Повітряні теплові завіси

Фільтр
-
Neoclima INTELLECT E22 L EU
ціна 28299грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 24 EU
ціна 34799грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 26 EU
ціна 38099грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 28 EU
ціна 43999грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 34 EU
ціна 27999грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 35 EU
ціна 28799грн
Neoclima INTELLECT E33 L EU
ціна 24799грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 36 EU
ціна 30499грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 37 EU
ціна 32199грн
Теплова завіса Neoclima Intellect E 38 EU
ціна 33799грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 07
ціна 5899грн
Теплова завіса Neoclima Standard C 43
ціна 8799грн
Теплова завіса Neoclima Standard C 44
ціна 9799грн
Повітряно-теплова завіса NEOCLIMA INTELLECT E 08 XR
ціна 10299грн
Теплова завіса Neoclima Standard E 43
ціна 11099грн

Секретний розділ зі знижками

Види теплових завіс

Для того, щоб визначитися з вибором повітряної завіси необхідно знати, які вони бувають і яка конкретно модель потрібна саме вам.

Існують дві основні категорії видів теплових завіс:

Перша категорія - по виду монтажу:

Існують також приховані теплові завіси, які надають мінімальний вплив на інтер'єр приміщення. На очах залишається лише нижня частина завіси, яку за бажанням можна зафарбувати фарбою для того, щоб пристрій був по максісуму непомітним в приміщенні.

Теплова завіса на двері. Приклад використання

Друга категорія – по виду нагрівального елемента:

  • Водяні теплові завіси для роботи використовують систему водопостачання.
  • Електричні теплові завіси функціонують за допомогою електроенергії.

Як обрати теплову завісу

Ми розповімо Вам про кожний вид теплових завіс для того, щоб Ви змогли точно визначитись яка модель Вам потрібна. Коли йдеться про вибір між горизонтальною і вертикальною тепловою завісою, варто розуміти, що відмінностей в ефективності або надійності цих агрегатів немає. Найчастіше люди купують горизонтальну теплову завісу посилаючись лише на її простий монтаж. Якщо ж можливості змонтувати теплову завісу над дверним прорізом немає, люди звертають увагу на вертикальні теплові завіси.

Теплова завіса на двері в інтер'єрі приміщення

Компанія Альтер Ейр надає послуги з монтажу як вертикальних, так і горизонтальних повітряних завіс. Для того, щоб уточнити ціни та строки монтажу теплової завіси, Вам слід подзвонити нашому менеджеру.

Друге питання, яке часто задають більшість клієнтів – яку теплову завісу вибрати, електричну або водяну? Це питання звучить вже досить давно, але однозначної відповіді на нього так і немає, адже кожен вид нагрівального елемента має свої переваги і недоліки.

Переваги і недоліки теплових завіс

Часто клієнти зупиняють свій вибір на електричній тепловій завісі, так як монтаж такого агрегату значно простіший, ніж монтаж водяної в силу того, що підвести електричне живлення простіше, ніж воду. Але все ж, такий вид теплової завіси має й свої недоліки. Експлуатаційні витрати у водяної теплової завіси нижчі, тому спочатку необхідно розрахувати можливість і вартість монтажу обох типів теплових завіс, а потім прорахувати термін окупності і тільки після цього зупиняти свій вибір на конкретному типі завіс.

Теплова водяна завіса має невеликий недолік - можливість виникнення несправності у цього пристрою трохи вища, в зв'язку з можливим проривом трубопроводу. Звичайно ж, ламається будь-яка техніка, але саме водяні теплові завіси виходять з ладу частіше, ніж електричні.

Електрична теплова завіса має перевагу в тому, що її монтаж більш бюджетний і зручний, але експлуатаційні витрати на таке обладнання вищі, так як електрика коштує дорожче, ніж вода.

Приклад вертикальної теплової завіси


Звичайно ж ми спробували донести для Вас максимальну кількість інформації, яка допоможе Вам у правильному виборі теплової завіси, але не варто обмежуватися тільки цим. Для того щоб купити найбільш підходящу теплову завісу, Вам слід звернутися до кваліфікованих фахівців компанії Альтер Ейр. Багаторічний досвід роботи нашої компанії в сфері кліматичної техніки гарантує максимально швидкий та якісний підбір техніки для Вас.