Фільтр

Настінні припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

Ви вибрали
-
Вентиляційна установка Maico WRG 35
Индивидуальный расчет стоимости
Повний комплект припливно-витяжної системи Maico PP 45 K (PushPull)
ціна 22000грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Mitsubishi Electric VL-100EU5-E
ціна 10522грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією Helios KWL EC 45
ціна 17977грн
Модель Respiro 150 RD Soler&Palau
ціна 22290грн
Провітрювач Soler&Palau Respiro 100
ціна 15012грн
Повний комплект припливно-витяжної системи Maico PP 45 K (PushPull)
ціна 20000грн
Повний комплект припливно-витяжної системи Maico PP 45 RC (PushPull)
ціна 31500грн
Установка Lossnay VL-50ES2-E
ціна 9462грн
Провітрювач Respiro 100 RD від Soler&Palau
ціна 20471грн
Припливно-витяжна установка з рекуперацією Helios KWL EC 60
Индивидуальный расчет стоимости
Провітрювач Respiro 150 Soler&Palau
ціна 16008грн
Maico PP 60 K-SE (PushPull) - комплект для монтажу вентиляційного вузла
Товар знятий з виробництва
Перегляньте нові моделі
ціна 24199грн
Настінна припливно-витяжна установка - це компактне обладнання, яке призначене для вентиляції приміщень. Дані установки працюють в двох режимах, на приплив та видалення повітря. Вони монтуються в стіну, на поверхні залишаються тільки передні кришки. У комплектацію пристрою входять такі елементи:

Вентилятор - складова, яка подає зовнішнє повітря або видаляє забруднене з приміщення;
Двигун - приводить у рух крильчатку і процес переміщення повітряних мас;
Рекуператор - теплообмінник, який передає тепло від кімнатного повітрю, яке надходить.
Фільтр - очищає повітря, яке подається в приміщення.

Встановлюються припливно-витяжні установки в житлових кімнатах, вони зазвичай працюють в парі. Поки одна видаляє повітря - інша його подає. Завдяки такій схемі, повітря в кімнаті не застоюється і здійснюється якісний повітрообмін.

Кімнатні припливно-витяжні установки - це аналог великих установок, тільки для їх монтажу не потрібно окреме приміщення, опуск стель і розводка повітроводів. Вони можуть монтуватися вже після здійснення ремонту і вимагають менше фінансових витрат.

Серед брендів, які випускають ефективне обладнання слід перерахувати наступні: Maico, Helios, Vents, Marley, Mitsubishi Electric.

Maico - німецька компанія, яка завоювала споживачів високою якістю продукції і їх ефективною роботою. Вона випустила серію припливно-витяжних установок з рекуперацією PushPull. У серію входять три моделі: PP 45 K, PP 45 O і PP 45 RC.

Припливно-витяжна установка Maico PushPull

Установки PP 45 K і PP 45 RC оснащені електричною заслінкою, яка закривається автоматично під час відключення пристрою і при цьому не споживається електроенергія. Вона необхідна для того, щоб зовнішнє повітря не потрапляло в приміщенні, коли не здійснюється вентиляція. Модель PP 45 O оснащена ручною заслінкою, тобто її необхідно закривати самостійно.

Корпус пристрою виконаний з пластмаси, яка відрізняється своєю міцністю. Додатково до базового комплекту необхідно замовити втулку, яка монтується в стіну і запобігає потраплянню в систему часточок від внутрішньої обробки і стіни.

У пристрій вмонтований керамічний теплообмінник, ККД якого дорівнює 84%. Також в комплектацію входять фільтри грубої очистки G2/G3. Максимальна витрата повітря пристрою становить 42 м3/год. Залежно від інтенсивності вентиляції установка може виробляти шум в діапазоні від 21 до 38 дБа. Конденсат в пристрої виводиться через злив зовнішньої решітки.


Helios складає конкуренцію Maico як на німецькому ринку вентиляційної техніки, так і на світовому. Цей бренд випустив рекуператори для децентралізованої системи вентиляції серії HELIOS KWL EC. У неї входять дві установки - HELIOS KWL EC 45 і HELIOS KWL EC 60.

Припливно-витяжні установки HELIOS KWL EC

Корпус KWL EC 45 виконаний зі спіненого поліпропілену, який забезпечує ізоляцію пристрої та мінімізує його тепловтрати. Він оснащений осьовим вентилятором та ЕС-двигуном. Останній елемент дозволяє зменшити споживання енергії, при плавній роботі пристрою.

У число комплектуючих входить керамічний теплообмінник. Він отримує і накопичує тепло повітря, яке виводиться з кімнати і передає його припливному. Ця функція дозволяє заощадити енергію на обігріві. Володіє пристрій і фільтром, який запобігає потраплянню в будинок пилу, бруду, бактерій. Для зручності регулювання установкою в комплект входить пульт управління.

Працює кімнатна припливно-витяжна установка в 5 швидкостях і в трьох режимах. Завдяки цьому оптимально використовується пристрій і якісно забезпечується повітрообмін в кімнаті, адже він регулюється відповідно до побажань мешканців і можливостей обладнання. Модель HELIOS KWL EC 60 відрізняється від попередньої установки тим, що у неї корпус виготовлений з нержавіючої сталі, а витрата повітря становить 60 м3/год (попередня 45 м3/ч).Blauberg - німецький виробник вентиляційної техніки. Серед його обладнання вигідно виділяється модель Vento Expert A50-1 Pro. Корпус обладнання виготовлений з ізоляціонним матеріалом, який зменшує звук від роботи пристрою і знижує тепловтрати, які можуть виникнути під час рекуперації.

