Фільтр

Сталеві радіатори опалення

-
Сталевий радіатор Quinn radiators Sensa Q10
Индивидуальный расчет стоимости
Тепла стінка HVN
Проектна вартість
Тепла стінка HHN
Проектна вартість

Сталеві панельні радіатори для опалення - це обладнання, яке забезпечує приміщення теплом. Конструкційно, пристрій являє собою два спаяних один з одним сталевих листа, між якими рухається теплоносій.

Радіатори можуть бути двох видів:

  • панельні;
  • трубчасті.

Сталеві панельні радіатори користуються більшою популярністю, ніж трубчасті. Це обумовлено невисокою ціною і зручним користуванням.

За способом підключення радіатори бувають:

  • з боковим підключенням;
  • з універсальним підключенням;
  • з нижнім підключенням.

Представляємо сталеві радіатори для опалення від декількох виробників:

  • Quinn Sensa Q10 (Італія) - висота від 300 до 900 мм, ширина від 400 до 2600 мм, макс. робочий тиск 10 бар. Переваги даного обладнання полягає в тому, що воно не має решітки зверху (запобігає потраплянню пилу і забезпечує легкий догляд).
  • Kermi HVN (Німеччина) - компактний радіатор для водяної системи опалення (є модифікація з вентильним обладнанням). Висота 140-1400 мм, ширина 500-6000 мм, макс. робочий тиск 6 бар, тепловіддача 92-6038 Вт.

Ціна на сталеві радіатори для опалення залежить від обраних габаритів, кольорової палітри і інших нюансів. Монтаж - підлоговий або настінний (на спеціальні кріплення). Обладнання не вимагає спеціалізованого обслуговування, досить самостійно протирати установку від пилу.

ХОЧЕТЕ СТАЛЬНИЙ РАДІАТОР АЛЕ НЕ ЗНАЄТЕ ЯКИЙ ВИБРАТИ? НАТИСКАЙТЕ НА КНОПКУ. НАШІ ФАХІВЦІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ!


Купити сталевий радіатор опалення в Україні можна в нашому салоні кліматичного обладнання за найвигіднішими цінами. Фахівці Альтер Ейр проконсультують вас з усіх питань і допоможуть підібрати якісне обладнання, яке відповідає вашим вимогам. Відгуки на сталеві радіатори можна дізнатися на нашому сайті. Телефонуйте
0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок.