Фільтр

Сонячні колектори (геліосистеми) для опалення та водопостачання

-
Сонячний колектор AXIOMA energy AX - 20HP24
ціна 14364грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-20
ціна 12348грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-10
ціна 7700грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-Nano 20-58-1800
ціна 14688грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX - 10HP24
ціна 8204грн
Atmosfera CBK-A-10А (14мм)
ціна 9656грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-А Demo
ціна 5541грн
Atmosfera RNB 130/15
ціна 9088грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-30
ціна 16800грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-30D
ціна 36708грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-TwinPower 20
ціна 19800грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-TwinPower 30
ціна 29565грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-Nano 30-58-1800
ціна 21883грн
Сонячний колектор Atmosfera СВК-Октагон 25
Индивидуальный расчет стоимости
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-20D
ціна 26824грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-20T
ціна 18704грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX - 30HP24
ціна 20188грн
Сонячний колектор AXIOMA energy AX-30T
ціна 25396грн

Наша країна розташована в сприятливих для використання енергії сонця широтах, що дозволяє повсюдно застосовувати її в побутових потребах. Опалення сонячними колекторами дозволить значно мінімізувати залежність від централізованої системиабо зовсім відмовитися від неї.

Що таке сонячний колектор?

Сонячний колектор – це пристрій, який перетворює енергію сонця (видиме світло і інфрачервоне випромінювання) в теплову енергію. Дане обладнання називається також геліоустановкою, воно здатне забезпечувати теплом і гарячою водою житлові будинки, дачі, котеджі, таунхауси і інші приміщення. Для збільшення продуктивності геліосистеми використовують декілька з'єднаних колекторів.

Види сонячних колекторів

Сонячні колектори можна розділити на 2 основних типи: плоскі і вакуумні. Компанія «Альтер Ейр» пропонує детальніше розібратися в їх особливостях і характеристиках.

Плоскі сонячні колектори являють собою теплоізольовану панель, вкриту призматичним склом з низьким вмістом заліза. Головним елементом колектора є абсорбер, який відповідає за поглинання сонячного випромінювання. Пристрій здатний поглинати до 95% випромінювання, завдяки спеціальному покриттю поверхні. Колектори даного типу відрізняються довговічністю, високою надійністю і ефективністю. Вони відмінно підходять для підігріву води в басейні або підтримання тепла в будинку.

Плоские солнечные коллекторы. Пример использования


Сонячні колектори використовують у своїй роботі вакуум, утворений між двома скляними трубами. На внутрішню трубку наноситься високоселективний абсорбційний шар. Отримане тепло за допомогою спеціальних алюмінієвих пластин переходить в мідні трубки, в яких протікає нагріта рідина. Завдяки такому рішенню теплові втрати трубчатих колекторів дуже низькі і колектори можуть отримувати тепло навіть при зовсім слабкому сонячному світлі (сонце за хмарою – дифузійне випромінювання) або при екстремальних температурах (низька температура повітря і висока температура рідини). Даний тип колекторів ідеально підходить для роботи при низьких зовнішніх температурах і низькій інтенсивності сонячної радіації.

Вакуумные трубчатые солнечные коллекторы
Термосифонні (сезонні) сонячні колектори є різновидом вакуумних геліосистем. Їх головною особливістю є використання природної конвекції, тобто передача тепла здійснюється без насоса і системи управління. Нагріта у вакуумних трубках рідина піднімається вгору у бак накопичувача і безпосередньо з нього подається споживачеві. Дані геліосистеми слід використовувати сезонно (що випливає з їх назви), так як при мінусових температурах є ризик замерзання рідини всередині трубок, що може стати причиною поломки пристрою. Оптимальний період використання термосифонного колектора – квітень-жовтень.

Термосифонный солнечный коллектор пример

Придбання сонячного колектора - серйозний крок до незалежності від традиційних джерел енергії. Однак слід пам'ятати про важливість грамотного і якісного монтажу даного пристрою. Орієнтовну вартість геліотермальной системи для вашого будинку ви можете дізнатися завдяки запропонованим нами пакетним рішенням на базі сонячних колекторів вакуумного типу - на нашому сайті представлені готові комплекти обладнання складені виходячи з самих затребуваних на ринку запитів по квадратурі будинку.

Фахівці компанії «Альтер Ейр» із задоволенням допоможуть вибрати необхідне Вам обладнання під індивідуальні умови, а також здійснять професійну установку в найкоротші терміни. Ми не рекомендуємо віддавати подібне обладнання на монтаж людям не працюють в даній сфері, оскільки від його якості та правильності безпосередньо залежить термін служби обладнання. Так само після установки буде потрібно налаштувати контролер сонечной системи - автоматику керуючу її роботою.

Якщо вас зацікавило сонячне опалення для дому та ви бажаєте дізнатися докладніше про сонячні колектори звертайтеся по телефоу 0800330828.