Холодильна кімната: холодильник для шуб

10 років на ринку
10 років на ринку

Володіємо безцінним досвідом. Знаємо, що і до чого

Офіційний дилер
Офіційний дилер

Вся продукція сертифікована. Гарантія від виробника

Проектуємо по всій Україні
Проектуємо по всій Україні

Реалізація проектів з вентиляції, кондиціонування та опалення

Монтаж обладнання
Монтаж обладнання

Власні інсталятори виконають установку будь-якої складності з гарантією

Доставка по Києву і Україні
Доставка по Києву і Україні

Кур'єр і служби поштової перевозки. Замовлення більше 4000 грн - безкоштовно.

Проект інженерних систем
Проект інженерних систем

Підбір і проектування систем будь-якої складності. Розробка концепцій по всій Україні

Готівковий та безготівковий розрахунок
Готівковий та безготівковий розрахунок

Оплата при доставці, в офісі або через касу банку. Платник ПДВ

Постгарантійне осблуговування
Постгарантійне осблуговування

Обслуговування після закінчення терміну гарантії або не гарантійного випадку

Схожі матеріали

Необхідність хутряних виробів в холодну пору року обумовлена ​​багатьма перевагами. Але що робити влітку, коли шуба не так актуальна. Для її власників існує два виходи – повісити її в звичайний шафа з іншого верхнім одягом або віддати на зберігання в спеціальний салон. Перший варіант може принести багато неприємностей: пом'ятий хутро, затхлий запах вироби або зовсім наявність лисини від шкідливих комах. Другий випадок – дорогий, не завжди ефективний і зручний, а також не дає гарантії на бажаний результат. Безвихідь – скажете ви, у нас є відмінне рішення – відповімо ми! Ідеальним варіантом у такій ситуації є особистий холодильник для шуб в вашому домі. Усередині нього встановлюється і підтримується необхідна температура і вологість, які оптимальні для зберігання хутряних виробів. Таким чином, ви не лише збережете привабливий вигляд шуб, але і продовжите термін їх експлуатації.

Технічні характеристики

Холодильна кімната являє собою замкнутий простір, в якому функціонує система кондиціонування, а також вентиляції (воздухообработка). Основні елементи:

  • внутрішній і зовнішній блоки канального кондиціонера;
  • блок для обробки повітря;
  • дистанційний пульт для настройки, контролю роботи і управління;
  • зовнішній модуль для доступу до автоматики всієї системи (можливо інтеграція в систему «розумний будинок»);
  • світлодіодне освітлення приміщення (включається автоматично, коли відкриваються двері).

Так як температура всередині хутряного холодильника набагато нижча за ту, яка прийнятна для проживання людей, його стіни, підлогу і стелю повинні бути досить ізольовані. Також це дозволяє виключити появи конденсату на зовнішніх стінках. Для підтримки герметичності, слід звернути увагу і на двері, яка повинна відповідати вимогам. Звичайна міжкімнатні двері не мають потрібних граматичних властивостей, зменшить ефективність системи кондиціонування, а від перепаду температури – швидко відволожиться.

Холодильник для зберігання шуб

Для більшої зручності, розташування подібних приміщень краще проектувати на стадії будівництва або ремонту. Але можна купити холодильник для шуб вже в зібраному вигляді як окрему кімнату або шафа з глибиною до 120 см. Для їх виробництва використовують сендвіч-панелі з трьох шарів. Вони мають гарну гідроізоляцію, яка підтримує необхідний рівень вологості. Внутрішня поверхня ідеально гладка і не вимагає зусиль при санітарній обробці. Кольорову гаму можна підібрати індивідуально, але найчастіше це світлі, постільні тони або чисто білі стіни. Поверхня підлоги – нержавіюча сталь з накаткою, ідеально рівна (допустимий ухил – до 5 мм по всій ширині приміщення).

