Фільтр

Припливно-витяжні установки Daikin - енергозбереження і чисте повітря у вашому будинку

Ви вибрали
-
Припливно-витяжна установка Daikin VAM350FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM500FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM250FA
Индивидуальный расчет стоимости
Приточно-вытяжная установка Daikin VKM50G
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM1000FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM800FС
ціна 53946грн
Вентиляційна установка Daikin VKM100GM
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM650FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM1500FB
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VAM2000FB
Индивидуальный расчет стоимости
Daikin VAM150FA
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VKM80G
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка Daikin VKM100G
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VKM80GM
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Daikin VKM50GM
Индивидуальный расчет стоимости

Правильна організація системи вентиляції в будь-якому приміщенні забезпечує нормальний повітрообмін і хороше самопочуття всіх членів сім'ї. Якщо система вентиляції спроектована неграмотно або підібрано невідповідний обладнання, то практично неможливо домогтися оптимальних показників повітрообміну і комфорту в будинку.
Виходячи з цього, слід не тільки провести проектування відповідно до нормативів і санітарно-гігієнічними нормами, а й зробити вибір на користь того чи іншого вентиляційного устаткування. Найчастіше неспеціалісту складно це зробити самостійно, тому ми рекомендуємо звертатися до професіоналів.
На сьогоднішній день широкого застосування набувають припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Дані пристрої не тільки забезпечують приплив і витяжку повітря з приміщення, але і за рахунок роботи рекуператора дозволяють економити велику кількість електроенергії.
Припливно-витяжні установки з рекуперацією, які рекомендує використовувати компанія Альтер Ейр, виробляються такими брендами, як Daikin, Salda, Systemair і ін. Серед них особливою популярністю в Україні користуються приточно-витяжні установки Daikin.

У чому переваги установок з рекуперацією Daikin?

Daikin VAM і VKM - це одні з найбільш ефективних і продуктивних в світі припливно-витяжних установок з рекуператором. Вони можуть застосовуватися як в побутових, так і в адміністративних і комерційних приміщеннях. Їх універсальність дозволяє використовувати їх як комплексні кліматичні системи, які дозволяють не тільки здійснювати повітрообмін, а й економити кошти на експлуатацію.
Крім того, вони виробляються в різних розмірах, і не складе великих труднощів підібрати підходящий варіант саме для Вашої оселі. Також при їх роботі не спостерігається шум, оскільки припливно-витяжні установки Daikin виготовляються за спеціальною технологією, яка зводить звукові характеристики до нуля.

Які моделі Daikin рекомендує використовувати Альтер Ейр?

Серед припливно-витяжних установок з рекуперацією бренду Daikin можна виділити дві серії: VAM і VKM. Обидві вони можуть похвалитися відмінними технічними характеристиками і якісною роботою.

Daikin VAM - єдина в своєму роді кліматична установка, здатна перетворювати тепло з витяжного повітря для нагріву або охолодження припливного. В цьому і полягає принцип роботи рекуператора. За рахунок такого механізму економиться до 70% електроенергії, яка витрачається на обслуговування цих установок. Українські споживачі вже давно гідно оцінили всі переваги використання таких припливно-витяжних установок.
Крім подачі та відведення забрудненого повітря, система здійснює багаторівневу очистку повітря, що подається за рахунок системи фільтрів. Також відбувається процес усунення неприємних запахів. Таким чином, Ви отримуєте абсолютно чистий і безпечний повітря, який подається в Ваше приміщення. Можна застосовувати установку Daikin VAM і в поєднанні з системою кондиціонування. У такому випадку, Ви зможете створити повноцінну кліматичну систему, яка забезпечить Вам комфорт цілий рік.

Daikin VKM трохи відрізняються від серії VAM: в них передбачено фреоновий теплообмінник. Механізм рекуператора також не має рухомих частин, тому продовжується термін служби установки. Пристрій може працювати в автоматичному режимі з заданими користувачів настройками. Коли умови мікроклімату відхиляються від встановлених, система моментально реагує і за лічені хвилини регулює їх у необхідних межах. Діапазон робочих температур припливно-витяжних установок з рекуператором Daikin VKM повинен не виходити за рамки певних мінусових показників (-15 градусів). Коли температура за вікном опускається до таких меж, спрацьовує система запобігання замерзання внутрішніх механізмів установки, що забезпечує захист пристрою.

Підсумок

З питань покупки або консультацій щодо припливно-витяжних установок Daikin звертайтеся до інженерам салону кліматичної техніки Альтер Ейр. Ви зможете отримати найбільш повну відповідь на всі спірні питання і замовити обладнання за найвигіднішою в Україні ціною з гарантованою знижкою.