Фільтр

Системи поливу

-
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити параметри пошуку :)
Погода – річ дуже мінлива, тому підлаштовуватися під її капризи буває дуже непросто. Пекуче сонце і відсутність дощу можуть поставити хрест не тільки на Вашій галявині, але і на врожаї, що набагато страшніше. Саме тому, ще з незапам'ятних часів люди почали використовувати системи зрошення, які забезпечували належний полив рослин, оберігаючи їх від загибелі.
Дана стаття дасть відповіді на питання про системи поливу і допоможе розібратися, яка система підходить саме Вам.

Що таке системи поливу?

Система поливу – це комплекс, який відповідає за ефективне зрошення конкретної території. Сучасні системи поливу відрізняються своєю універсальністю і можуть бути змонтовані на будь-яких ділянках – від невеликих городів, до напівпромислових і промислових об'єктів. До того ж, більшість систем поливу обладнані автоматикою, що значно спрощує їх експлуатацію.

Види систем поливу

Існує 2 основні категорії систем поливу, які відрізняються як принципом роботи, так і своїм призначенням.

Ландшафтні системи поливу

Дані системи використовуються для зрошення газонів і галявин, як на території приватних будинків, так і на комерційних або адміністративних об'єктах. Турбота про ландшафтний дизайн вимагає багато зусиль, тому встановлення системи поливу стане цілком розумним рішенням.


Система ландшафтного поливу складається з декількох елементів:

- зрошувачі;

- крапельна лінія;

- електромагнітні крани (при ручній системі поливу);
- гідранти;

- трубопровід;

- насосна станція;

- накопичувальна ємність;

- пульт управління.


Ландшафтні системи поливу можуть бути:

1) автоматична система вмикається і вимикається по запрограмованому графіку.

2) ручна система включається і вимикається людиною.

3) комбінована система – управляється частково автоматикою, частково людиною.


Сільськогосподарські системи поливу

Даний різновид включає в себе системи поливу різного типу, однак найбільш популярною і поширеною є система крапельного поливу.

Крапельне зрошення являє собою постійне повільне надходження води до коренів рослин. Кількість води регулюється в залежності від типу і сорту рослин. Дана система забезпечує оптимальну вологість грунту і може використовуватися для зрошення грунтів будь-якого типу, включаючи ділянки зі складним рельєфом.

Кількість крапельниць та їх розташування відносно один одного визначаються залежно від типу грунту, щільності посадки та розміру рослин. Варто зазначити, що для краплинної системи поливу краще використовувати попередньо очищену або відстояну воду, так як трубки системи схильні до впливу солей і механічних домішок.
Система крапельного поливу включає в себе такі елементи:
  • насосна станція;
  • гравійний фільтр;
  • інжектор добрив;
  • дисковий фільтр;
  • напірна магістраль;
  • подаюча магістраль;
  • крапельні трубки;
  • сполучні фітинги.

Підсумок

Система поливу є дуже зручним і корисним пристроєм, який значно полегшить догляд за рослинами. Замовити систему поливу за найдоступнішою ціною в Києві (з доставкою по областях) можна в салоні Альтер Ейр або по телефонам 0800330828, (044) 223-42-42.