Теплові насоси повітря-повітря

Фільтр
-
Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric MSZ-FH35VE/MUZ-FH35VEHZ
ціна 57187грн
Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric MSZ-FH25VE/MUZ-FH25VEHZ
ціна 46613грн
Тепловий насос повітря-повітря Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE/MUZ-FH50VEHZ
ціна 81487грн

Секретний розділ зі знижками

Тепловий насос – відмінне рішення для опалення приватного будинку, суть роботи якого полягає в циркуляції теплоносія по замкнутому контуру, в результаті чого відбирається тепло у повітря, землі або води. Головною перевагою цього обладнання є використання природних джерел замість електричних, що позитивно позначається на економічності і екологічності цих систем.

Тепловий насос типу «повітря-повітря». Принцип роботи

Теплові насоси для обігріву будинку

Прямим призначенням цього типу теплового насоса є обігрів повітря всередині приміщення, шляхом вилучення тепла з навколишнього середовища, його переробки з подальшою подачею в будинок. Така техніка активно використовується в різних приміщеннях, таких як будинки, квартири, гаражі, дачі, виробничі приміщення і т. д. Вони ефективно обігрівають і охолоджують приміщення різної функціональної спрямованості. Слід зауважити, що, чим нижче температура повітря на вулиці, тим вище продуктивність роботи теплового насоса.

Давайте розглянемо детально принцип роботи теплових насосів. Почати варто з того, що тепловий насос повітря-повітря складається з зовнішнього блоку (випарник) і внутрішнього (компресор). Зовнішній блок розміщується зовні будівлі, а внутрішній всередині приміщення. Повітря з вулиці, потрапляючи всередину випарника передає своє тепло холодоагенту, а він в свою чергу направляє його в конденсатор. Завдяки вентилятору холодне повітря проходить через конденсатор насоса і повертається в приміщення вже теплим. Процес цей відбувається безперервно і контролюється до того моменту, поки температура в приміщенні не досягне необхідного рівня.

Принцип дії теплового насосу аналогічний роботі кондиціонера на обігрів. Істотна відмінність теплового насоса від кондиціонера полягає в ефективності і умовах експлуатації. Теплові насоси в 2,5 рази ефективніше, ніж кондиціонери. Крім того, вони також виграють кондиціонерів в плані можливості роботи при низьких температурних показниках. Якщо говорити про зовнішній вигляд, то тепловий насос практично неможливо відрізнити від кондиціонера ні внутрішнього, ні зовнішнього блоку.

Основні переваги опалення тепловим насосом повітря-повітря

  •  Простота в монтажі та експлуатації, немає необхідності у бурінні свердловини. Установка вимагає мінімального зміни в існуючий інтер'єр приміщення.
  • Автономність і компактність пристроїв.
  • Невисока вартість (порівняно з іншими типами теплових насосів) та малий термін окупності.
  • Низьке енергоспоживання.
  • Висока тепловіддача.
  • Безшумна робота.
  • Висока екологічність при використанні (під час роботи устаткування не відбувається ніякого негативного впливу на атмосферу та повітря).

Теплові насоси «повітря-повітря» Mitsubishi Electric

Тепловой насос для отопления

Mitsubishi Electric – одна з найбільших у світі компаній з продажу кліматичного обладнання, продукція якої відрізняється високою якістю збірки, надійністю і довговічністю, що повністю виправдовує її вартість. Ці переваги стосуються і тепловим насосам представленого бренду.

Тепловий насос повітря повітря для опалення будинку Mitsubishi Electric користується величезною популярністю в приміщеннях різної функціональної спрямованості і конфігурації. Головними перевагами цих пристроїв є висока якість комплектованих, зручна система управління, досить тривалий термін експлуатації і гарантія.

Встановлення даної техніки

Монтаж повітряних теплових насосів проводиться в три етапи:

  1. Установка зовнішнього блоку.
  2. Прокладка магістральних трубопроводів.
  3. Монтаж гідромодуля.

Підсумки

Таким чином, якщо ви давно шукаєте ефективний і надійний тепловий насос, який відмінно впорається з обігрівом будинку в холодну пору року і принесе у ваше життя комфорт і затишок, то Mitsubishi Electric – ідеальний вибір.

Ви можете придбати теплові насоси Mitsubishi Electric в нашій компанії, зателефонувавши за телефоном (044) 223-7-223 або замовивши на сайті alterair.ua. Крім продажу обладнання, ми також займаємося його проектуванням і установкою. Фахівці компанії Альтер Ейр допоможуть вам вибрати оптимальну модель теплового насоса, розкажуть вам про його функціональні особливості. Скориставшись нашими послугами, ви можете бути впевнені в надійності і довговічності теплового насоса.