Повітряні теплові завіси

Фільтр
-
Компактна повітряна завіса Flowair mini C-E-90
ціна 9313грн
Теплова завіса Flowair ELiS C-E-100
ціна 10366грн
Теплова завіса Flowair ELiS C-E-150
ціна 13328грн
Горизонтальна теплова завіса Flowair ELiS C-E-200
ціна 16586грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 07
ціна 5899грн
Теплова завіса Neoclima Intellect Е X L 08
ціна 10299грн
Повітряно-теплова завіса NEOCLIMA INTELLECT E 08 XR
ціна 10299грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 10 XL
ціна 12699грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 10 XR
ціна 12699грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E12 X
ціна 13499грн
Теплова завіса Neoclima INTELLECT E 16 X
ціна 15999грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 43
ціна 11099грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 43 IR
ціна 12099грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 44
ціна 11699грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 44 IR
ціна 12599грн

Теплові завіси створюють спрямований повітряний бар'єр, який перешкоджає проходу холодного повітря всередині будинку. Этому сприяє високошвидкісний повітряний потік, здатний розділяти зони з різними температурами повітря. Стоит понимать, что тепловые занавеси не предназначены для возмещения тепловых потерь, они способны значительно их уменьшить. Согласно п.п. 7.7 ДБН 2.5-67: 2013 «Опалення, вентиляція і кондиціонування», повітряні та повітряно-теплові завіси повинні передбачати:

  • в постійно відкритих проемах зовнішніх приміщень, а також у воротах та проемах зовнішніх стін, які не мають тамбурів і відкриваються більше п'яти разів або не менше ніж на 40 хв. в смену, в районах з розрахунковою температурою зовнішнього повітря -15 ° С і нижче в самую холодну п'ятидневку забезпеченості 0,92 згідно ДСТУ-Н Б В.1.1-27: 2010 «Будівельна кліматологія»;
  • у зовнішніх дверей вестибюлей громадських та адміністративно-бытовых будинків при кількості людей, що проходять через двері протягом 1-400 чоловік і більше.

Види теплових завіс

Для того, щоб визначитися з вибором повітряної завіси, необхідно знати, які вони бувають і яка конкретно модель потрібна саме вам.

Існують дві основні категорії видів теплових завіс:

Перша категорія - по виду монтажу:

Існують також приховані теплові завіси, які надають мінімальний вплив на інтер'єр приміщення. На очах залишається лише нижня частина завіси, яку за бажанням можна зафарбувати фарбою для того, щоб пристрій був по максісуму непомітним в приміщенні.

Теплова завіса на двері. Приклад використання

Друга категорія – по виду нагрівального елемента:

  • Водяні теплові завіси для роботи використовують систему водопостачання.
  • Електричні теплові завіси функціонують за допомогою електроенергії.

Як обрати теплову завісу

Ми розповімо Вам про кожний вид теплових завіс для того, щоб Ви змогли точно визначитись яка модель Вам потрібна. Коли йдеться про вибір між горизонтальною і вертикальною тепловою завісою, варто розуміти, що відмінностей в ефективності або надійності цих агрегатів немає. Найчастіше люди купують горизонтальну теплову завісу посилаючись лише на її простий монтаж. Якщо ж можливості змонтувати теплову завісу над дверним прорізом немає, люди звертають увагу на вертикальні теплові завіси.
Так само, при підборі теплової жалюзи, для її ефективної роботи необхідно враховувати всі умови, в яких вона буде працювати: температура повітря в дверному проїзді, розмір дверного прояву (теплова завіса повинна перекривати його повністю), вітровий тиск. Параметри теплової завіси повинні бути розраховані виходячи з цих умов у період самого холодного п'ятидневки.

Теплова завіса на двері в інтер'єрі приміщення

Для якісного «відсікання» зовнішнього повітря, швидкість повітряного потоку повинна становити не менше 2.1 м / с в найнижчій точці двері, тобто, на рівні підлоги. Тому, початкові параметри необхідно підбирати з урахуванням втрат повітря по висоті дверного отвору. Так само варто врахувати, промислові теплові завіси виробляються переважно з водяним нагрівачем. Тому варто заздалегідь розрахувати підведення теплонесущіх труб до місця установки завіси.
При установці електричних теплових завіс, варто звернути увагу на те, що до однофазної мережі 220В можна підключити тільки малопотужну теплову завісу 3 кВт і менше. Більш потужні промислові теплові завіси вимагають забезпечення харчування від трифазної мережі 380В.
Компанія Альтер Ейр надає послуги по монтажу як вертикальних, так і горизонтальних повітряних завіс промислового класу. Для того, щоб уточнити технічні характеристики теплової завіси, ціни і терміни монтажу теплової завіси, Вам слід зателефонувати нашому менеджеру.

Друге питання, яке часто задають більшість клієнтів – яку теплову завісу вибрати, електричну або водяну? Це питання звучить вже досить давно, але однозначної відповіді на нього так і немає, адже кожен вид нагрівального елемента має свої переваги і недоліки.

Переваги і недоліки теплових завіс

Часто клієнти зупиняють свій вибір на електричній тепловій завісі, так як монтаж такого агрегату значно простіший, ніж монтаж водяної в силу того, що підвести електричне живлення простіше, ніж воду. Але все ж, такий вид теплової завіси має й свої недоліки. Експлуатаційні витрати у водяної теплової завіси нижчі, тому спочатку необхідно розрахувати можливість і вартість монтажу обох типів теплових завіс, а потім прорахувати термін окупності. Тільки після цього зупиняти свій вибір на конкретному типі завіс.

Теплова водяна завіса має невеликий недолік - можливість виникнення несправності у цього пристрою трохи вища, в зв'язку з можливим проривом трубопроводу. Звичайно ж, ламається будь-яка техніка, але саме водяні теплові завіси виходять з ладу частіше, ніж електричні.

Електрична теплова завіса має перевагу в тому, що її монтаж більш бюджетний і зручний, але експлуатаційні витрати на таке обладнання вищі.

Приклад вертикальної теплової завіси


Звичайно ж, ми спробували донести до Вас максимальну кількість інформації, яка допоможе Вам в правильному виборі теплової завіси, але не варто обмежуватися тільки цим. Для того, щоб купити найбільш підходящу теплову завісу, Вам слід звернутися до кваліфікованих фахівців компанії Альтер Ейр. Багаторічний досвід роботи нашої компанії в сфері кліматичної техніки гарантує максимально швидкий і якісний підбір техніки для Вас.