Очищувачі повітря - заміна фільтра, сервіс, ремонт

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Чисте повітря в будинку – це запорука нашого здоров'я. Проте екологічна ситуація в сучасних містах, не кажучи вже про великі промислові центри, знаходиться у пригніченому стані. Бактерії, віруси, алергени, пил, вихлопні гази, шкідливі викиди заводів і фабрик згубно впливають на організм людини. Особливо це стосується людей, схильних до алергії. Саме для цього і існують побутові очищувачі повітря, які захистять ваш будинок.

Що таке очищувач повітря і як він працює?

Принцип работи очисника повітря зі зволоженнямОчищувач повітря – це пристрій для видалення з повітря механічних та інших видів забруднень. Повітря, яке забирається з приміщення, проходить через спеціально розроблені очисні фільтри, віддає всі зайві мікрочастинки та вже повністю чисте і знезаражене подається назад у кімнату. Так, з повітря віддаляються пил, віруси, грибки та інші, шкідливі для людського організму речовини і мікроорганізми.

В основі роботи приладу лежить багаторазове проходження повітря через систему фільтрів, кожен з яких має свою ступінь очищення. Більшість моделей очищувачів просто видаляють з повітря механічні забруднення – пил, грибок і мікроорганізми. Пристрої, оснащені фотокаталітичним фільтром також здатні ефективно боротися з неприємними запахами у приміщенні (тютюновий дим, запах тварин).

Компанія Альтер Ейр пропонує Вашій увазі побутові очищувачі повітря японського брендуDaikin.

Види очищувачів повітря Daikin

Очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K

Линейка очистителей воздуха Дайкин

Daikin MCK75JVM-K – це сучасне високоякісне обладнання, яке не тільки видаляє з приміщення пил, мікроби та інші алергени, але і оснащений функціями зволоження повітря у приміщенні та видалення неприємних запахів. Модель відрізняється компактними розмірами і безшумність під час роботи, що робить його експлуатацію вельми зручною.

Очищувач повітря Daikin MCK75JVM-K використовує у своїй роботі 2 змінних фільтра.

Очищувач повітря Daikin KNME998A4E

Цей фільтр розрахований на 2 роки експлуатації. В один комплект входить 7 фільтрів. Завдяки обертанню спеціального диска, вода зачерпується зі спеціального лотка. Фільтр утримує вологу і знезаражує її, після чого вологе очищене повітря потрапляє до приміщення. Завдяки бактерицидному покриттю, фільтр Daikin KNME998A4E ефективно бореться з мікробами і шкідливими мікроелементами.

Очищувач повітря Daikin KAC998A4E

Фільтр Daikin KAC998A4E розрахований на 1 рік безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. У комплекті поставляється 7 даних фільтрів. Гофрований електростатичний фільтр ефективно бореться з пилом. Поверхня зворотного боку фільтра покрита титановмістною оболонкою, яка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Наші досвідчені монтажники, які будуть працювати над вашим об'єктом

...
  • Юрій
  • Маковський
Технічний директор Альтер Ейр. Майстер підключення та пусконаладки. Досвід роботи більше 15 років.
...
  • Володимир
  • Косюк
Відповідальний і працьовитий. Займається встановленням систем вентиляції та кондиціонування з 2010 року.
...
  • Сергій
  • Калінкін
Спеціалізується на монтажі систем опалення. Зробить ідеальне опалення з урахуванням сучасних технологій.
...
  • Віктор
  • Глодовьюк
Знає все про якісному монтажі систем опалення. Точний в деталях, відповідальний і уважний.

Очищувач повітря Daikin MC70L

Daikin MC70L з функцією іонізації відмінно підходить для очищення повітря в житлових приміщеннях. Пристрій підтримує попередню фільтрацію катехіном, плазмову іонізацію, функцію «Flash Streamer», дезодорує каталізатором.

Для даної моделі підходить змінний фільтр Daikin KAC017A4E. Він розрахований на 2 роки безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. В один комплект входить 5 фільтрів. Завдяки своїй гофрованої структурі фільтр затримує найдрібніші частинки пилу. Цей фільтр також ефективно бореться з різними мікробами і бактеріями, запобігаючи появі вірусів у вашому домі.

Из чего состоит очиститель воздуха Daikin MC70L

Фільтри для очищувачів Daikin MC707 і Daikin MC704

На нашому сайті ви можете придбати фільтри для знятих із виробництва очищувачів Daikin MC707 і Daikin MC704.

Фільтр Daikin KAC972A4E

Змінний фільтр Daikin KAC972A4E призначений для очищувачів Daikin MC707. Фільтр розрахований на 1 рік безперервної експлуатації. У комплекті поставляється 7 фільтрів. Унікальний електростатичний фільтр ефективно бореться з пилом і допомагає зробити ваш будинок чистішим, а мікроклімат комфортніше. Поверхня зворотного боку фільтра покрита титановмістною оболонкою, яка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Пример фильтра для очистителя воздуха Дайкин

Фільтр Daikin KAF972A4E

Змінний фільтр Daikin KAF972A4E з терміном експлуатації 1 рік, призначений для очищувачів Daikin MC707. Унікальність цього фільтра полягає в тому, що він спеціально розроблений для знищення вірусів і бактерій, зокрема вірусів грипу. Фільтр ефективно бореться з такими типами грипу, як A і B, Н1N1 і Н3N2, рекомбінантним Н5 гемагглютинином вірусів A і В. Фільтр затримує найдрібніші частинки пилу, а титановмістна оболонка розщеплює молекули запаху й інші органічні частки на нешкідливі елементи.

Фільтр Daikin BAC959A4

Змінний фільтр Daikin BAC959A4 призначений для очищувачів Daikin MC704. Він розрахований на 1 рік безперервної експлуатації при викурюванні в приміщенні до 10 сигарет в день. В один комплект входить 7 фільтрів. Передня поверхня фільтра утримує найдрібніші частинки пилу, а зворотна поверхня розщеплює молекули запаху на нешкідливі елементи. Потрапивши в титано-апатитовий фотокаталітичний фільтр бактерії, мікроби і навіть спори цвілі знищуються стримерним розрядом.

Підсумок

Очисники Daikin являють собою високоякісне обладнання, яке видаляє з повітря різні забруднення і алергени, забезпечуючи тим самим безпеку і здоров'я всієї родини. Однак важливо пам'ятати про своєчасну заміну фільтрів, для підтримання ефективної та правильної роботи пристрою.

Дізнатися детальніше про це обладнання, купити очищувач повітря Daikin або змінні фільтри за найнижчою ціною в Києві (з можливістю доставки по областях) можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.

Відгуки