Фільтр

Системи електропостачання

Типові рішення – це способи організації електропостачання з варіантами застосування обладнання різного цінового сегменту і способу встановлення.

Пропонуємо ряд типових рішень, які допоможуть правильно реалізувати систему електропостачання в приміщеннях різного типу.

Ці рішення допоможуть визначитися з типом і функціональними можливостями системи, яка підійде для вашого приміщення, зорієнтують по вартості і доведуть доцільність її застосування.

Тип инженерной системы
Тип помещения
 

Від якісної системи електропостачання залежить ваш комфорт і максимальна зручність в управлінні будинком чи квартирою. Стрімкий перехід на електроприлади: фени, чайники, плити, холодильники, водонагрівачі, печі тощо. передбачає правильне закладення та підбір проводів, розрахунок потужностей всієї техніки, її розміщення і багато іншого. Команда Альтер Ейр займається як проєктуванням систем електропостачання, так і їх реалізацією.

Існує 3 варіанти електропостачання для будинку/квартири.

  • Перший це стандартний або метод 80-х. Передбачає непрограмовану систему, що являє собою одну розподільну коробку, від якої йдуть з'єднувальні контакти. Після її установки все ховається за гіпсокартоном та оштукатурюється. Зрозуміло, ніякого доступу до коробки не передбачено, а у разі неполадок єдиним варіантом усунути поломку буде пробивання стін та стелі.
  • Другий метод це релейні станції або «розумне світло», що працює за допомогою груп. Наприклад, в одній кімнаті розташовано 6 розеток це і є група, що веде прямо в щит. Відповідно, якщо трапляється якийсь збій або щось припиняє працювати, ви в будь-який час зможете усунути проблему, оскільки доступ завдяки релейній станції завжди відкритий. Перевагою даного рішення є його зручність в управлінні: димірування, жалюзі, вимикачі, освітлення тощо. Для цього вам знадобитися тільки один пульт з клавішами, на яких буде зображена функція, за яку вони відповідають.
  • Третій метод по праву займає перше місце по безпеці, зручності, та легкості в управлінні.
    Хочете прокинутися під спів птахів, при певній температурі та освітленні, з чашкою кави що завариться рівно о 6.30? Ми знаємо, як втілити це в життя. Один інтерфейс безліч функцій управління: штори, музика, освітлення, двері, відеоспостереження, клімат і не тільки. Навіть якщо ви щось забудете в повсякденній рутині, «розумний дім» завдяки універсальному програмування підкаже і більш того зробить все за вас.
Є ПИТАННЯ? КЛІКАЙТЕ НА КНОПКУ!


Також варто пам'ятати, що проєктування системи електропостачання
це складна і копітка робота. При її здійсненні слід враховувати всі фактори і поетапність робіт. Самостійне «аматорське» проєктування може спричинити такі проблеми:

  • При роботі декількох потужних приладів через занадто високої напруги, автомат буде відключатися.
  • Неправильно підібрані дроти можуть загорітися, спровокувавши пожежу в будинку або квартирі.

По завершенню всіх робіт по електропостачанню ви отримаєте цілісний альбом-проєкт, з яким зможете звернутися в будь-яку компанію для його здійснення або продовжити роботу з Альтер Ейр.

Для замовлення проєктування електропостачання звертайтеся в компанію кліматичної техніки Альтер Ейр за номером 0-800-33-08-28. Особиста зустріч з інженерами можлива в нашому офісі за адресою: Київ, вул. Максимовича 3Д, оф. 474.

Мапа об’єктів