Фільтр

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла і вологи Jablotron

Ви вибрали
-
Припливно-витяжна установка Jablotron Futura L в Альтер Ейр
ціна 172635грн
Вентиляційна установка Jablotron Futura M в Альтер Ейр
ціна 155810грн

На ринку кліматичного обладнання з'являються все нові та нові виробники. Здавалося б, підібрати необхідну техніку не складе труднощів, але починаючи розбиратися з усіма тонкощами, технічними показниками, порівнюванням моделей, сотнями сайтів та ще більшою кількістю різноманітних думок, важко зупинити свій вибір на одному варіанті.

Особливо складно обирати припливно-витяжні установки, адже розуміння, що обладнання купується на багатостроковий термін, змушує нас особливо ретельно підходити до вибору, щоб в кінцевому результаті отримати дійсно якісну техніку.

Команда Альтер Ейр вирішила пройти цей довгий шлях пошуку замість вас. В кінцевому варіанті  ми знайшли дійсно якісного та надійного виробника припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла – Jablotron.
Вентиляційні установки

Серія продукції вентустановок Jablotron Futura  це забезпечення цілодобового повітрообміну у приміщенні. Робота ПВУ полягає в подачі свіжого відфільтрованого повітря з вулиці у будинок, а також зворотного видалення відпрацьованого повітря.

ХОЧЕТЕ КУПИТИ ВЕНТИЛЯЦІЙНУ УСТАНОВКУ JABLOTRON?
КЛІКАЙТЕ!

 

Вентиляційні установки з ентальпійним теплообмінником Jablotron Futura здатні давати високі показники ефективності ККД  91.4%. Вони використовують тепло та вологу, наявну у приміщенні повторно перетворюючи її, тим самим дозволяють значно заощадити на комунальних послугах.

На подачі повітря в будівлю та подачі з вулиці розміщені фільтри класу F7, вони слугують в якості перешкоди для різних забруднень: дрібного сміття, пилу, частинок комах тощо. При необхідності можна встановити фірмовий вугільний фільтр від Яблотрон.

Також в установці є автоматичний by-pass, який в літній період року можна використовувати як додаткове джерело свіжого, прохолодного повітря. Його робота здійснюється шляхом подачі повітря повз рекуператор.

Крім того, вентустановки Jablotron Futura мають наступні переваги:

  • Контролер з датчиком СО2  контроль якості повітря.
  • Автоматика з бездоганною роботою, здатна самостійно відстежувати подачу повітря, параметри, показники, а також стан фільтрів (при забрудненні сигналізує про необхідну заміну).
  • Постнагрівач  призначений для нагріву повітря, що подається для комфорту клієнта.
  • Управління за допомогою програми MyJablotron  ви можете не тільки відслідковувати параметри роботи, а й самостійно їх коригувати, навіть якщо перебуваєте в іншому місті.

А тепер розглянемо деякі вентиляційні установки з рекуперацією тепла Jablotron Futura з представлених в Альтер Ейр:

Характеристики

Jablotron Futura L

Jablotron Futura M

ККД рекуперації

91,4 %

91,8 %

Максимальна витрата повітря

350 м³/г

250 м³/г

Вага

47,5 кг

47 кг

Витрата повітря

100-350 м3/г

50-250 м3/г

Габарити

835х995х522 мм

835х995х522 мм

Рівень звукового тиску

46 дБа

46 дБаБільше характеристик та детальний опис припливно-витяжних установок з рекуперацією тепла Jablotron Futura дивіться на нашому сайті.

Хочете придбати припливно-витяжні установки Jablotron Futura? Телефонуйте нашим фахівцям за номером 0-800-33-08-28 або замовляйте зворотний дзвінок на сайті. Для консультації, підбору обладнання, уточнення ціни, та додаткових послуг у вигляді монтажу, пропонуємо звернутися до менеджерів Альтер Ейр.