Фільтр

Сифони для кондиціонерів

-

Що таке сифон для кондиціонера і з якою метою він застосовується?

Сифон для кондиціонера - спеціальний пристрій, який призначений для відведення конденсату в каналізаційну систему. Такий пристрій перешкоджає поширенню неприємних запахів всередину приміщення (внаслідок зливу дренажу). Сифони вбудовуються в внутрістінного простір, будучи таким чином непомітними для людини.

Сифон для кондиціонера HL138. Склад

Принцип роботи сифона

Конденсат, отриманий внаслідок роботи кондиціонера, направляється в каналізаційну систему. Перш ніж потрапити в неї, вода надходить всередину сифона. При певному її скупченні там спрацьовує затвор і тоді вода невеликим струменем скапує в каналізаційну трубу. Після того, як рідина покинула сифон, включається в роботу клапан, який виключає ймовірність проникнення неприємного запаху через пристрій кондиціонера назад в будинок.

Що пропонує нам компанія Альтер Ейр?

У нас в компанії ви можете придбати сифони від виробника HUTTERER & Lechner. Це відома австрійська компанія, яка спеціалізується на продажу обладнання для каналізації, в тому числі туди входять і сифони. Ці прилади виготовлені з ABS-пластика, який відрізняється ударостойкостью

Сифони HL поєднують в собі високу якість і максимальну простоту. У цих моделях передбачений гідрозатвор висотою 60 мм.

Обслуговування цього пристрою

Для того, щоб сифон не втрачав своєї ефективності, потрібно періодично чистити картридж або міняти його. Як відбувається обслуговування сифона:

  • Зняття декоративної кришки.
  • Виїмка з корпусу сифона касети.
  • Чистка або заміна касети.
  • Установка назад декоративної кришки.

Підсумки

Сифони для кондиціонерів - то випадок, коли в системі все продумано до дрібниць. Ці елементи створені для комфортної експлуатації кондиціонера, адже з їх допомогою можна нейтралізувати неприємні запахи, які можуть виникнути при зливі дренажу.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, щодо кліматичних систем або комплектуючих до них, ви можете звертатися до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі запитання й допоможуть вибрати модель потрібного обладнання.