Проєктування водопостачання і каналізації

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Зміст:

 1. Проєктування систем водопостачання і каналізації
 2. Реалізація автономної системи водопостачання
 3. Чим обумовлена необхідність проєктування водопостачання та каналізації
 4. Технічне приміщення
 5. Які запобіжні заходи потрібно вжити
 6. Приклад реалізованого об'єкта (п. Зелений Бор)
 7. Висновок
  Системи водопостачання та каналізації є невід'ємними атрибутами в кожному будинку, які призначені для поліпшення умов мешканців.
 

Проєктування систем водопостачання та каналізації

  Проєктування водопостачання і каналізації повинно здійснюватися ще на стадії будівництва. Так само на цьому етапі підбираються сантехнічні прилади і продумується їх розміщення. Це обумовлено тим, що в подальшому змінити тип або розташування сантехніки буде дуже важко, а в деяких ситуаціях навіть неможливо. Узгоджуються всі деталі потрібних комунікацій і продумується стратегія монтажних робіт. Проєктування водопроводу та каналізації рекомендується починати до початку ремонтних робіт для того, щоб зберегти його цілісність і уберегти клієнта від непередбачених витрат.

  Перед тим як почати проєкт інженерна компанія повинна отримати таку інформацію:

  • моделі змішувачів і лійок (витрата води) для правильного підбору трубопроводу і правильного проєктування їх розміщення;
  • розгортки стін з прив'язками сантехніки, змішувачів і висновків під каналізацію, для уточнення місця для трубопроводу.

   ПЛАНУЄТЕ ПРОЄКТУВАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ ЧИ КАНАЛІЗАЦІЇ?

   ЗВ'ЯЗУЙТЕСЬ З НАМИ!

 
система водоснабжения на реализованном объекте
 
(система водопостачання на реалізованому об'єкті)

  Клієнт може надати цю інформацію сам або взяти її у дизайнера. Надалі фахівець створює проєкт і обов'язково узгоджує всі деталі з замовником.

  Після того як інженер отримав інформацію від дизайнера, підбирається діаметр трубопроводу, в залежності від витрати і швидкості пересування води. В ідеалі її швидкість повинна складати 0,4-0,6 м / сек. Якщо підібрати невідповідний діаметр, з'являється зайвий шум, який негативно впливає стан комфорту мешканців. Крім того, через підвищенний тиск можуть виникнути протікання. Так само важливо враховувати такий фактор, як одночасне включення всіх сантехнічних приладів для правильного підбору діаметра труб.

  Для організації внутрішньої системи каналізації використовуються труби з діаметром 50 і 110 мм. Перший варіант необхідний для раковин, ванн і душових кабін, а для унітазу використовується каналізаційний стояк діаметром 110 мм. Для запобігання появи вакууму при зливі важливо передбачити наявність фанового стояка, який виходить нагору строго вертикально.
 
Система канализации на реализованном объекте
 
 (система каналізації на реалізованому об'єкті)

Реалізація автономної системи водопостачання

  Реалізувати автономну систему водопостачання можна за допомогою колодязя або свердловини. При виборі джерела варто враховувати, що глибина колодязя складає 10-15 метрів, на цьому рівні в воді міститься велика кількість бактерій і відходів, з якими не здатна впоратись система водопідготовки. Саме тому більшість клієнтів віддають перевагу свердловинам, з глибиною 60-70 метрів.

  Створюючи проєкт буріння свердловини фахівця потрібно звернути увагу на такі фактори: рівень пролягання грунтових вод і промерзання грунту в зимовий період, середній рівень опадів, тип ґрунту, площа ділянки, відстань від будинку до свердловини і очисних споруд, наявність поблизу інших об'єктів, які можуть вплинути на монтаж інженерних систем. Одним з важливих чинників при розробці проєкту є кількість людей, які проживають в будинку. 

Чому варто замовляти у нас?

100% відповідність проектування

Повна гарантія відповідності роботи до документів – виконуємо всі роботи, прописані в договорі, якісно, в повному обсязі і вчасно.

Підбір обладнання по бюджету

Широкий діапазон бюджету на проектування дозволить кожному клієнту грамотно облаштувати систему вентиляції, виходячи з його фінансових можливостей.

Індивідуальна концепція

Ми не працюємо шаблонно, а розробляємо персональну концепцію під кожного клієнта і об'єкт, тому всі наші проекти унікальні.

9 років досвіду

Наш досвід у проектуванні вентиляційних систем більше 8 років, що є запорукою правильної та експертної розробки проекту та реалізації систем будь-якої складності.

Чим обумовлена необхідність проєктування водопостачання та каналізації

  Дуже важливо враховувати ліміт в джерелі води і властивості грунту, які безпосередньо впливають на пропускну здатність каналізації.

