Фільтр

Силові акумулятори

-
Силовий акумулятор EnerSys Hawker XFC
Индивидуальный расчет стоимости
Силовий акумулятор SYSTEMS SUNLIGHT S.A. PzS
ціна 55грн
SYSTEMS SUNLIGHT S.A. 2 OPZS 100
ціна 119грн
Силовий акумулятор EnerSys Hawker Perfect plus PzS
Индивидуальный расчет стоимости

В чому особливості силових акумуляторів?

Силові (тягові) акумулятори – відмінний варіант джерела безперебійного живлення, який найчастіше застосовується в якості резерву для підтримки роботи великої кількості споживачів. Таке обладнання відрізняється великою ємністю, потужністю, надійністю і зручним обслуговуванням. Крім того, такі системи вважаються більш дешевими, ніж AGM та GEL батареї, тому силові акумулятори можна віднести до економним пристроїв. До того ж, ці акумулятори швидко окупають себе.

Примеры силовых аккумуляторов фирмы EnerSys

Силовий акумулятор без проблем переносить перепади температури і навіть при тривалому простої без роботи він зберігає свої експлуатаційні характеристики і готовий до роботи. При виробництві тягових акумуляторів були використані тільки якісні матеріали, тому в довговічності і надійності цієї техніки можна навіть не сумніватися. Однією з важливих особливостей цих пристроїв є низький саморозряд.

Сфера застосування тягових акумуляторів

Щодо сфери застосування цих акумуляторів слід вказати, що їх застосовують в якості елемента джерела безперебійного живлення та системи альтернативної енергетики як в приватних будинках, так і на комерційних об'єктах. Дуже часто це обладнання використовується в трансформаторних електростанціях. Важливо згадати, що в приміщеннях, де встановлюються силові акумулятори, має бути продумана витяжна вентиляція, так як при їх роботі відбувається виділення водню, який може загорятися при великій концентрації.

На сайті Альтер Ейр представлені моделі силових акумуляторів виробників EnerSys (Швейцарія) та SYSTEMS SUNLIGHT S. A (Греція). Це якісні силові акумулятори від перевірених часом і досвідом виробників.

SYSTEMS SUNLIGHT S. A пропонує моделі видів PzS і OPzS, які відрізняються наявністю в друге трубчастих елементів різних зарядів (позитивний і негативний). Акумулятори OPzS мають прозорий корпус, тому рівень електроліту в них буде чітко видно, а вбудовані в пробках керамічні фільтри запобігають випаровуванню сірчаної кислоти. Крім усього іншого, ці моделі мають достатньо великий термін експлуатації (20 років).

Эффективные тяговые аккумуляторы Systems Sunlight S.A. OPzS

Підсумки

Купити силовий акумулятор ви можете у нас в компанії, замовивши його по телефону 0800330828 або на сайті. Якщо у вас виникли які-небудь питання щодо цього обладнання, ви можете безпосередньо задати їх нашим менеджерам, зателефонувавши за вказаним телефоном. Наші фахівці займаються проектуванням систем безперебійного електропостачання, альтернативної енергетики, акумуляторних приміщень і виконують монтаж устаткування на об'єкті.