Монтаж теплових завіс

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Першочергове завдання теплових завіс - зменшити тепловтрати через відкриті або регулярно відкриваються двері. Найбільш актуальна установка теплової завіси на об'єктах з постійним потоком приходили і відходили людей - магазини, супермаркети, кафе, ресторани, офіси і т. Д. Без повітряних теплових завіс комфорт перебування всередині приміщення для персоналу та відвідувачів в зимовий час був би просто неприйнятний, а витрати на опалення істотно зростали. Залежно від конструктивних особливостей приміщень і дверних прорізів вибираються або горизонтальні теплові завіси (встановлюються над дверима прорізу), або вертикальні теплові завіси (встановлюються ліворуч або праворуч від дверного отвору). 

Слід пам'ятати про важливість правильного підбору і грамотного монтажу даного обладнання. Теплова завіса монтаж, ефективно виконує свою пряму функцію, а не просто припадалє пилом під стелею. Щоб обрати та встановити завісу краще звернутися до професіоналів.

Теплова завіса монтаж ціна, може відрізнятися залежно від ваших запитів та першочергової проблеми.

Необхідно відзначити, що в даному питанні велику роль відіграють параметри і характеристики приміщення. Ми пропонуємо вам послугу «виїзд фахівця», що допоможе ретельно вивчити особливості об'єкта і уникнути можливих невідповідностей.
Вартість даної послуги складає 371 гривну.

Вартість монтажу теплової завіси:

Теплова завісаВартість
от 0.8 м до 1 м1500 грн
от 1 м и более1900 грн

Етапи монтажу теплових завіс

Монтаж теплової завіси:

1. Підведення електроживлення і установка кріпильних елементів.

Залежно від електричного навантаження завіси, до місця її установки підводитися відповідне електроживлення, а в залежності від способу кріплення, закладаються певні елементи:

  • якщо завіса монтується на стіну над дверима, то необхідно передбачити спеціальні кронштейни (зазвичай вони йдуть в комплекті);
  • якщо ж необхідний монтаж до стелі, то застосовуються шпильки;
  • якщо ж завіса вертикального монтажу, то на підлозі або стелі ставляться спеціальні кріпильні елементи;
  • потрібна перевірка стіни, на який проводиться установка завіси, вона повинна витримати її вагу (тонкі стінні перегородки для цього можуть не підійти);
  • якщо дверний проріз широкий і потрібна установка декількох теплових завіс в ряд, то між ними залишається проміжок 2-4 см, так як їх безпосереднє зіткнення не рекомендується;
  • горизонтальна теплова завіса установка вмонтовується максимально високо, відстань між нею і стелею не повинно бути менше 10 см, для забезпечення необхідного обсягу забору повітря.

2. Монтаж електричної теплової завіси

Після всіх попередніх робіт встановлюється сама теплова завіса. Після установки теплової завіси на монтажне місце, до неї підводиться електричний струм, підключається пульт управління (якщо він передбачений).

3. Монтаж водяної теплової завіси

Монтаж водяної теплової завіси дещо ускладнюється, оскільки потрібно подбати про підводі води до місця монтажу. Часто відбувається так, що по близькості до місця монтажу, немає доступу до води. З цього, монтаж водяної теплової завіси, може бути трохи дорожче через прокладки трубопроводів і установки запірної арматури.

Чому варто звертатись в Альтер Ейр?

Якщо ви хочете що б на вашому об'єкті була якісна кліматична система, здатна забезпечити комфорт для ваших клієнтів і співробітників, вам варто довіритися професіоналам. Компанія Альтер Ейр майже 10 років займається проектуванням та монтажем кліматичної техніки, в тому числі і теплових завіс. Наші співробітники проконсультують вас з даного питання, допоможуть підібрати оптимальний варіант, враховуючи саме ваші потреби, а також зроблять високоякісний монтаж обладнання.

Відгуки