Фільтр

Вентиляційні установки Lessar - енергоефективна вентиляція в зимовий час

Ви вибрали
-
Припливно витяжна установка з рекуперацією тепла Lessar LV-PACU 400 VE (L/R)
ціна 71344грн
Припливно-витяжна установка Lessar LV-PACU 700 HE
ціна 82846грн
Припливно витяжна установка з рекуперацією Lessar LV-PACU 400 PE-V4
ціна 73165грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Lessar LV-PACU 400 HE
ціна 68436грн
Припливно-витяжна установка Lessar LV-PACU 700 VE (L/R)
ціна 84443грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 700 HE-V4-ECO
ціна 140196грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 700 PW-V4-ECO
ціна 140388грн
Припливно витяжна установка з рекуперацією тепла Lessar LV-PACU 1500 PE-V4
ціна 171411грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 700 VW (L/R)-V4-ECO
ціна 137672грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 200 VWL-V4-ECO
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 700 VE (L/R)-V4-ECO
ціна 142688грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 2500 НЕ-V4-ECO
ціна 381451грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 400 VW (L/R)-V4-ЕСО
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка з рекуператором LESSAR LV-PACU 3500 HEL-V4-ECO
ціна 503691грн
Вентиляційна установка з рекуператором Lessar LV-PACU 700 PE-3.0-V4-ECO
ціна 148407грн
Припливно витяжна установка з рекуперацією тепла Lessar LV-PACU PW 1500-V4
ціна 163775грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла LESSAR LV-PACU 1900 HE-V4-ECO
ціна 297262грн
Припливно витяжна установка з рекуперацією тепла Lessar LV-PACU 1000 PW-V4
ціна 139877грн

Припливно-витяжні установки є однією з різновидів кліматичного обладнання і призначені для безпосередньої подачі і забору повітря з приміщень побутового, комерційного, промислового і напівпромислового призначення.
Особливістю даних агрегатів є те, що їх по праву можна вважати повноцінними кліматичними системами, оскільки крім повітрообміну, вони здійснюють очистку, підігрів повітря, контроль вологості і ін.
Серед найбільш популярних і якісних припливно-витяжних установок слід виділити бренд Lessar. Ці агрегати характеризуються високою продуктивність та низькою енергозатратністю, а також невисоким рівнем шуму при роботі.

Переваги використання установок Lessar

Принцип роботи припливно-витяжної установкіПріточно-витяжні установки Lessar подають свіжий і видаляють відпрацьоване повітря з побутових, комерційних приміщень, а так само з будівель промислового призначення. Припливно-витяжні установки Lessar подають в приміщення очищене повітря і можуть використовуватися для його нагрівання. Завдяки застосуванню в складі даних агрегатів пластинчастого рекуператора, припливне повітря нагрівається без істотного споживання електроенергії, тобто установки Lessar є дуже економічними.
Монтаж припливно-витяжних установок Lessar рекомендовано здійснювати в горизонтальному положенні для зручності збору конденсату. Корпус з листової стали не піддається впливу корозії і добре шумоізолірованн за допомогою шару мінеральної вати.
Крім того, вартість припливно-витяжних установок з рекуперацією Lessar повністю відповідає їх якості. З їх допомогою можна досягти вражаючих результатів в питанні здорового повітрообміну в будь-якому приміщенні.

Серії припливно-витяжних установок Lessar

Повітрооброблюючі агрегати Lessar представлені серіями Lessar LV-PACU і Lessar LV-RACU. Обидві ці серії можна охарактеризувати як потужні припливно-витяжні установки, кожна з яких має свої особливості і сильні сторони.
Lessar LV-PACU. За допомогою використання таких припливно-витяжних установок в приміщенні можна здійснювати подачу очищеного повітря, а також видаляти небажаний забруднене. Корпус покритий ізоляційним шаром, який дозволяє звести шумові характеристики до мінімального рівня.
Припливно-витяжні установки Lessar LV-PACU мають рекуператор пластини типу, що дозволяє використовувати енергію з теплоти витяжного повітря. За рахунок цього зменшуються витрати енергоресурсів на обслуговування агрегату. Тому, навіть незважаючи на високу потужність, установки Lessar LV-PACU ні приносити великих фінансових витрат.
Lessar LV-RACU. Припливно-витяжні установки з рекуператором даної серії рекомендується встановлювати в приміщеннях з температурою повітря не нижче, ніж 0 градусів. Особливістю установок Lessar LV-RACU є, в першу чергу, надійний матеріал виконання - оцинкована сталь, яка не іржавіє під впливом атмосферних впливів.
Повітря, який обробляють припливно-витяжні установки Lessar LV-RACU, додатково підігрівається перед подачею в приміщення. Економна робота і низьку витрату електроенергії за рахунок функції рекуперації тепла роблю дані установки незамінною кліматичної технікою в будь-якій будівлі.
 

Отримати професійну консультацію, а також замовити одну з припливно-витяжних установок бренду Lessar Ви можете, звернувшись до фахівців компанії Альтер Ейр. Наші інженери допоможуть визначитися з вибором моделі і допоможуть оформити замовлення з гарантованою знижкою.