Теплові насоси купити в Києві та Україні

Нові товари

Daikin модель EBLQ-011BB6V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EDLQ/EBLQ05CV3+EKCB07CV3+EKMBUHC3V3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX04CBV+ERLQ004CV3
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin модель EHBX11CB3V/9W+ERHQ011BV3
Индивидуальный расчет стоимости

Рекомендовані матеріали

Нові статті

Що таке тепловий насос?

Тепловий насос – пристрій для обігріву житлових, комерційних або промислових приміщень, а також для підготовки гарячої води. Принцип дії даного агрегату досить простий і фактично аналогічний звичайному холодильнику. З тією лише різницею, що холодильник переносить тепло з внутрішньої камери на радіатор, і ми користуємося холодом усередині холодильника, а тепловий насос переносить розсіяне тепло з навколишнього середовища в наш дім.

Види теплових насосів

Залежно від особливостей конструкції конденсатора і випарника, а також джерела відбору тепла, теплові насоси діляться на:

Тепловий насос "Грунт - Вода" (геотермальний насос)

Геотермальний тепловий насос – система центрального опалення або охолодження, яка функціонує за допомогою теплової енергії землі. Даний агрегат використовує геотермальну енергію землі, так як грунт здатний віддавати тепло незалежно від погодних умов, адже на глибині 5-7 метрів температура практично постійна протягом всього року (+7 - +12 градусів). Постійна температура ґрунту створює основу для високої ефективності перетворення низькопотенційного тепла для обігріву та гарячого водопостачання приміщень.

Отже, давайте виділимо основні переваги та недоліки теплових насосів «грунт-вода».

Переваги:

  • високий і стабільний ККД протягом року, так як температура ґрунту на протязі року незмінна;
  • можливість річного охолодження;

Недоліки:

  • висока вартість обладнання і витрати на його встановлення;
  • при установці цих агрегатів потрібна значна площа для буріння свердловин або прокладання колекторів в грунт.

Слід зазначити, що грунтовий колектор може бути як горизонтальним, так і вертикальним.

Горизонтальний колектор геотермального теплового насосу мають колектором, який розміщується у спеціально викопаних горизонтальних траншеях нижче глибини промерзання грунту (1,2 метра і вище). Найбільш часто ці пристрої використовуються для приватних будинків і для їх розміщення потрібна велика площа. Особливостями колекторів горизонтальних теплових насосів є високі річні коефіцієнти ефективності і надійність, а також те, що площа земельних робіт залежить від потужності теплового насоса.

Вертикальний колектор геотермального теплового насоса розміщується вертикально в свердловини, глибиною до 200 метрів. Пристрої актуальні для установки на невеликих ділянках, де немає достатньої площі для розміщення горизонтальних колекторів. Кількість вертикальних зондів залежить від потужності теплового насоса.

Тепловий насос "Вода - Вода"

Принцип роботи теплового насоса вода - вода

Теплові насоси «вода-вода» - ідеальне рішення для тих, хто живе поблизу зони знаходження водойм. скважины. Це можуть бути як поверхневі води (річки, озера), так і грунтові (свердловини). Установка даної системи легше, ніж "грунт-вода", так як водяний колектор просто укладається на дні водойми. Довжина колектора залежить від потужності насоса.

Тому дуже важливо, щоб його розмір був достатнім для розміщення контуру теплового насоса. Крім того, тепловий насос «вода-вода» має найбільш високий коефіцієнт ефективності, так як температура води на дні водойми практично не змінюється в залежності від сезону і завжди дорівнює плюсовому значенню.

Використання теплового насоса "вода-вода" – не тільки відмінне і економічне рішення для обігріву приміщення будь-яких розмірів, але і хороший варіант для вирішення проблеми з гарячим водопостачанням.

Тепловий насос "Повітря - Вода"

Як працює тепловий насос повітря вода

Цей тип теплового насосу розрахований на цілорічне використання, він утилізує тепло зовнішнього повітря. Його особливістю є можливість працювати як на обігрів і підготовку гарячої води, так і на охолодження приміщення. Даний агрегат не може працювати самостійно, так як його продуктивність залежить від температури (чим вона нижче, тим менше тепла виробляє тепловий насос). Він може стати частиною вже існуючої системи опалення, значно підвищивши її продуктивність і відмінно доповнивши її.

Принцип роботи теплового насоса цього типу досить простий. Пристрій отримує тепло з зовнішніх повітряних мас і передає його воді. Істотною перевагою такого обладнання вважається невеликий рівень шуму і низька ціна в порівнянні з іншими типами тепловыого насоса.

Тепловий насос "Повітря - Повітря"

Одне з найбільш вагомих переваг теплового насоса «повітря – повітря» є те, що для його монтажу потрібно менше зусиль (порівняно з іншими видами теплових насосів). Цей тип може виробляти теплову енергію взимку, і холодну – влітку.

Важливо зазначити, що теплові насоси «повітря-повітря» можна застосовувати не тільки для опалення будинку, але і для охолодження.

Основними перевагами таких теплових насосів є їх висока економічність, безпеку і зручність в експлуатації, а також низький рівень шуму при роботі.

Підводимо підсумки

Тепловий насос – досить корисне і економічно доцільне пристрій, який допоможе значно знизити споживання традиційних джерел енергії. Варто зазначити, що для коректного й правильного функціонування даного обладнання важливий професійний розрахунок та монтаж у виконанні фахівців. Звернувшись в компанію Альтер Ейр, ви отримаєте вичерпну консультацію від наших співробітників, які не тільки допоможуть підібрати необхідне обладнання, але і забезпечать його правильне встановлення та пуско-наладку. Можна також ознайомитись з типовими рішеннями по цим системам. Дізнатися детальніше про теплових насосах можна за телефонами (044) 223-7-223.