Фільтр

Поради з вибору

Припустимо, ви задумали кліматичний апгрейд вашого будинку. Неважливо, наймаєте ви професіонала або займаєтеся цим самостійно, поради щодо вибору обладнання ніколи не будуть зайвими. Фахівці Альтер Ейр підготували рекомендації! Ви дізнаєтеся інформацію згідно наявних типів інженерних систем. Як вибрати обладнання? На що орієнтуватися при покупці? У чому особливість і призначення пристроїв одного інженерного типу, але різних брендів? Відповіді на ці питання і більше - в розділі «Поради щодо вибору».
Тип системы
Тип объекта
Тип инженерной системы
Тип установки
Тип помещения
 

Поради з вибору від Альтер ЕйрОсушення і вентиляція

Ми розповідаємо як підтримувати мікроклімат в приміщенні і навіщо необхідно осушувати повітря в будівлях промислового призначення. Радимо методи боротьби з високою і відносною вологістю в промислових приміщеннях. Даємо характеристику пристроїв, яким під силу впоратися з поставленим завданням вологості повітря. Рекомендуємо варіанти розміщення на об'єкті, деталізуємо нюанси монтажу і вибору конфігурації пристрою. Зазначаємо, що потрібно врахувати при розробці інженерного рішення по влаштуванню систем вентиляції, осушення басейнів і уточнюємо обладнання, яке потрібно використовувати.

Альтернативна енергетика

Як вибрати сонячний колектор або дізнатися в яких виконаннях існують вакуумні колектори? Фахівці в розділі «Альтернативна енергетика» радять рішення щодо вибору пристрою, конструкцій, які дозволять по максимуму використовувати наявні площі для знімання тепла. Дізнайтеся про альтернативну енергетику в домашньому застосуванні: джерелах, призначення, експлуатації; нюанси застосування сонячних геліоколекторів в будинках і ефективність такого способу опалення. Шляхи використання надлишкової теплової енергії в літній період часу і багато іншого представлено в даному розділі.

Зволоження повітря

Який зволожувач повітря вибрати? Ультразвуковий, паровий або зволожувач з природним зволоженням? Представлені поради фахівців допоможуть зробити вибір пристрою, пояснять типи зволожувачів повітря, особливості кожного з них і принципи дії. Ви ознайомитеся з популярними виробниками на ринку, перевагами і недоліками представлених модельних рядів.

Опалення

Якщо вам здається, що вибір опалювального обладнання - це не дуже простий процес, доручіть це питання фахівцям компанії Альтер Ейр! Поради щодо вибору теплової завіси, конвекторних обігрівачів, бойлерів, входження в суть питання особливостей конструкцій та зовнішнього вигляду допоможуть глибше зрозуміти питання опалення і підібрати пристрій. Ознайомитися з професійними порадами, дізнатися способи установки і навіть порівняти ціни пристроїв ви можете в розділі «Опалення».

Вентиляція

Не варто годинами вишукувати відповідь на питання: як вибрати вентилятор для ванної або що потрібно враховувати при виборі настінного вентилятора? Фахівці з кліматичного встаткування компанії Альтер Ейр  вже давно відповіли на ці питання. Більш того, ви отримаєте поради з монтажу, дізнаєтеся які вентилятори можна використовувати у ванних кімнатах і санвузлах, і чому використання цілої системи припливної та витяжної вентиляції буде ідеальним рішенням. Перерахування додаткових функцій настінних вентиляторів, рекомендовані фахівцями Альтер Ейр моделі вентиляторів і більше - в розділі «Вентиляція».

Кондиціонування повітря

Ми акцентували увагу на спектр питань кондиціонування повітря. Підказали, на що слід звертати увагу при виборі кондиціонера. Побутові кондиціонери можна поділити на два типи: моноблочні і спліт-системи, який подійде вашому приміщенню ви можете дізнатися в цьому розділі. Вашому ознайомленню вже представлені основні правила підбору кондіцінонера, перераховані принципи роботи і всілякі характеристики. Разом з тим, величезна кількість моделей прийнято ділити на різні категорії: по брендам, по типу, по функціям і т.д. Але як серед величезного асортименту вибрати той єдиний, який буде служити і радувати Вас довгі роки, а також способи їх реалізації в приміщенні ви можете дізнатися в розділі «Кондиціювання повітря».

Очищення

Який очищувач повітря буде найбільш ефективним в процесі боротьби з пилом і мікроорганізмами, а який прилад усуне проблеми алергіків і очистить повітря максимально дієво? Поради щодо вибору очищувача повітря для приміщень різних масштабів, від дитячої кімнати до промислових об'єктів - у розділі «Очищення».

До безпосереднього звернення за консультацією з підбору обладнання до наших фахівців, ознайомлення з порадами щодо вибору складе перше враження про пристрій, допоможе з початковим вибором, ознайомить вас з технічними характеристиками або окремими брендами кліматичного обладнання. В кінцевому підсумку, інженери компанії Альтер Ейр зможуть допомогти вам визначитися і придбати пристрій.