Фільтр

Універсальні кондиціонери

-
Комплектація кондиціонера Sakata SIB-140TCY/SOB-140YC
ціна 53190грн
Комплектація спліт-системи Sakata SIB-050TCV/SOB-050VC
ціна 26030грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIB-200TCY/SOB-140YC
ціна 60610грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H48TEA4/ LU-H48UGA4
ціна 41422грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-100TAY/SOBE-100YA
ціна 74190грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H41TIA4/LU-H41UGA4
ціна 35862грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-200DAY/SOBE-200YA
ціна 87830грн
Комплектація кондиціонера Daikin FLXS35B/RXS35L
ціна 46118грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-060TAV/SOBE-060VA
ціна 54450грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-140TAY/SOBE-140YA
ціна 83150грн
Комплектація кондиціонера SIB-100TCY/SOB-100YC
ціна 46750грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIB-060TCV/SOB-060VC
ціна 34430грн
Комплектація кондиціонера Sakata SIBE-050TAV/SOBE-050VA
ціна 42700грн
Комплектація кондиціонера Daikin FLXS25B/RXS25L
ціна 39080грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H36TEA4/ LU-H36UGA4
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости
Комплектація кондиціонера Daikin FLXS50B/RXS50L
Товару немає в наявності
Перегляньте схожі моделі
ціна 63162грн
Внутрішній блок кондиціонера Lessar LS-H60TEA4/ LU-H60UGA4
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
Индивидуальный расчет стоимости

Вибір кліматичної техніки - справа не проста, часто люди звертаються за цим до фахівців, але є фактори, які необхідно вирішувати безпосередньо замовнику. При виборі побутового або промислово кондиціонера часто ставиться проблема у виборі внутрішнього блоку. Ми пропонуємо вам розглянути універсальні внутрішні блоки.

Що таке універсальний кондиціонер?

Універсальний кондиціонер – це фактично та ж спліт-система, однак вона має універсальний, іншими словами – напольно-стельовий внутрішній блок. Що ж це означає, ніж його універсальність? Найпоширенішими є канальні і настінні кондиціонери, однак універсальний блок має свої вагомі переваги.

Многофункціональний універсальний кондиціонер в інтер’єрі

Універсальний внутрішній блок легко можна сплутати з конвектором, особливо якщо його встановити на стіні. Такі кондиціонери часто використовують в офісах, кафе, ресторанах. Дане обладнання може працювати як в режимі охолодження, так і обігріву. Конструктивні особливості цієї спліт-системи дозволяють їй подавати повітря рівномірно уздовж стіни або стелі.

Монтаж такого кондиціонера нічим не відрізняється від монтажу настінного, невеликі труднощі можуть з'явиться при настінному монтажі, адже через неякісно проведеної установки кріплення кондиціонера може не витримати велику вагу внутрішнього блоку, і він просто впаде.Для того, щоб запобігти цим неприємностям, радить вам звертатися в перевірені організації, які зроблять монтаж вашої спліт-системи якісно і грамотно.

Переваги та недоліки напольно-стельового кондиціонера

Переваги

Якщо змонтувати такий кондиціонер на стелю, то регулювати клімат в приміщенні такий кондиціонер буде ефективніше, так як тепле повітря знаходиться під самою стелею, а при стельовому монтажі універсальний кондиціонер дозволяє пускати холодне повітря безпосередньо вздовж стелі.

Зовнішній вигляд універсального кондиціонера є приємним і не викликає ніякого роздратування, так як більшість виробників роблять такі кондиціонери не просто кліматичної технікою, а й гідною прикрасою інтер'єру.

Недоліки

Недоліком такого кондиціонера можна назвати важкий підбір місця для монтажу, для якого обов'язково потрібно ідеально рівна стіна. Якщо ж в приміщенні низькі стелі (нижче 2.5 метрів), то кондиціонер буде візуально зменшувати місце в приміщенні і створювати незручність людям.

Де використовують напольно-стельові спліт-системи?

Універсальний кондиціонер в квартирі

Сфера використання напольно-стельового кондиціонера дуже широка через його універсальності. Пристрої часто використовують в офісних приміщеннях, кафе, ресторанах. Але не можна обмежитися лише побутовим використанням, так як такі кондиціонери можна використовувати і на невеликих виробництвах, в цехах, складах.

Універсальні кондиціонери, як і звичайні настінні, мають можливість автоматичного відведення конденсату, а також володіють високими технічними характеристиками. Функція таймера дозволяє програмувати роботу кондиціонера на кілька днів вперед.

Ми вже говорили про труднощі, які можуть виникнути при монтажі напольно-стельового кондиціонера, тому необхідно вибирати місце і кріплення таким чином, щоб вони витримали вагу внутрішнього блоку, так як універсальний внутрішній блок трохи важче, в порівнянні з іншими видами кондиціонерів.

Спліт-системи яких виробників представлені у нас на сайті

Якщо ви не знаєте на якому виробнику зупинити свій вибір, то наступна інформація буде актуальна для вас. У нас в каталозі ви можете знайти універсальні кондиціонери таких брендів:

  • Daikin.
  • Lessar.
  • Sakata.

Якщо бюджет дозволяє, то краще за все купити кондиціонер Daikin, японське якість якого дозволяє йому працювати довго і надійно тривалий період часу. Якщо ви шукаєте більш бюджетний варіант, то Lessar і Sakata - відмінний варіант.

Підсумки

Універсальний кондиціонер - це відмінна альтернатива настінним внутрішнім блокам. Їх цінова політика практично не відрізняється від настінних, тому вибір залежить тільки від вашого смаку.

Якщо ви не можете прийняти вибір конкретної моделі даної техніки або вас турбують які-небудь питання в цій сфері, ви можете звернутися до менеджерів нашої компанії. Вони поділяться з вами цікавить вас інформацією, а інші наші фахівці зроблять якісний монтаж кондиціонера у вас вдома / офісі і в будь-якому іншому приміщенні.