Фільтр

Сервіс систем кондиціонування

Хочемо розповісти вам про одну з наших сфер діяльності, а саме – ремонт і обслуговування кондиціонерів. Якщо ви хочете, щоб встановлене обладнання служила вам довго і добре, потрібно у міру засмічення звертатися в сервісну службу. Спеціально навчені фахівці перевірять справність усієї системи і виконають всі необхідні роботи, які потрібні для її ефективної роботи.

 

Необхідність сервісного обслуговування систем кондиціонування

Якщо у вас вдома, в квартирі, офісі і т. д. є система кондиціонування і ви хочете, щоб вона працювала протягом тривалого часу, то вам необхідно як мінімум раз на рік (а краще раз в півроку) звертатися в спеціалізовані організації для того, щоб вони зробили діагностику всіх елементів кондиціонера або мультиспліт системи. Фахівці перевірять і приведуть в порядок все, що потрібно для ідеальної працездатності системи.

Яким чином відбувається обслуговування систем кондиціонування?

Щоб ви розуміли, що саме перевіряється в системі кондиціонування, ми докладно описали весь цей процес так, як робимо це ми.

Перевірка внутрішнього блоку

Сервисное обслуживание внутреннего блока

Насамперед, фахівці перевіряють внутрішній блок кондиціонера, а саме:

  • воздухораспределительную грати (тільки у випадку з канальним кондиціонером);
  • теплообмінник;
  • крильчатку;
  • дренажну систему;
  • систему електроніки.

Давайте детально розглянемо кожен з цих етапів.

Перший крок цього процесу – чистка повітророзподільної решітки. Це робиться для того, щоб вона не псувала зовнішній вигляд кімнати своїм неестетичним виглядом.

Далі проводиться чистка теплообмінника. З часом його експлуатації на вологій поверхні осідає пил і сміття, які починають дренажировать разом з теплообмінником вниз. Підвищена вологість і тепло стають причиною розмноження грибка і цвілі. В кінцевому етапі продуктивність кондиціонера падає з-за забитого протоку повітря.

Після цього чиститься крильчатка і дренажна система. Якщо не вчасно чистити систему дренажу, то отвір в піддоні заб'ється і протока води не зможе пройти в каналізаційну систему. Це призведе до того, що по стелі буде текти вода. Впевнені, ви здогадуєтеся про жахливі наслідки цього.

Останнім кроком по сервісу внутрішнього блоку є діагностика роботи електроніки. В ідеальному варіанті вона повинна працювати злагоджено з пультом управління.

Перевірка зовнішнього блоку

Диагностика наружного блокаКоли внутрішній блок кондиціонера перевірений, фахівці приступають до зовнішнього. Тут можна виділити 2 етапи:

  • чистка теплообмінника від пуху, пилу і бруду;
  • перевірка тиску системи.

Про чищення теплообмінника ми вже розповіли вище, тому перейдемо відразу до другого пункту – перевірки системи на тиск. Воно повинно відповідати певним нормам. Для цього підключається спеціальна станція, з допомогою якої вимірюється тиск. Якщо вона в нормі – відмінно, нічого виправляти не треба. Якщо ж тиск нижче норми, то це говорить про витік фреону. Вона, як правило, супроводжується жирними плямами на поверхні, де розміщено пристрій. За виникнення такої ситуації фахівці знаходять проблемне місце і усувають проблему. Після того, як фахівці переконалися в тому, що витоку більше немає, потрібно дозаправити (у випадку з фреоном R22) або перезаправити (R410A) систему фреоном. У другому випадку потрібно евакуювати залишкове кількості холодоагенту в евакуаційну станцію і заправити систему новим.

От і все. Ваш кондиціонер в повній бойовій готовності.

Ремонт систем кондиціонування

Якщо ваш кондиціонер з якихось причин перестав працювати почав текти, ми допоможемо вам і з цим. Наші фахівці з'ясують причину виникнення будь-якої несправності та запропонують найбільш оптимальний варіант для її вирішення.

Сервісне обслуговування кондиціонера – запорука його ефективної роботи

Сподіваємося, ця інформація дала вам розуміння того, наскільки важливо регулярно проводити сервісне обслуговування системи кондиціонування. Погодьтеся, набагато простіше і дешевше раз в півроку викликати фахівців для перевірки системи, ніж потім витратити купу часу і грошей на усунення виниклих несправностей. У Альтер Ейр можна також замовити проектування систем кондиціонування і монтаж систем кондиціонування кліматичних та інших систем, а також переглянути типові рішення по них. Обслуговування кондиціонерів в Києві і Україні – компанія Альтер Ейр 0800330828.