Консалтинг систем альтернативної енергетики

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Дуже важливим моментом в сфері застосування відновлюваних джерел енергії є надійність роботи системи в комплексі і блоків окремо. На безперебійність та коректність роботи обладнання можуть впливати дві різнорідні причини – це заводський брак і непрофесійно підібраний комплект системи.

На перший чинник, можливо вплинути тільки виходячи з досвіду експлуатації обладнання різних брендів і знаючи, який з них слід застосовувати, а який не варто.

Друга ж причина отримала ширше поширення в Україні. В результаті кінцевий споживач системи має величезні шанси отримати в експлуатацію обладнання, яке приносить головний біль замість бажаного економічного ефекту.

Дуже часто інженери нашої компанії стикаються з ситуацією коли об'єкт зданий і вже працює, але виникають труднощі з ряду «геліосистема не нагріває воду», «в автономній системі електропостачання не вистачає енергії», «система не може забезпечити потужністю встановлені навантаження» і цей список можна продовжувати дуже довго. А відповідь у більшості випадків дуже простий – не правильно розроблений проект системи. Саме тому наша компанія здійснює консалтинг готуються і реалізованих проектів.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Варіанти консалтингу систем з використанням відновлюваних джерел енергії

1. Консалтинг готового проекту до реалізації.

Цей етап включає в себе перевірку працездатності підібраного обладнання для системи альтернативної енергетики (іншою компанією) щодо наданого замовником технічного завдання. Найчастіше розробники подібних систем підбирають обладнання, виходячи з того, що є в наявності в конкретний момент часу (незважаючи на якість). Як наслідок, отримуємо у кращому випадку, комплект апаратури з низькою надійністю або обладнання, яке взагалі не відповідає технічному завданню. Саме тому перед реалізацією проекту необхідно проводити його консалтинг, за результатами якого вже можна приймати рішення щодо його реалізації.
Компания Alter Air проводит консалтинг систем альтернативной энергетики

2. Консалтинг реалізованого об'єкта.

Застосовується до вже експлуатованих об'єктів, які мають дефекти при розробці інженерного рішення або в процесі експлуатації яких з'явилися нові вимоги до обладнання (наприклад, розширення потужності або зменшення власного споживання). Цей шлях фінансово витратніший, ніж попередній, і дуже часто тягне за собою додаткову комплектацію системами захисту обладнання або допоміжними пристосуваннями, доходить навіть до часткової заміни оснащення.

3. Розробка оптимального інженерного рішення.

Час від часу інженерний відділ нашої компанії зіштовхується з об'єктами, які були виконані як тимчасові, але замовник планує модернізувати систему та впровадити її на постійній основі. Або в комплект входить апаратура, яка спочатку не може працювати коректно (це відбувається внаслідок роботи некваліфікованого спеціаліста). У цьому випадку не обійтися без заміни левової частки або всього обладнання. При виникненні такої ситуації наша компанія в найкоротші терміни розробляє коммерційну пропозицію на базі обладнання перевірених часом брендів спрямоване на застосування в конкретному випадку (не стандартне рішення).
 
Важливо відзначити, що компанія Альтер Ейр надає послугу супровід проектів в інших містах. Наші фахівці можуть виїхати в будь-яке місто для надання послуг консалтингу або розробки повноцінного незалежного проекту системи з використанням альтернативних джерел енергії. Звернувшись до нас, ви отримуєте багаторічний досвід кращих інженерів Києва у вашому місті.

Відгуки