Монтаж систем автоматизації | "Розумного будинку"

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Чому не можна монтувати самостійно?
 2. Коли проводиться установка системи автоматизації?
 3. Вихідні дані від клієнта.
 4. Етапи монтажу і налаштування системи "розумний будинок".
 5. Тривалість монтажу.
 6. Вартість монтажу.
 7. Підсумки

Тільки уявіть, ви приходите додому, а там самостійно загоряється підсвічування, по телевізору йде улюблений серіал, а кавоварка вже приготувала бажаний напій. Автоматизація на основі системи "розумний будинок" здатна все це реалізувати. Коректна робота системи залежить від ряду факторів, серед яких - професійний монтаж. Навіть найпросунутіший проєкт не має шансів на успіх, якщо реалізація виконана невірно.

Варто відзначити, що автоматизація може здійснюватися на двох рівнях:

 • "Розумне світло" (релейні станції) - за допомогою блоку, розташованого в електрощитовій, можна контролювати світло, жалюзі/штори і диммірування. Всього один пульт (кількість клавіш - за бажанням) може значно спростити ваше життя і скоротити кількість вимикачів на стінах.
 • "Розумний будинок" - система, яка автоматично контролює кліматичне обладнання в будинку (опалення, кондиціонування, вентиляція та інше), а також відеоспостереження, музику, світло, штори і багато іншого. Можна запрограмувати будь-який сценарій, який буде повністю підлаштовуватися під ваш ритм життя.

1. Чому не можна монтувати самостійно?

Автоматизація - складна інженерна система, яка вимагає спеціальних знань і освіти. Розробкою плану, монтажем та налагодженням повинні займатися фахівці, так як самостійно, без необхідних навичок, грамотно організувати систему не вийде. Устаткування і фурнітура для автоматизації повинні бути правильно підібрані, що некваліфікованій людині вкрай складно зробити.

Власний монтаж приладів автоматизації може привести до того, що система просто не буде працювати і це ще в кращому випадку. У гіршому - доведеться купувати нове обладнання. До того ж, технічне оснащення для автоматизації не з дешевих. Саме тому установку та налаштування "розумного будинку" краще залишити професіоналам.

Крім усього іншого, за європейськими стандартами, інсталяцією системи "розумний будинок" на основі KNX повинні займатися сертифіковані фахівці. Всесвітня асоціація виробників і партнерів KNX розробили правила і рекомендації, яким інженери, які реалізують "розумний будинок", повинні слідувати. Система спроєктована, змонтована і налаштована за всіма правилами буде справно та якісно працювати протягом довгого часу.

Фахівці Альтер Ейр пройшли навчання і сертифікацію. У цьому ви можете переконатися в нашому розділі "Сертифікати".

2. Коли проводиться установка систем автоматизації.

Монтаж релейної станцій "розумного світла" проводиться, коли готовий проєкт і закуплено обладнання, разом з монтажем електропостачання. Для установки релейної станції повинен бути доступ до щитка (в квартирі), в разі якщо це приватний будинок - доступ до щита на стовпі. Якщо в будинку проводитися монтаж комплексу кліматичних систем (вентиляція, опалення), то електропостачання проводиться після них.

Монтаж інформаційних ліній автоматизації "розумного будинку" проводиться паралельно з монтажем електропостачання. Вони повинні проводитися разом, так як для автоматизації не потрібно тягнути дроти на вимикачі. Їх замінять інформаційні кабеля. У той же час, коли ставиться силовий щит, встановлюється щит автоматизації і туди підводяться виходи проводки. Електрофурнітура (пульти, датчики та ін.), ставляться, коли все обладнання змонтовано і ремонтні роботи завершені.

Рекомендуемое оборудование раздела

3. Вихідні дані від клієнта.

Для монтажу приладів і засобів автоматизації необхідний проєкт. Він відображає всі бажання замовника і те, як система буде працювати. Сюди відносяться системи, які будуть розташовані в будинку/квартирі (ролети, камери, розпізнавання осіб, світлова сцена та інше). Без проєкту й інформації від суміжних компаній коректна реалізація неможлива.

4. Етапи монтажу і налаштування системи "розумний будинок".

 • Установка інформаційних шин - паралельно з монтажем прокладається проводка автоматизації.
 • Монтаж обладнання та фурнітури - після завершення облицювальних робіт фахівці встановлюють пульти, датчики і сенсори.
 • Налаштування системи автоматизації - програмування обладнання, яке управляється "розумним будинком".
 • Програмування - після того, коли господарі в'їжджають, налаштовується зручний сценарій (всі побажання замовника), за яким працює автоматизація.

5. Тривалість монтажу.

Час монтажу системи "розумний будинок", перш за все, залежить від складності проєкту і квадратури будинку/квартири. Монтаж ділиться на кілька етапів:

 • Роботи монтажної бригади по прокладанню інформаційних кабелів (проводяться паралельно з монтажем) - 3-4 дні.
 • Програмування обладнання, за допомогою якого відбувається автоматизація (індивідуальний сценарій роботи "розумного будинку") - до тижня.

Додаткову інформацію щодо термінів монтажу ви можете дізнатися у інженера, що займається реалізацією системи для вас.

6. Вартість монтажу.

Кожен проєкт унікальний та індивідуальний. Ціна монтажу "розумного будинку" залежить від усіх реалізованих систем, використаного устаткування, а також роботи інженерів і монтажної бригади.

Щоб дізнатися терміни і вартість монтажу системи звертайтеся до фахівців Альтер Ейр. Ми завжди готові надати безкоштовну консультацію і запропонувати кращі рішення для вашого об'єкта. Телефонуйте 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті.

7. Підсумки

Автоматизація - зручна система, яка робить життя максимально комфортним. Можна створити будь-який сценарій, що задовольняє ваші вимоги. У інженерів Альтер Ейр величезний досвід в реалізації системи "розумний будинок". Ми розробимо систему, яка підлаштується під ваш ритм життя і зробить його простішим.


Відгуки