Фільтр

Сервіс систем вентиляції

Сервісне обслуговування обладнання - запорука його ефектівності й тривалого терміну служби. Сюди входить перевірка роботи обладнання, усунення несправностей і поломок, чистка засміченіх елементів системи, зміна потрібніх деталей і т.д. Будь-яка система вимагає регулярного обслуговування, тому намагайтесь завжди вчасно звертатися до кваліфікованіх фахівців для злагодженої роботи всієї системи. У нас в компанії вам з радістю c цим допоможуть.

 

Досить часто зустрічається ситуація – людина купує в магазині якусь техніку, приміром, кавоварку і начебто все добре – вона добре функціонує без збоїв і інших неприємностей, але коли приходить час чистити в ній фільтри виникають проблеми. Користувач звертається знову в магазин, але там йому відповідають, що сервісним обслуговуванням вони не займаються. Він стрімголов мчить по різних сервісним службам, не знаючи, який з них довірити свій апарат.

Що ви отримуєте, звернувшись в нашу компанію?

Проектно-монтажна організація Альтер Ейр – приклад зовсім іншого характеру. Ми обслуговуємо не тільки свої, але і змонтовані іншими організаціями системи вентиляції, кондиціонування, водоочищення, альтернативної енергетики, а також зволожувачів і очищувачів повітря. Обслуговування вентиляції та кондиціонування – дуже важливий крок на шляху до ефективності і довговічності техніки, що слід довіряти тільки справжнім професіоналам.

Сервис систем вентиляции

Цей розділ присвячений сервісного обслуговування систем вентиляції (зокрема це припливно-витяжні установки), тому давайте ознайомимося з основними послугами, які ви можете замовити у нас.

  1. Чистка фільтрів.

В припливно-витяжній системі вентиляції є два фільтра: перший призначений для фільтрації повітря з вулиці, другий – для очищення повітря, що надходить із приміщення в рекуператор. Якщо вчасно не проводити чистку цих фільтрів, то вони заб'ються пилом і сміттям і не зможуть якісно виконувати свої завдання. Важливо зауважити, що фільтр, який стоїть на заборі повітря із приміщення, виконує функцію захисту рекуператора. Тому якщо регулярно його не чистити, може виникнути проблема виходу з ладу теплообмінника.

  1. Крім перевірки фільтрувальних елементів, перевіряється також засміченість крильчатки.

Коли вона крутиться, на неї поступово чіпляється пил і сміття. Якщо вчасно не очистити крильчатку, вона розбалансує підшипники, що призведе до поломки інших внутрішніх елементів вентиляції.

  1. Перевірка электротэна на контакти.

Для нормальної роботи установки, вони повинні щільно сидіти на посадо чной колодці. В разі поганого контакту може статися загоряння системи, що призведе до катастрофічних наслідків. Тому обов'язковим чином потрібно забезпечити перевірку контактів не рідше, ніж раз на рік.

  1. Перевірка системи автоматики. У тому числі сюди входить і діагностика роботи шиберів.

Підсумки

Будь-яке обладнання, незалежно від якості й ефективності, потребує регулярного технічного обслуговування. Неважливо це звичайний вентилятор або ціла вентиляційна установка. Якщо ви не будете забувати про своєчасному обслуговуванні вашої системи вентиляції, то вона буде вам служити довго і ефективно. Пам'ятайте, що лише одна незначна засмічена деталь в системі вентиляції може вивести з ладу все обладнання.

Обслуговування вентиляції – одна з успішних сфер діяльності компанії Альтер Ейр. Ми знаємо, як привести вашу систему вентиляції в первісний стан. А головне – зробимо це швидко і якісно.

У нас в компанії ви можете скористатися такими послугами:

  • Чистка фільтруючих елементів і решіток;
  • Діагностика внутрішніх елементів системи (крильчатка, вентилятор, ТЕН, рекуператор, двигун і системи автоматики;
  • Перевірка працездатності системи загалом.

Дізнатися точну вартість проведення всіх перерахованих вище робіт ви зможете тільки після того, як наші фахівці виїдуть до вас на об'єкт і оцінять систему вентиляції. У Альтер Ейр також є послуги з проектування та монтаж систем вентиляції, а також типові рішення для цих систем.