Фільтр

Котли Cichewicz - кращий у Східній Європі опалювальне обладнання

Ви вибрали
-
Твердопаливний котел Cichewicz CWD SIGMA 20 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica 70-78 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz CWD SIGMA 30 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Ultima III 10 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Dual P 35 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 200-250 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Kumulator Eko 25 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 150 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica 17-20 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Sigma Dual 20 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Dual P 25 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Ultima III 24 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 750 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica 40-48 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Dual G 35 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz VESPA STANDARD 23 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Logica Optimum 470 kW
Ціну уточнюйте
Твердопаливний котел Cichewicz Futura Mini Dual P 12-24 kW
Ціну уточнюйте

Твердопаливні котли Cichewicz


Cichewicz - польська компанія-виробник опалювальних агрегатів. Головна мета підприємства - виробляти обладнання, яке відрізняється високою ефективністю роботи та мінімальними енерговитратами. Компанія також підтримує проекти, спрямовані на захист навколишнього середовища. Твердопаливні котли Cichewicz - це опалювальне обладнання високої якості, яке призначене для спалювання різного палива: кам'яного та бурого вугілля, його пилу і сумішей, дерева, пеллеттов. Компанія Cichewicz представляє кілька типів твердопаливних котлів.

Sigma

Твердотопливный котёл Cichewicz Sigma Holzgas
Sigma - котел, який працює за принципом газифікації дерева. Агрегат обладнаний витяжним вентилятором, завдяки чому під час відкривання камери на людину не надходить хвиля гарячого повітря. Розмір і глибина бункера вражають, тому що вміщають дрова довжиною до 50 см, а спеціальний клапан спрощує розігрів котла. Автоматичне управління процесом згорання значно спрощує експлуатацію. «Holzgas» - система, заснована на піролізі деревини, стала економічно, а також екологічно вигідним рішенням і альтернативою котлам на вугіллі або еко-горошку. Довгий термін служби котла підтверджує шведське якість матеріалів і складання конструкції.

Sigma Dual


Sigma Dual - опалювальне обладнання, яке призначене для спалювання цілих дерев'яних полін і пелетів. Ефективність котла дуже висока - 5 клас, а опалювальна площа більша - 150-200м². Пристрій обладнаний одним регулятором для обох камер. Дерево спалюється за принципом аерації, а пелети - в пальнику з чавуну, чистка в якій здійснюється за допомогою пневматики, а потужність можливо моделювати. Витяжку забезпечує вентилятор, а просте управління - автоматика. Опалювальні котли Sigma Dual універсальні тим, що можуть опалювати як приватні будинки і котеджі, дачі, так і громадські будівлі і торгово-промислові об'єкти.

Logica

Универсальные твердотопливные котлы серии Cichewicz Logica
Logica - універсальний котел, який спалює як вугілля, дерево, так і пелети або інші види палива. Завдяки тому, що агрегат може використовуватися для переробки різних твердих матеріалів, він завоював популярність покупців своєю практичністю і високою ефективністю роботи.
Характеристики пристрою, які забезпечують відмінну продуктивність:
- Конструкція котла дозволяє здійснювати верхнє і нижнє горіння;
- Автоматичне керування сприяє зручності експлуатації;
- Витрата палива не високий: 1 завантаження палива горить до 24 годин.
Котел ручної подачі виготовлений з якісної сталі, в цілях безпеки оснащений термозахистом. Блок управління побудований на автоматиці, обладнаний виносним термодатчиком, дозволяє керувати системою центрального опалення та гарячого водопостачання. Система відведення газів в котлі триходова і являє собою конвекційні канали, розташовані вертикально, і спеціальні отвори, призначені для очищення котла знизу. Переваги твердопаливного котла Logica в тому, що запатентована вбудована система "Common Air" розподілу повітря, що нагнітається подає його в кожну частину камери горіння. Це сприяє повному згорянню палива і знижує його витрату до 30%, в порівнянні з іншими твердопаливними агрегатами.

Ultima

Cichewicz Ultima - твердотопливный котёл
Ultima - твердопаливний котел, спалює вугілля, пелети і дрова. Пристрій обладнаний для монтажу пеллетной пальника, нагнітального вентилятора, регулятора температури, який працює в автоматичному режимі. Зменшити виникнення димових мас під час розпалу й роботи котла дозволяє якісно продумана конструкція агрегату, де теплообмінник займає горизонтальне положення. Оскільки обсяг камери спалювання досить великий, то і час згоряння палива тривалий. Очищення і витяг відходів палива спрощує великий розмір центральної дверки пристрої.