.

Компанія Альтер Ейр  це проектно-монтажна організація з майже 10-річним досвідом роботи в області кліматичної техніки. Звернувшись до нас, ви отримаєте в своє розпорядження цілий колектив висококваліфікованих фахівців, націлений на максимально швидке і ефективне рішення проблеми.

Як відбувається монтаж осушувачів повітря?

Крок 1. Діалог.

Спілкування з клієнтами є важливою частиною нашої роботи. Компанія Альтер Ейр дорожить своєю репутацією, тому ми зацікавлені виконувати свою роботу якісно і надійно, підлаштовуючись конкретно під вас. Ось чому, насамперед, необхідно з'ясувати ваші основні запити і побажання, а також базові технічні характеристики об'єкта. Наприклад, розмір поверхні дзеркала води в басейні допомагає розрахувати потужність осушувача. В ході обговорення ми дізнаємося, яким ви хочете бачити проект, і пояснюємо, як це зробити правильно.

Крок 2. Комерційна пропозиція.

З'ясувавши всі необхідні подробиці, ми пропонуємо вам рішення, яке включає три варіанти:

 • Бюджетний варіант – з використанням недорогого, але якісного обладнання, що відповідає всім вимогам і стандартам.
 • Стандартний варіант – з використанням якісної техніки від європейських або японських брендів.
 • Преміум-варіант – з використанням елітного обладнання і дизайнерських версій кліматичної техніки.

Етапи монтажу осушувачів повітря у приміщеннях басейнів

Крок 3. Розробка проекту.

Після того, як ви виберете відповідний варіант, наші інженери в найкоротші терміни складають проект робіт. Цей документ включає в себе розрахунки розподілення повітря, план системи повітроводів і розробляється абсолютно безкоштовно.

Згодом він погоджується з:

 • власниками,
 • архітекторами,
 • дизайнерами,
 • виконробами,
 • суміжними компаніями, які займаються електрикою, комунікаціями і т. д.

Також звертаємо вашу увагу на можливість надання таких послуг, як консалтинг та супровід проектів в інших містах.

Інженерний консалтинг – це аналіз системи вентиляції, вже існуючої або такої, яка готується до запуск. Якщо необхідно, надаються конкретні пропозиції щодо усунення проблем і неточностей. Сюди входить перевірка креслень і специфікації, обґрунтовання встановлення обладнання і його розташування, оцінка ефективності системи в цілому.

Компанія Альтер Ейр також займаєтьсясупровідом проектів в інших містах. Високоякісні фахівці з багаторічним стажем роботи нададуть весь спектр послуг, виїхавши у ваше місто.

Крок 4. Монтаж осушувачів повітря.

В найбільш стислі терміни і без заподіяння Вам жодних незручностей, наші професійні монтажники з багаторічним досвідом, здійснюють всі необхідні роботи по встановленню обладнання.

Встановлення моноблочних осушувачів

Коли мова йде про осушення повітря басейнів, які мають велику поверхню дзеркала води, рекомендується використовувати моноблочні осушувачі з функцією припливно-витяжної вентиляції.

Монтаж системи повітропроводів проводиться відповідно з прийнятою схемою розподілення повітря, на підставі затвердженого проекту. В основному застосовуються жорсткі повітроводи – круглі/прямокутні з оцинкованої сталі або круглі спірально-навивні.

Підводка комунікацій – електроживлення, теплоносій, система дренажу, трап аварійного зливу води. Для цього попередньо видаються завдання суміжним організаціям.

Монтаж осушувача виготовляється на спеціальні опори, віброгасильні, а повітроводи підключаються через гнучкі вставки. Це необхідно для запобігання передачі вібрацій, що сприймаються нами як шум, що видає осушувач.

Монтаж повітророзподільних пристроїв – решіток, дифузорів, анемостатів і т. д.

Пусконалагоджувальні роботи – запуск встановлення і тестування роботи осушувача.

