Проєктування систем альтернативної енергетики

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Проєктування будь-якої системи альтернативної енергетики вимагає наявності необхідної кваліфікації, практичного досвіду і включає в себе виконання великого комплексу робіт. Також професійний підхід до проєктування дозволяє замовнику отримати повну віддачу і максимальний ефект від експлуатації обладнання і, як наслідок, мінімізувати свої витрати. Саме тому розробку вашого проєкту необхідного довіряти тільки фахівцям.

Компанія Альтер Ейр виконає розробку індивідуальних проєктних рішень систем альтернативного енергопостачання.

Кожен проєкт – встановлення в приватному будинку або ж на великому підприємстві – вимагає особливого підходу до виконання поставлених завдань, точних розрахунків необхідної потужності, а також, виходячи з цього, і кількості агрегатів на завчасно обраному місці установки устаткування.

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Проєктування систем альтернативної енергетики відбувається поетапно:

1 етап. Визначення мети використання систем альтернативної енергетики.

Їх може бути три:

 • Повна незалежність від центральних електроносіїв. У випадку, якщо необхідна система буде забезпечувати постачання приміщення в надлишку (актуально для літнього періоду) можливий, навіть, заробіток: так званий, продаж електрики державі за зеленим тарифом.
 • Часткова енергонезалежність – це використання як альтернативної енергії, так і центральної системи електрозабезпечення. Дві системи можуть працювати одночасно або у випадках, коли вимикається основне живлення – підключається запасне. У такій ситуації система альтернативної енергетики може забезпечувати енергопостачання як усього будинку, так і окремих його ділянок. Це може бути, як мінімум, система освітлення або подача електроенергії на живлення навантажень котельні або кухні, щоб було зручно пересуватися по будинку в, коли відсутня електроенергія та бути забезпеченим теплом, а також мати можливість приготувати їжу. Бажана умова: забезпечення безперебійної подачі напруги на чергові розетки в кожній кімнаті.
 • Заробіток грошей. У разі використання джерел альтернативної енергії у складі мережевих електростанцій замовник отримує можливість не тільки компенсувати спожиту енергію, але й заробляти на її продажу державі.


  ХОЧЕТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРОЄКТУВАННЯ СИСТЕМ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ?

  ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ З НАМИ!

2 етап. На наступному етапі компанія Альтер Ейр пропонує різні варіанти систем, виходячи з ваших потреб.

Кожна система включає такі головні елементи:

Існує три види перетворення енергії:

 • мережевий,
 • автономний
 • гібридний.

Виходячи з цілей, які повинна досягати система альтернативного забезпечення, вибирається один з варіантів.

Варіант 1. Використання мережевого інвертора

Использование сетевого инвертора

Процес перетворення енергії за допомогою мережевого інвертора відбувається так: сонячні промені (1) потрапляють на фотомодулі (2), вони, у свою чергу, передають сонячну енергію інвертору (3) і вже від нього енергія йде на будинок (5), електромережу (4) або і туди, і туди. У разі якщо системи альтернативної енергетики не вистачає для повного забезпечення електрикою будинку, тоді використовується електромережа, яка компенсує брак потужності.

Варіант 2. Використання гібридного інвертора

Использование гибридного инвертора

Процес перетворення енергії за допомогою гібридного інвертора відбувається наступним чином: сонячні промені (1) потрапляють на фотомодулі (2), вони, в свою чергу, передають сонячну енергію спочатку зарядного пристрою (3), яке подсоеденено до акумулятора (4). Після цього електрика проходить через інвертор (5), з якого йде на будинок (7) або продається центральної мережі (7) за зеленим тарифом. У разі якщо системи альтернативної енергетики не вистачає для повного забезпечення електрикою будинку, то брак енергії компенсується електромережею або дизельгенератором, який також може підключатися до системи, але процес трохи відрізняється від першого варіанту. Забір енергії з центральної системи чи ді зельгенератора буде здійснюватись тільки при розрядці акумулятора до нижнього порогу.

Наші останні проекти

Варіант 3. Використання автономного інвертора

Дане обладнання має безліч модифікацій і комплектацій, які дозволять йому спільно працювати з дизельними електростанціями, вітрогенераторами, міні-ГЕС і т. д. Але призначення його дуже вузькопрофільне - забезпечення електроенергією об'єктів, які не мають підключення до державної електромережі.

