Тепла підлога

Фільтр
-
Тепла підлога Rehau RAUTHERM S
Индивидуальный расчет стоимости
Uponor Minitec демпферна стрічка
Индивидуальный расчет стоимости
Тепла підлога Devi DEVIflex 18T
Индивидуальный расчет стоимости
Electrolux ETC 2-17-100
Индивидуальный расчет стоимости
Тепла підлога Devi DEVIheat 150S
Индивидуальный расчет стоимости
Uponor Minitec - профіль для теплої підлоги
Индивидуальный расчет стоимости
Electrolux EMSM 2-150-0,5
Индивидуальный расчет стоимости
Electrolux EEFM 2-150-0,5
Индивидуальный расчет стоимости
Тепла підлога Devi DEVIcomfort 150T
Индивидуальный расчет стоимости
Аксесуар Uponor Minitec Монтажний мат
ціна 17грн

Секретний розділ зі знижками

Прагнення до комфорту – цілком логічна риса для більшості людей. Бажання зробити свій будинок або квартиру краще, затишніше і зручніше легко пояснити і абсолютно виправдано. На щастя, в XXI столітті забезпечити комфортні умови життя стало набагато простіше. Електрика, газ, альтернативні джерела енергії приносять в будинок світло і тепло, а сучасна побутова техніка робить наше життя ще простішим.

Пристрій теплої підлоги для утеплення квартири

Прогрес не стоїть на місці і замість старих пристосувань приходять нові технології. Один з яскравих прикладів – масова відмова людей від батарей і радіаторів на користь теплих підлог. Дана система опалення з кожним днем стає все популярнішою в нашій країні, тому компанія Альтер Ейр пропонує докладніше розібратися в її особливостях, вказуючи на переваги і недоліки.

Що таке тепла підлога?

Говорити про те, що тепла підлога – це інноваційна технологія було б некоректно і неправильно. Справа в тому, що опалення підлоги з'явилося ще в Стародавньому Римі, де використовували печі і спеціальні канали, розташовані під підлогою. Звичайно, з тих пір цей процес став значно складнішим і енергоефективнішим, однак принцип багато в чому залишився той же.

Отже, тепла підлога – система обігріву підлогових поверхонь. У чому її відмінність від тих же радіаторів? При опаленні приміщення радіатором або батареями, основне тепло знаходиться вгорі, під стелею, тоді як внизу завжди прохолодніше. На відміну від інших джерел опалення, гаряче повітря від теплої підлоги концентрується саме внизу, даруючи можливість ходити вдома босоніж навіть у люті морози.

Технологія теплої підлоги може стати доповненням основної системи опалення (наприклад, тепла підлога тільки на балконі, ванній чи дитячій кімнаті), або ж виконувати роль основного джерела опалення приміщення. Існує 3 види теплої підлоги, які відрізняються принципом дії, сферою застосування і, звичайно ж, ціною.

Види теплої підлоги

Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога являє собою замкнуту систему труб, по яких циркулює вода. Дана система розміщується в бетонній стяжці підлоги і підключається до системи опалення, наприклад до газового котла. Даний вид теплої підлоги досить поширений і популярний завдяки своїй відносно низькій ціні і простоті монтажу.

Схема водяного теплого полу

Для систем водяної теплої підлоги краще всього використовувати труби із зшитого поліетилену. Даний матеріал характеризується максимальною міцністю, а його використання дозволяє продовжити строк експлуатації всієї системи.

Електрична тепла підлога

Система являє собою електричний кабель, що укладається у нагрівальні секції або мати, які монтуються в цементно-піщану стяжку під підлогове покриття. Кабель підключається до мережі через терморегулятор.
Кабель для електричної теплової підлоги може бути одножильним, двожильним або в матах.
Відмінність одножильного кабелю від двожильного полягає, передусім, у способі укладання. Кінець одножильного кабелю необхідно повернути в початок, в той час як двожильний варіант укомплектований зворотним кабелем, що значно спрощує процес монтажу.
Одножильний кабель характеризується невисокою вартістю і більш високим електричним магнітним полем, він, як правило, використовується у громадських приміщеннях.
Двожильний кабель відмінно підходить для використання в квартирах, будинках, котеджах, дачах та інших житлових приміщеннях.
Слід зазначити, що при використанні як одножильного, так і двожильного кабелю, висота підлоги підніметься мінімум на 6-7 сантиметрів.

Електрична тепла підлога в інтер'єрі приміщення

Тепла підлога в матах являє собою кабель, зафіксований з певним кроком, що робить процес укладання набагато простішим. До того ж, він не збільшує висоту підлоги в приміщенні.

Плівкова (інфрачервона) тепла підлога

Даний варіант теплої підлоги використовує в своїй роботі технологію інфрачервоного випромінювання далекого діапазону. Він функціонує за допомогою нагрівального елемента у вигляді тонкої плівки з графітовими смужками з мідно-срібними провідниками, до яких надходить струм через терморегулятор.

Тепла підлога з інфрачервоною плівкою демонструє максимальну енергоефективність і може укладатися під будь-яке підлогове покриття без стяжки. Таку плівку можна використовувати на окремих ділянках приміщення.

Установка теплої підлоги – це відмінне рішення, яке допоможе обігріти квартиру або будинок без радіаторів. Дана технологія досить зручна і проста в експлуатації, тому вона підійде кожному. Допомогти обрати теплий пол, який оптимально підходить для Вашого приміщення, допоможуть фахівці Альтер Ейр.

Телефонуйте (044) 223-7-223.