Наші досвідчені монтажники, які будуть працювати над вашим об'єктом

...
 • Юрій
 • Маковський
Технічний директор Альтер Ейр. Майстер підключення та пусконаладки. Досвід роботи більше 15 років.
...
 • Володимир
 • Косюк
Відповідальний і працьовитий. Займається встановленням систем вентиляції та кондиціонування з 2010 року.
...
 • Сергій
 • Калінкін
Спеціалізується на монтажі систем опалення. Зробить ідеальне опалення з урахуванням сучасних технологій.
...
 • Віктор
 • Глодовьюк
Знає все про якісному монтажі систем опалення. Точний в деталях, відповідальний і уважний.

Встановлення канальних осушувачів

Канальні осушувачі застосовуються у тих випадках, коли немає можливості встановлення іншого типу обладнання або ви просто не хочете захаращувати приміщення цією установкою. Канальний осушувач може бути змонтований в сусідній кімнаті і керуватися звідти. Монтаж осушувачів даного типу проводиться аналогічно з установкою моноблочних агрегатів.

Монтаж канальних осушувачів повинен виконуватися згідно інструкції.

Канальні осушувачі повітря монтуються на кронштейни або спеціальну підставку в технічному приміщенні бажано на віброізолюючі опори з врахуванням відстані від стін і стелі (15 см мінімум). Далі підключаються повітроводи, здійснюється відведення дренажу і за потребою встановлюються додаткові опції: підмішування свіжого повітря, охолодження або підігрів осушенного повітря.

Є можливість встановлення інспекційних дверцят з протилежного боку пристрою, що сприяє зручному обслуговуванню агрегату.
Також під час монтажу можна зняти заглушку і подати повітря безпосередньо у верхню зону.

Складність встановлення полягає в тому, що потрібно правильно підібрати повітроводи відповідного діаметру і розподільні пристрої (граткии), грамотно реалізувати забір і викид повітря.

Припроектуванні системи осушення повітря і вентиляції басейну та монтажі обладнання потрібно враховувати, що канальні осушувачі – це високопродуктивне обладнання з високим статичним тиском. Тому, якщо підібрати повітроводи меншого діаметру, ніж потрібно, буде виникати зайвий шум. А також, якщо система знаходиться в холодному приміщенні, то повітроводи потрібно ізолювати. Зверніть увагу, що канальні осушувачі повітря повинні розміщуватися тільки в опалювальному приміщенні, де температура повітря не буде нижчою 0°С – це потрібно для того, щоб не замерзав дренаж і коректно працювала система автоматики.

кКанальные осушители воздуха для бассейнов. Монтаж и пусконаладка

Встановлення настінних осушувачів

Настінні осушувачі є компактними пристроями, які ефективно осушують повітря в басейні, а в поєднанні з припливно-витяжними установками створять неперевершений комфорт в цьому приміщенні з високою вологістю.

Підведення електроживлення і дренажного трубопроводу – відповідно до схеми монтажу і прив'язок до місця установки осушувача підводиться кабель живлення і дренажний трубопровід.

Монтаж осушувача  деякі осушувачі підтримують можливість монтажу в ніші. Таккож деякі осушувачі можуть монтуватися не тільки на стіну, але і прямо на підлогу – для цього застосовуються спеціальні кронштейни. На стіну осушувач встановлюється на спеціальних пластинах.

Налагодження та запуск – перед введенням осушувача в експлуатацію, за допомогою вбудованого або виносного гігростата, виставляється необхідний діапазон вологості, при досягненні якого осушувач буде вмикатися.

Монтаж настенного осушителя воздуха для бассейна

Підсумки

 • Процес монтажу осушувачів повітря здійснюється в 4 основних етапи: спілкування з клієнтом про майбутній проект, складання комерційної пропозиції, розробка проекту та встановлення обладнання для осушення повітря у прииміщенні басейну.
 • Для осушення повітря ми пропонуємо кілька типів обладнання: настінні, канальні і моноблочні пристрої.
 • Монтаж осушувачів повітря включає: монтаж повітроводів, підведення комунікацій (електроживлення і дренажного трубопроводу), встановлення пристрою, монтаж решіток, дифузорів, анемостатів і пусконалагоджувальні роботи.
 • Якщо ви хочете зберегти свій час і гроші, отримати якісний, ефективний і надійний результат, то звертайтеся до професіоналів.

Відгуки