Фільтр

Традиційні зволожувачі повітря

-
Зволожувач повітря для будинку Air-O-Swiss E2251
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Air-O-Swiss E2241 - зволожувач повітря для будинку
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Купівля зволожувача повітря для будинку – це правильна інвестиція у створення комфортного і здорового мікроклімату, оскільки від наявності даного пристрою залежить те, наскільки добре буде почувати себе людина, перебуваючи в приміщенні. Боротьба з сухим повітрям за допомогою вологого рушника на батареї або банальної сушіння білизни в кімнаті – минуле століття, так і відчутного результату не приносить.

Завдяки використанню зволожувачів повітря Ви в лічені хвилини зможете наповнити кімнату приємною свіжістю і вологою. Існує кілька різновидів даних пристроїв в залежності від принципу роботи: традиційні, парові, ультразвукові. Розглянемо один з найбільш поширених і простих з них – традиційні.

 

Як працюють традиційні зволожувачі повітря?

В основі роботи такого типу зволожувача лежить процес холодного випаровування. Що це означає? У конструкції традиційного зволожувача передбачений резервуар для води і спеціальні випарні елементи (вони можуть бути як паперовими, так і пластиковими). Вода, потрапляючи на випарник, перетворюється в холодний пар і у вигляді туману подається в приміщення.

Традиційні зволожувачі виконують і функцію очищення повітря: повітря проходить через картридж, залишаючи пил та сторонні частинки. До речі кажучи, важливо використовувати саме дистильовану воду для наповнення резервуара, оскільки вода з під крана швидко призводить до засмічення картриджа, а також залишає білий наліт на предметах меблів при випаровуванні.

 Зволожувач повітря традиційного типу - принцип роботи

Переваги традиційних зволожувачів

Поряд з іншими типами зволожувачів повітря традиційні моделі мають кілька суттєвих переваг.

В першу чергу, процес зволоження в таких пристроях – саморегульований, оскільки інтенсивність зволоження змінюється в залежності від змін відносної вологості в приміщенні.

Крім того, вони характеризуються високою продуктивністю (до 8 літрів на добу), при цьому витрачаючи незначну кількість електроенергії. Тому їх без побоювань можна залишати включеними на цілий день і не переживати про витрати.

Ще одним плюсом, який вигідно відрізняє традиційні зволожувачі від ультразвукових, - це те, що їх можна використовувати в дитячих кімнатах. Завдяки процесу природного зволоження ліквідується сухе повітря без шкоди для організму дитини.

Також традиційні зволожувачі за рахунок своєї простоти відрізняються досить невеликою вартістю в порівнянні з іншими моделями, тому за доступну ціну Ви отримуєте потужний агрегат для зволоження повітря.

Які традиційні зволожувачі рекомендує Альтер Ейр?

В асортименті зволожувачів повітря від компанії Альтер Ейр Ви знайдете тільки високоякісні пристрої від світових виробників. Великою популярністю користуються традиційні зволожувачі бренду Air-O-Swiss.

 Традиційний зволожувач повітря Air-o-Swiss E2251

Air-O-Swiss E2241. Даний зволожувач зміг об'єднати в собі дві основні функції: зволоження і очищення повітря. Застосовуються вони в основному в побутових приміщеннях площею до 85 кв. м. Завдяки великому бачка для води (5,7 літрів) Air-O-Swiss E2241 може працювати без виключення тривалий час. В комплекті зволожувача передбачений стрижень Ionic Silver Stick: він насичує оброблюваний повітря іонами срібла, знезаражуючи його і нейтралізуючи шкідливі мікроорганізми.

 

Air-O-Swiss E2251. Традиційний зволожувач повітря Air-O-Swiss E2251 ефективний для використання в житлових і адміністративних приміщеннях загальною площею до 110 кв. м. Потужність даного пристрою забезпечує рівномірний розподіл зволоженого повітря по всьому периметру кімнати, в якій він працює. При досягненні заданого рівня вологості, прилад автоматично вимикається і самостійно відновлює роботу при зниженні вологості в приміщенні. За рахунок енергозберігаючого режиму, втрати електроенергії від використання зволожувача Air-O-Swiss E2251 мінімальні.

 

Купити традиційний зволожувач для свого будинку Ви можете, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр. Наші фахівці проконсультують по всіх питаннях, і Ви зможете замовити товар за найкращою в Україні ціною з доставкою в будь-який регіон.