Фільтр

Сервіс систем альтернативної енергетики

Даний розділ присвячений сервісному обслуговуванню систем альтернативної енергетики, а саме фотомодулів, сонячних колекторів, вітрогенераторів. Якщо не забезпечити сезонну перевірку систем альтернативного енергозабезпечення, то це може призвести до передчасного виходу з ладу обладнання або втрати його продуктивності. Навіщо піддавати себе іншим неприємностей, якщо можна просто раз в рік викликати фахівця на перевірку, тим самим запобігаючи себе від неприємностей?

 

Що ми можемо вам запропонувати

Сервис систем альтернативной энергетикиУ Альтер Ейр ви можете скористатися послугами по:

Почнемо по порядку.

Обслуговування фотомодулів

Відразу слід зазначити, що сервіс фотоелементів вкрай простий у силу того, що в такому обладнання немає частин, схильним до механічного зносу. Незважаючи на це, такі системи, як і всі інші, потребують регулярного сервісного обслуговування.

Фахівці перевіряють роботу контролерів, зарядного пристрою, інвертора. Обов'язково перевіряється надійність з'єднання між панелями фотомодуля. У випадку з гібридною системою обов'язково перевіряється щільність і вміст енергії в акумуляторі. За необхідності ми виробляємо ремонт акумулятора. До речі, з приводу акумуляторів. Фахівці компанії Альтер Ейр відновлюють ці пристрої за ефективною методикою, яка відмінно показала себе як за результативністю, так і за часом проведення. Детально ознайомитися з нею ви можете, відвідавши розділ по сервісу акумуляторних батарей і блоків.

У сферу нашої діяльності входить і ремонт сонячних батарей.

Зелені технології для дома від Альтер ЕйрОбслуговування геліосистеми

Обов'язковим чином перевіряється цілісність вакуумних трубок (у випадку з вакуумними колекторами).

У системі сонячних колекторів циркулює етилен - пропиленглюколь. За допомогою манометра фахівці вимірюють тиск у системі. Якщо воно впало нижче 2 атмосфер, то це свідчить про витік рідини. Якщо ви помітили на даху жирні плями, то можете бути впевнені – стався витік етилен - пропиленглюколя. При виникненні цієї проблеми потрібно знайти місце витоку і перевальцовать з'єднання. Після цього фахівці дозаправляють потрібну кількість етилен - пропиленглюколя і система працює в колишньому режимі.

Важливо для р елиосистемы перевіряти насосну групу. Якщо в ній відбудуться якісь збої, то система закипить на даху, вибухнуть запобіжні клапани і рідина витече на дах.

Наступним кроком є чистка фільтрів, які очищають етилен - пропиленглюколь від різних забруднюючих частинок.

В самому кінці фахівці обов'язково перевіряють роботу електроніки (дає вона імпульс на насос і датчики).

Обслуговування вітрогенератора

При сервісі цього обладнання проводиться перевірка стану таких елементів: лопатей, кріпильних болтів до них, тріснув швидкості обертання вітроколеса, щіткового посту, опорного підшипника і підшипників лопатей. В обов'язковому порядку перевіряється мастило робочої маточини вітротурбіни і робочих підшипників.

Якщо устаткування перестало працювати, не переживайте, ми займаємося і ремонтом вітрогенераторів.

Підсумки

Сервісне обслуговування систем альтернативної енергетики – дуже важливий процес, який гарантує довговічність і продуктивність встановленого обладнання. Ми маємо великий досвід в даній сфері, тому, звернувшись до нас, ви можете розраховувати на вищий рівень професіоналізму.

Компанія Альтер Ейр – проектно-монтажна організація, тому у нас ви можете замовити індивідуальні проекти систем альтернативної енергетики, а також можете скористатися послугою монтажу обладнання. Якщо вас цікавить якась додаткова інформація – телефонуйте до нас і ми вам допоможемо ☎0800330828.