Припливно-витяжна установка Blauberg Vento Expert A50-1 Pro

Крім тепла свіжому повітрю передається і волога. Це здійснюється за допомогою ентальпійного теплообмінника. Рекуператор відрізняється високим показником ефективності завдяки шестигранній структурі ланок. Пристрій оснащений 2 фільтрами F7, які очищають повітря від пилу і дрібних частинок. Простоту управління забезпечує сенсорний перемикач режимів, який знаходиться збоку на лицьовій панелі. Вона також забезпечує герметичність пристрою і захищає його від вітру. Вбудовані жалюзі автоматично закриваються, запобігаючи зворотний потік повітря.


Вентс -  український виробник вентиляційної техніки. В асортименті компанії виділяється серія припливно-витяжних установок ТвінФреш Ізі РЛ7-50-17.

ТвінФреш Изи РЛ7-50-17

Це новинка від української фірми, яка призначена для якісного здійснення повітрообміну і має особливу конструкцію. Три елемента пристрою: вентилятор, рекуператор і фільтри - представлені у вигляді картриджа. Рекуператор обладнання - це керамічний теплообмінник, ККД якого становить 97%. Він має структуру з комірок. Вона дозволяє охопити великий обсяг повітря, має високу теплопровідність і накопичувальні властивості. Щоб використання рекуператора було безпечним, він покритий антибактеріальною речовиною, яка запобігає розмноженню бактерій на елементі.

У комплектацію входять два фільтра G3. Вони очищають повітря від пилу і дрібних комах. Дозволяють подавати свіже чисте повітря і попереджають засмічення механізму.

Кімнатна припливно-витяжна установка оснащена реверсивним осьовим вентилятором з DC-двигуном. Електричне комплектуюче відрізняється низьким споживанням енергії.

Пристрій володіє 4 режимами роботи і високою продуктивністю - 50 м3/год.

Також заслуговує уваги серія ВЕНТС ТвінФреш Експерт РВ-30-14 В.2. Вона представлена однією моделлю. Це компактна енергозберігаюча установка для децентралізованої системи вентиляції. У комплектацію входять такі елементи:

ВЕНТС ТвінФреш Эксперт РВ-30-14 В.2

  • Автоматична заслінка, яка перекриває проходження потоку вуличного повітря через систему при вимкненому пристрої.
  • Керамічний рекуператор - здійснює передачу тепла і вологи від видаленого повітря свіжому.
  • Реверсивний вентилятор з ЕС-двигуном - забезпечує високу продуктивність з низькими витратами енергії.
  • Фільтри G3 - очищають повітря і запобігають засміченню механізму.
  • Антена WI-FI - дозволяє управляти установкою за допомогою гаджетів.
  • Датчик вологості - елемент, який фіксує рівень вологи і дозволяє налаштувати обладнання на рекуперацію вологи, якої бракує для оптимального значення.

За допомогою панелі керування на внутрішній кришці може здійснюватися налаштування роботи обладнання. У ВЕНТС ТвінФреш Експерт РВ-30-14 В.2 можно встановити одну з трьох швидкостей. Також включити режим «Регенерації» з рекпераціей або «Провітрювання» на витяжку або приплив повітря.

Marley - ще один німецький виробник вентиляційної техніки. Його настінна припливно-витяжна установка Marley MEnV 180 користується широким попитом, завдяки ряду переваг:

Настінна припливно-витяжна установка Marley MEnV 180

Німецька якість комплектуючих і збірки;
Безшумна робота, його рівень звуку досягає 22 дБА;
• Безщітковий двигун, який не потребує обслуговування і забезпечує надійну роботу;
Керамічний рекуператор, який має високу теплопровідність і якісно акумулює і віддає тепло;
Фільтр класу G4 - для очищення повітря від пилу. Складається з касети і фільтруючого матеріалу.
Пластиковий повітропровід з теплоізоляцією зменшує шум від роботи, тепловтрати і знижує можливе проникнення звуку з вуличного середовища.
Вентилятор, розташований з боку вулиці.

Кімнатні припливно-витяжні установки Marley MEnV 180 змінюють напрямок повітряного потоку кожні 70 секунд.


Mitsubishi Electric - японська компанія-виробник кліматичної техніки. Серед широко асортименту компанії виділяються настінні припливно-витяжні установки Lossnay. Вони поділяються на дві серії VL-50 з продуктивністю 51 м3/год і VL-100EU5-E з потужністю 100 м3 / год.

Настінні припливно-витяжні установки Mitsubishi Electric Lossnay

Установки оснащені запатентованим теплообмінником, який виготовлений з ультратонкого паперу. Гофровані шари з'єднані між собою перпендикулярно, завдяки чому створюють канали для припливного і витяжного повітряного потоку. Взимку за допомогою теплообмінника здійснюється передача тепла і вологи, а влітку повітря осушується і знижується його температура.

Дані пристрої характеризуються низьким споживанням енергії і можливістю регулювати витрату повітря (низький, високий). Оснащена установка і повітряними фільтрами. Перемикати швидкість завдяки шнуровому вимикачу.