Фільтр

Systemair - тиристорні регулияторы швидкості для вентиляторів

Ви вибрали
-
Тиристорний регулятор Systemair REE 1
ціна 2215грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 2
ціна 2693грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 4
ціна 5045грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 050S0
ціна 9715грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 100S0
ціна 12272грн
Тиристорний регулятор Systemair REPT 6
ціна 27135грн
Тиристорний регулятор Systemair REPT 10
ціна 34430грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 050 TR0
ціна 8590грн
Тиристорний регулятор Systemair REE 100 TR0
ціна 9408грн

Про необхідність установки регуляторів швидкості. 

Сучасна вентиляція має на увазі повний контроль над робочим процесом і адаптивність в умовах, що змінюються, роботи. Недостатньо просто влючає і вимикати на вимогу вентиляцію, такий захід лише прискорить знос обладнання, створить підвищене навантаження на електромережу через пускових струмів, при цьому не в змозі адекватно реагувати на мінливі рівні вологості, кількість людей в приміщенні, різницю температур між вулицею і приміщенням .
У такому випадку потрібно пристрій для регулювання інтенсивності роботи вентиляції - тиристорний регулятор швидкості. Цілком очевидно в даній ситуації, що виробник вентиляційної техніки Systemair так само виробляє регулятори швидкості для свого обладнання.
  

Що з себе являє тиристорний регулятор?

Як випливає з назви основу регулятора складає тиристор - напівпровідниковий пристрій здатне змінювати свою провідність, тим самим змінюючи подається на робоче пристрій потужність, такий тип регулювання потужності називається імпульсно-фазовим і при виборі вентилятора і регулятора швидкості уточніть у консультанта чи сумісні вони один з одним. Популярність такий пристрій отримало завдяки можливості плавного регулювання потужності, що не доступно трансформаторів, оскільки у них лише є кілька режимів / ступенів.
Можливість плавного пуску особливо актуальна в умовах, коли у вентиляційній системі працює кілька установок і навантаження виникає при одночасному запуску всього вент.оборудованія на повну потужність може викликати неполадки в мережі.
З недоліків тиристорного регулювання потужності - нагрівання самих регуляторів, чого позбавлені дорожчі сімісторних пристрою і можливе збільшення шуму під час роботи вентилятора на низьких оборотах. Таким чином тиристорні регулятори можна назвати "золотою серединою" завдяки поєднанню їх можливостей і ціни.
  

Чому "Альтер Ейр" рекомендує використовувати регулятори Systemair?

Первая причина - якщо ви вже збираєтеся використовувати якісне вентиляційне обладнання від Сістемейр, то найлогічніше використовувати комплектуючі та аксесуари гарантують 100% сумісність і коректну роботу, за що відповідає сам виробник.
Друга причина - висока якість виконання, в залежності від моделі (а точніше призначення - промислового або побутового) корпусу виконуються з якісного ударостійкого і термічно стійкого пластика або металу, таким чином що б забезпечити герметичність друкованої плати. Ступінь захисту оболонки у таких пристроїв становить IP54, ні пил, ні волога зашкодити роботі такого пристрою і поставити під загрозу безпеку користувача не можуть. Рухома частина, ручка регулятора, надійно з'єднана з пристроєм, розрахована на тривалу експлуатацію.
Третя причина - широкий асортимент обладнання на різну потужність, тобто для всього спектра сумісних пристроїв виробника. Крім звичайних ручних регуляторів для вентиляційних систем домашнього призначення і невеликих об'єктів (моделі REE), є так само моделі з цифровим управлінням REPT, здатні повністю контролювати роботу всієї системи і навіть виконувати функції захисту двигунів від перевантаження.
  
 

Що потрібно знати перед покупкою тиристорного регулятора швидкості.

Всього пара простих правил в майбутньому позбавлять вас від проблем з передчасно вийшли з ладу обладнанням:
 
1. Якщо ви збираєтеся використовувати один регулятор швидкості для декількох вентиляторів, припустимо у вас припливно-витяжна система з пари канальних вентиляторів, то в першу чергу потрібно переконатися що їх сумарний струм споживання не перевищуватиме максимально можливий для регулятора швидкості.
2. Якщо ви плануєте використовувати регулятор з зоні з агресивним середовищем - надмірна вологість, запилений повітря, високі або низькі температури, переконайтеся що ступінь захисту оболонки і максимально допустимі температурні режими відповідає вимогам.