Фільтр

Теплові насоси повітря-вода

-
Daikin модель EBLQ-011BB6V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX11CB3V/9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant aroTherm VWL 155/3 A 230V/400V
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Viessmann Vitocal 200-S AWB-M 230V 201.D04
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant aroTherm VWL 85/3 A 230V
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant flexoCOPMACT exclusive VWF 57/4 A 230V/400V
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 197/4 400V
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M 230V 101.A04
Индивидуальный расчет стоимости
ТЕПЛОВИЙ НАСОС THERMA V HN1639.NK3/HU143.U33 400В
Индивидуальный расчет стоимости
Viessmann Vitocal 200-S - тепловий насос
Индивидуальный расчет стоимости
Модуль теплового насоса "повітря-вода" Vaillant RecoCOMPACT
Ціна по запиту
Тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 157/4 400V
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBH04CB3V/9W+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin EGSQH10S18-A9W
ціна 397426грн
Тепловий насос Viessmann Vitocal 350-A
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Viessmann Vitocal 100-S AWB-M-E 230V/400V 101.A16
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX04CBV+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Тепловий насос Vaillant flexoTHERM exclusive VWF 57/4 230V/400V
Индивидуальный расчет стоимости

Теплові насоси повітря вода

Принцип опалення тепловим насосом повітря вода
Тепловий насос повітря вода
 – сучасний, ефективний і економічний пристрій, який створений з метою опалення та підігріву води в будинках різної функціональної спрямованості. Найчастіше ці агрегати використовуються в невеликих будівлях, котеджах і т.д.

Головною перевагою такого обладнання є використовуваний необмежене джерело енергії - повітря. Тепловий насос повітря вода утилізує тепло (низькотемпературне) зовнішнього повітря передаючи його воді в системі опалення.

Завдяки універсальності, зручності в монтажі та використанні, а також високій енергоефективності, опалення тепловим насосом повітря вода дуже актуально на сьогоднішній день серед споживачів.

Основні переваги даного обладнання

  • економічність;
  • екологічність;
  • безпека;
  • універсальність;
  • автономність від газу.

Деякі нюанси використання теплового насоса "повітря-вода"

Для того, щоб встановити це обладнання, необхідні чималі капіталовкладення. Така установка окупиться вам приблизно через 4-9 років при терміні служби 15-20 років (до капітального ремонту).

Головним недоліком такої системи опалення є залежність її ефективності від різниці температури між джерелом теплоти (повітря на вулиці) і споживачем (вода в системі опалення). Таким чином, чим нижче температура зовнішнього повітря, тим з більшою потужністю повинен працювати тепловий насос. Природно, чим більше потужність, тим менше ефективність.

Нижче приведена діаграма залежності потужності виробляється тепла тепловимого насосома Viessmann Vitocal 200-S (А) і споживаної електричної потужності (В) від температур подачі опалювального контуру і зовнішнього повітря. З нього видно, що при температурі +55°C в подає контурі і -7°C зовнішнього повітря відбувається «відсічення». Це означає, що тепловий насос не може далі підтримувати температуру в системі опалення при подальшому зниженні температури зовнішнього повітря. Не кажучи вже про те, що при температурі подачі +55°C про економічності ми перестаємо говорити вже при +2°C зовнішнього повітря, що видно з таблиці. З цього випливає, що теплові насоси повытря-вода економічно доцільно використовувати як низькотемпературну опалювальну систему теплою підлогою з температурою подачі не вище +35°C.

Для забезпечення максимальної економічності роботи теплового насоса повітря-вода, використовуються комбіновані системи опалення. Це комбінація теплового насоса з газовим, електричним або твердопаливним котлом. Найбільш енергоефективним рішенням є зв'язка - повітряний тепловий насос + конденсаційний котел, так як обидва ці джерела тепла є низькотемпературними і економічними.

В умовах українського клімату теплові насоси не здатні справлятися із завданням відшкодування втрат круглий рік, тому необхідно доповнити систему на базі теплового насоса «піковим» джерелом тепла, який забезпечить вас теплом в найхолодніший період.

Принцип дії теплового насоса

Принцип роботи теплового насоса повітря вода можна охарактеризувати наступним чином: спочатку зовнішній блок пристрою за допомогою хладагента відбирає з навколишнього повітря теплову енергію, потім холодоагент надходить у компресор, в якому його температура збільшується. Вже гарячий холодоагент (у формі газу) поступає в теплообмінник внутрішнього блоку фреон-вода. Далі, він віддає тепло воді. В кінцевому етапі холодоагент знову перетворюється в рідкий стан і повертається назад у зовнішній блок і цикл повторюється.

Слід зазначити, що опалення будинку тепловим насосом повітря вода буде відбуватися навіть при температурі навколишнього повітря -15-20°C (енергія, яка отримана при низькій температурі перетворюється в високу і подається в опалювальну воду).
Щоб купити тепловий насос повітря вода телефонуйте 0800330828.

Тепловий насос повітря вода для опалення будинку Viessmann

Ефективний тепловой насос для опалення будинку Viessmann

Компанія Альтер Ейр пропонує вам ознайомитися з тепловими насосами Viessmann, які на протязі всього терміну експлуатації будуть радувати вас своєю стабільною та ефективною роботою при раціональному використанні енергоресурсів, а невеликі габарити зовнішнього блоку дозволяють виробляти установку обладнання в будь-якому зручному для вас місці.

Теплові насоси Viessmann зібрані з використанням сучасних методів виробництва, тому вони являють собою високотехнологічний продукт, який відрізняється високою якістю внутрішніх елементів і відмінними технічними характеристиками, що в цілому гарантує злагоджену і продуктивну роботу такого обладнання. Використання холодоагенту R410A дозволяє не сумніватися в повній безпеці та екологічності цих пристроїв.

Акуратність, міцність і стійкість до несприятливих умов – це відмінні характеристики теплових насосів Viessmann. Пристрої розраховані на максимально просту установку як у будинку, так і на горизонтальному даху. Таким чином, тепловий насос «повітря-вода» Viessmann допоможе створити комфортний мікроклімат у вашому будинку, ефективно працюючи практично при будь-яких погодних умовах. Тепловий насос повітря-вода ціна Україна можете дізнатися проконсультувавшись зі спеціалістами Альтер Ейр. Вони допоможуть підібрати відповідну модель для вашого приміщення, враховуючи всі необхідні фактори починаючи від ціни закінчуючи особливостями для встановлення кліматичної техніки.

Підсумки


Отже, тепловий насос повітря-вода  ефективна система рециркуляції енергії, яка шляхом зниження навантаження на навколишнє середовище, повторно використовує тепло, що виробляється в нашому повсякденному житті.

Якщо вас зацікавив даний тип обладнання, і ви хочете купити його або отримати консультацію кваліфікованих фахівців – зверніться до менеджерів Альтер Ейр 0800330828. Тепловий насос повітря вода ціна Україна вам зможуть надати співробітники нашої компанії, запропонувавши різні моделі теплових насосів за найвигіднішими цінами. Крім того, компанія Альтер Ейр пропонує вам професійні послуги з проектування та монтажу системи м опалення, що в подальшому гарантує максимально комфортні кліматичні показники в будівлі протягом тривалого періоду часу. Тепловий насос повітря-вода купити Київ, можна на сайті альтер Ейр, для цього потрібно вибрати модель, заповнити форму і чекати ваше замовлення протягом декількох днів.