Сервіс акумуляторних батарей і блоків

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали


Сьогодні дуже актуальним є питання догляду за акумуляторами. Термін експлуатації цього обладнання не відповідає заявленому заводом-виробником, внаслідок впливу основних причин виходу з ладу акумуляторів. І, час від часу, може відрізнятися.

Що робити, якщо ємність вашого акумуляторного блоку знизилася?

Можна звернутися в компанію, яка займається нібито відновленням акумуляторів на новітньому обладнанні і найголовніше без знання процесу. І так отримати або псевдовідновлення, або всього лишень підтвердження того, що він остаточно вийшов з ладу і підлягає заміні.

Вартість сервісного обслуговування акумулятора в компанії Alter Air:

Послуга

Вартість

Обслуговування або контрольно-відновлювальний ремонт залежить від географічного розсташування об'єкта. Строки проведення ремонту залежать від стану батарей і їх кількості. До прикладу, відновлення одного блоку 200 Ач займе до 2 діб, а відновлення 12 одиниць такого обладнання від 7 до 12 днів.9 грн за кожну ампергодину двенадцативольтової батареї
Діагностика акумуляторів також залежить від географічного положення об'єкта. Ця процедура необхідна при оцінці стану блоків. І проводиться на вимогу замовника для незалежної оцінки стану акумуляторів до обслуговування та після.2 грн за кожну ампергодину дванадцативольтової батареї
 
Є і правильніший шлях – звернутися в компанію, яка має справу з масовим використанням акумуляторів, дуже часто стикається з подібними проблемами і має достатній досвід у їх подоланні. Однією з небагатьох таких організацій є ТОВ «Альтер Ейр». Інженери нашої компанії регулярно займаються обслуговуванням і відновлювальним ремонтом свинцево-кислотних батарей усіх типів, виробників і ємностей. І хоча не всі спроби відновити блок закінчуються успішно, але методика за якою проводиться відновлення сильно перевершує будь-які нині існуючі підходи до вирішення цих проблем (як за часом проведення, так і за результативністю).
 Сервисное обслуживание аккумуляторных батарей
Пропонуємо Вам ознайомитися з новою МЕТОДИКОЮ ПРОВЕДЕННЯ ДІАГНОСТИКИ І відновлювального ОБСЛУГОВУВАННЯ свинцевих кислотних акумуляторних батарей (АБ) і Техніко-економічним обґрунтуванням застосування при проведенні відновного обслуговування тепловозних АБ 48ТН-450-У2 автоматичних інтелектуальних зарядно-розрядних пристроїв (ІАЗРУ).
Але як би там не було, жоден підхід до відновлення акумулятора не дає стовідсоткової гарантії успіху. Виходячи з цього, для забезпечення надійності роботи приладу в цілому, необхідно проводити сервісне обслуговування АКБ, яке може попередити випадки виходу з ладу блоків. Проводиться вона не рідше одного разу на два роки і може частішати в залежності від стану і часу експлуатації блоків. Після проведення сервісу на виході замовник отримує розгорнуту інформацію про стан кожного акумулятора і блоку в цілому до та після обслуговування. А також має можливість перевірити роботу шляхом вимірювання основних величин. Можливий варіант розробки послідовності розташування АКБ від плюса до мінуса. І, відповідно, аналіз раніше виконаної схеми.

Не менш важливим фактором, який впливає «життя» АКБ є введення в експлуатацію, цей процес доступно описано у статті «Пам'ятка споживачам акумуляторних батарей»

Відгуки