Внутрішній мікроклімат

Температура

Важливим фактором всередині холодильного приміщення є температурний режим, який створюється за допомогою холодильного обладнання. Діапазон варіюється в межах 0°С…+8°С, з допускаються коливанням не більше ±1°С.Такий результат досягається за рахунок моноблочной або спліт-системи. Її вибір залежить від розміру, виду, розташування і особливостей кожного холодильника. Вся система функціонує повністю автоматично, але, при бажанні, управляти мікрокліматом можна за допомогою електронного багатофункціонального контролера. Він може розміщуватися в доступному місці, або приховано. Також існує функція «виморожування», яка активує зниження температури (до -10…-12°С) на 2 - 4 доби, з подальшою певною періодичністю. Щоб забезпечити свіжість хутряних виробів, в холодильній кімнаті необхідно забезпечити правильну і достатню циркуляцію повітря.

Вологість

Рівень вологості повинен бути в межах 40 - 65%. Такі параметри контролює блок воздухообработкі, який знаходиться зовні. Якщо показники вологості перевищують норму, система автоматично активує осушення повітря шляхом зниження температури випарника у внутрішньому блоці. Зайва вологість виморожується на випарнику внутрішнього блоку. Потім, при наступній оттайке, рідина видаляється через дренажну систему.

Якщо ж вологість знизиться, тоді запуститься режим для зволоження холодильної камери, який відбувається в два ступені. Спочатку процес проходить за рахунок додавання зовнішнього повітря всередину камери. Щоб знизити навантаження з системи кондиціонування, температура всередині блоку змішування повітря не повинна перевищувати температуру всередині холодильної кімнати на1…2°С. Уникнути підвищену вологість всередині холодильника для шуб можна за рахунок спеціального клапана.

У разі, якщо процедура не принесла бажаного результату, активується другий етап. В процес включається зволожувач, який вбудований всередину блоку воздухообработкі. Щоб уникнути стрибків зволоження, регулювання продуктивності відбувається рівномірно.
Кімната для зберігання хутряних виробів

Вентиляція

Система передбачає можливість провітрювання. Воно проходить на протязі 10 - 20 хвилин, з періодичністю один раз в 4 - 24 години, в залежності від настройки. За допомогою вбудованого іонізатора (всередину блоку воздухообработкі) можна проводити дезінфекцію поверхонь і усунення неприємних запахів. Він активується 1 раз на період до 4 годин, в нічний час. Щоб забезпечити тривалий період роботи блоку воздухообработкі, під час шокового заморожування, він огороджується заслінками і забезпечує собі температуру, яка не опускається нижче +7°С.

Додаткові можливості холодильного приміщення

Додатково упаковувати верхній одяг не варто. Досить повісити її на плічка, на спеціальних підвісах. Для правильного провітрювання необхідно забезпечити проміжок в 25 - 30 см між кожним виробом. Інші аксесуари (шапки, рукавички) зберігають на звичайних стелажах. Їх встановлюють вище підвісів або в тих місцях, де їх немає.

Під час перебою подачі електрики, система автоматично продовжує працювати в заданому режимі після відновлення живлення. Якщо за цей час температура в холодильній кімнаті буде перевищувати +15°С, то система автоматично включить виморожування, щоб досягти необхідного режиму в найкоротші терміни. Якщо двері буде відкрита більше 60 секунд, режим охолодження відключиться і видасть доречне повідомлення на пульт управління. Щоб уберегти внутрішній блок кондиціонера від заморожування, система передбачає його оттайкой за рахунок реверсувати роботи зовнішнього блоку (не частіше 1 разу кожні 35 хвилин). Обігрів дверної рами (при внутрішній температурі нижче -5°С) забезпечує відсутність конденсату на ній, а також її примерзанню.

Правильний монтаж і експлуатація холодильної камери забезпечить вашим хутряним виробам ідеальний вид в кожному наступному сезоні.

Відгуки