Фільтр

Вентиляційні установки Ostberg - енергоефективність по Шведськи

Ви вибрали
-
Ostberg HERU 50 S - вент.установка з роторним теплообмінником
Индивидуальный расчет стоимости
Припливно-витяжна установка Ostberg HERU 75 S
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка Ostberg HERU 180 S
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна установка Ostberg HERU 130 S
Индивидуальный расчет стоимости

Припливно-витяжні установки - це потужне вентиляційне обладнання, призначене для створення ефективного повітрообміну в приміщенні шляхом припливу або витяжки повітря. Тобто припливно-витяжні установки забирають з приміщення поганий брудне повітря, викидають його на вулицю, а свіжий і очищене повітря подають в будівлю.
Монтаж такого устаткування проводиться в різних типах побутової або промислової системи вентиляції. Не варто недооцінювати важливість установки припливно-витяжної установки, оскільки від якості повітря, яким дихають мешканці приміщення, залежить їхнє самопочуття, імунітет, опірність організму хворобам і т.д.
Компанія Ostberg спеціалізується на виробництві різного роду кліматичного обладнання, в тому числі випускає і припливно-витяжні установки. Дані пристрої характеризуються високою потужністю, ефективністю і безпекою для людини.
 

Переваги використання припливно-витяжних установок Ostberg

Роблячи вибір на користь того чи іншого виробництва припливно-витяжних установок, необхідно враховувати рівень пропонованого якості, ціну і технічні характеристики установок. Компанія Ostberg надає широкий вибір такого обладнання до доступної вартості. Припливно-витяжні установки Ostberg мають ряд переваг і плюсів, котрі вигідною виділяють їх на тлі товарів конкурентів.
Припливно-витяжні установки Ostberg монтуються в підшивань стелях, технічних приміщеннях або системах повітропроводів і призначені для забезпечення ефективного повітрообміну в різних будівлях. Припливно-витяжні установки Ostberg представлені серією Ostberg HERU. Дана серія характеризується високою шумоізоляцією і низьким споживанням енергії. Мала гучність Ostberg HERU пояснюється спеціальним покриттям корпусу мінеральною ватою, а низьке енергоспоживання досягається за рахунок використання рекуператора, який нагріває припливне повітря шляхом добування енергії, що видаляється.
Управління установками Ostberg за допомогою дистанційного пультаУправленіе припливно-витяжної установкою Ostberg HERU здійснюється за допомогою пульта, користувач може змінювати швидкість обертання вентиляторів, задавати необхідну температуру в приміщенні і ін.
Купуючи приточно-витяжні установки Ostberg, Ви робите перебування в приміщенні воістину комфортним і безпечним для здоров'я. Салон кліматичної техніки Альтер Ейр пропонує на вибір кілька моделей даних установок, які зможуть зробити мікроклімат в будь-якому приміщенні найбільш оптимальним.
 

Припливно-витяжні установки Ostberg від магазину Альтер Ейр


 
Ostberg HERU - це якісні припливно-витяжні установки, оснащені функцією рекуперації тепла. Ця функція має на увазі, що тепло, яке береться з витяжного повітря, утилізується і генерується в енергію для обслуговування установки. Отже, Ви практично не витрачаєте електроенергію, а установка працює ефективно.
Припливно-витяжні установки Ostberg HERU призначені для монтажу в горизонтальному положенні і підходять для установки в повітроводах круглого перетину. Перевагою Ostberg HERU можна назвати використання подвійної системи очищення повітря за допомогою фільтрів на вході і виході установки. Їх сервісне обслуговування полягає тільки в періодичної очищення від пилу і засмічень, після чого їх можна повторно використовувати в установці.
За рахунок використання шару термо- і звукоізоляції зменшуються до мінімуму втрати енергії і звукові характеристики приточно-витяжних установок Ostberg HERU. Це робить їх незамінним обладнанням в будь-якому приміщенні, навіть там, де пред'являються високі вимоги до вентиляційної техніці.
 
 
Звертаючись до компанії Альтер Ейр щодо консультацій або з питання придбання припливно-витяжних установок Ostberg, Ви отримуєте вичерпну інформацію і зможете замовити товар зі знижкою і доставкою в будь-який регіон України. Альтер Ейр - це комфорт, економія і оперативність.