Альтер Ейр пропонує кілька варіантів побудови системи, пояснюючи переваги і недоліки кожного. А клієнт, у свою чергу, виходячи зі своїх фінансових можливостей і мети використання альтернативної енергії, вибирає той варіант, який підходить йому найбільше.

Додатково для вироблення енергії в найменш сонячний період року, а саме – з вересня по березень, можна обговорити встановлення  вітрогенератора. Перед тим, як встановити цей пристрій, необхідно чітко визначити інтенсивність вітру в конкретний сезон. Для отримання найточныших даних встановлюється спеціальний електронний пристрій, що записує силу вітрових потоків в конкретній точці. Після отримання та аналізу даних показників підбирається вітрогенератор необхідної висоти щогли і розміру.

Існують необґрунтовані твердження, що робота устаткування подібного роду негативно впливає на навколишню флору і фауну. Спираючись тільки на особистий досвід, ми з упевненістю можемо сказати, що встановлення пристрою ніяк не відбивається на життєдіяльності рослин і тварин поблизу. Єдине, що може привернути увагу на спочатку – це невеликий шум вітрогенератора в робочому стані. Але, як правило, людина швидко до нього адаптується і, з часом, перестає помічати це незручність.

Так як, встановлення вітрогенераторів вже проводилося нашою компанією в різних регіонах України, де здійснювалися аналогічні дослідження, то в деяких ситуаціях, завдяки збереженим даним і нашому досвіду, для встановлення вітрової електростанції повторний аналіз повітряних потоків робити не потрібно. Це значно прискорює процес підбору і встановлення обладнання.

Коли всі дані ретельно проаналізовані і готовий чорновий варіант проєкту, його затверджують та погоджують із замовником.

3 етап

Складання комерційної пропозиції

Наступний крок на шляху до енергонезалежності характеризується складанням комерційної пропозиції із зазначенням переліку обладнання та його вартості. Після підписання необхідної документації створюється робочий проєкт.

4 етап

Узгодження проєкту в компетентних органах

Заключним етапом є узгодження проєкту в компетентних органах – у разі встановлення спеціального лічильника для зеленого тарифу для фізичних та юридичних осіб.

Компанія Альтер Ейр в ході роботи надає широкий спектр якісних послуг: проєктування, встановлення сонячних батарей, сервіс та обслуговування систем альтернативної енергетики. Це досягається завдяки використанню новітніх технологій для досягнення бажаного результату. Такий підхід позитивно вплине на економічність енергоспоживання вашого будинку, що дуже актуально в умовах нестабільності і постійного зростання цін на ринку електроносіїв (кожен рік +5%).


Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Схема роботи з проектування систем з використанням альтернативних джерел енергії

Проєктуємо рішення на базі обладнання:


Виробники обладнання для альтернативної енергетики

Важливо знати:

Серцем системи альтернативної енергетики є акумулятор. Його якість (а, відповідно, і ціна) значно впливає на ефективність роботи всього комплекту обладнання. Дуже важливо провести правильні розрахунки, за якими буде вибрано цей агрегат. Умовно, заряд акумулятора можна поділити на три ступені і потрібно стежити за тим, щоб пристрій не розряджався занадто сильно. Це допоможе забезпечити якомога тривалішу роботу акумулятора. Отже, якщо не дотримуватися цього правила, то час користування агрегатом знизиться.

Для будинків, які не підключені до центральної системи електроживлення, є раціональний і, навіть, необхідний метод використання надлишкового струму або тепла. Зайву енергію в такому разі треба пускати на роботу системи, призначеної для забезпечення споживачів гарячою водою. Плюс такого рішення в тому, що гаряче водопостачання актуально в будь-яку пору року і практично на кожному об'єкті: чи це приватний будинок, чи велике підприємство.

Результат

Звертаючись в нашу компанію, ви отримаєте надзвичайно якісні послуги за вигідною вартістю. Багаторічний досвід виконання електромонтажних робіт від початкового проєктування до повноцінного введення в експлуатацію приватної електростанції дозволить задовольнити всі ваші потреби і втілити в життя бажання стати енергонезалежними.

Так, замовляючи послуги нашої компанії, ви отримуєте:

 • професійний підхід до роботи;
 • оперативне виконання поставлених завдань;
 • якісні монтажні та сервісні роботи з обладнанням відомих світових брендів;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Відгуки

Спасибо за статью