  Розв'язати проблему з водяним лімітом можна за допомогою розширювального бака, який призначений для накопичення води. Обсяг розраховується від щоденної потреби у водопостачанні. Так само бак створює необхідний тиск і вирівнює його перепади. Таким чином система буде працювати без ризику гідроударів, а експлуатаційний період насоса триватиме тривалий час. Обсяг бака 80-150 літрів зможе забезпечити запас води в разі непередбачених перебоїв. В даному випадку буде доступно приблизно третину від загального обсягу бака.

  У випадку з автономною системою каналізації можуть виникнути певні проблеми, вирішення яких потрібно передбачити заздалегідь. Важливо спроєктувати трубопровід таким чином, щоб він зміг здійснити переміщення заданої кількості рідини. Але головним завданням залишається обчислення необхідного обсягу очисної споруди, так як результат залежить від кількості мешканців і санвузлів.

Для того щоб переробити 500 л відходів підійде септик об'ємом не менше 1500 л. Природні бактерії очищають септик, вони переробляють органічні відкладення, жири і відходи. Неправильно підібраний септик може привести до того, що ці мікроорганізми не зможуть впоратися з поставленим завданням. Так само варто звертати увагу на поглинаючу здатність ґрунту, щоб уникнути застою води. При створенні проєкту системи каналізації необхідно звернути увагу на ухил труб і мінімізації точок опору, так як слив здійснюється самопливом. Таке рішення дозволить уникнути застою і поширення неприємних запахів.

  При проєктуванні систем водопостачання та водовідведення важливо подбати і про систему водопідготовки. Вона очищає воду від домішок заліза, жорсткості і сірководню і робить придатною для використання.

Наші останні проекти

Технічне приміщення

  При проєктуванні водопроводу важливо продумати місце для установки обладнання. Краще буде виділити окреме приміщення, тоді не буде чутно зайвого шуму і доступ до обладнання для сервісного обслуговування буде простіше. Систему водопідготовки можна поєднати з іншим обладнанням, це допоможе більш компактно і зручно організувати простір. Монтаж обладнання можна проводити в котельній, коморі, пральні або іншому технічному приміщенні. Так само рекомендується підключити водопідготовку і водопостачання до окремого блоку автоматики.

Які запобіжні заходи потрібно вжити

  У разі, коли в заміському будинку тривалий час ніхто не живе або умивальник знаходиться на вулиці, необхідно передбачити злив всієї води з системи перед початком опалювального сезону або заморозків. Ідеальним варіантом буде підтримка «чергового» опалення в будинку. Це допоможе запобігти промерзання труб.

  Для водопроводу рекомендується використовувати труби із зшитого поліетилену, так як вони мінімізують ризик виникнення протікання. У разі використання труб з полівінілхлориду (ПВХ) або з нарізним сполученням їх не можна ховати, щоб в разі аварії до них був доступ.
 

Наші досвідчені інженери, які будуть працювати над вашим об"єктом

...
 • Денис
 • Соловей
Керівник проектів по реалізації внутрішніх інженерних систем. Спеціаліст з більш ніж 15-річним стажом роботи. Володіє великим досвідом роботи у сфері будівництва. На його рахунку більше 1000 успішних проектів різної складності.
...
 • Дмитро
 • Бурахович
Інженер з 12-річним досвідом в проектуванні систем вентиляції і кондиціонування. Грамотно координує роботу проектувальників, швидко знаходить рішення важких задач.
...
 • Ярослав
 • Грига
Інжнер в області проектування систем вентиляції, кондиціонування. Майстер в грамотному індивідуальному підборі обладнання. Відразняється винятковою скурпульозністю при розрахунках систем.
...
 • Владислав
 • Лисак
Кваліфікований фахівець в області опалення, водопостачання, водоочищення і каналізації. Розробляє індивідуальні рішення для кожного клієнта.


Приклад реалізованого об'єкта (п. Зелений Бор)

Перед компанією стояло завдання реалізувати системи опалення, водопостачання та каналізації в двоповерховому будинку.
 

 

Підсумок

  Для ефективної і довгострокової роботи систем водопостачання і каналізації необхідно продумати всі аспекти. Важливим етапом є створення проєкту, для цього краще звертатися до перевірених і надійних інженерних компаній. Під час проєктування продумуються всі моменти, починаючи з буріння свердловини, організації технічного приміщення і підбору необхідного обладнання. Так само важливим етапом є якісний монтаж, адже навіть при ідеальному проєкті будь-якої інженерної системи довгостроковість і якість роботи обладнання залежить від професіоналізму монтажної організації. З огляду на всі ці фактори, клієнт отримує повноцінні системи водопостачання та каналізації.

Відгуки