Фільтр

Моноблочні вентиляційні установки Systemair - енергозберігаюча вентиляція

Ви вибрали
-
Припливно-витяжна установка systemair SAVE VTC 300 L
ціна 132995грн
Припливно-витяжна установка systemair SAVE VTC 700 L
ціна 208035грн
Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTC 700 R
ціна 208035грн
Припливно-витяжна установка Systemair VX 250 TV/P
Ціна по запиту
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 HW
ціна 430977грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 HW
ціна 427460грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 HW
ціна 430977грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 HW
ціна 427460грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 EL
Ціна по запиту
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR03 EL
Ціна по запиту
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Systemair Topvex SR04 HW
ціна 516570грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex SR11 HW
ціна 802995грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR04 EL
ціна 344447грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR04 HW
ціна 500992грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR09 EL
ціна 777535грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR04 HW
ціна 497307грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR15 HW
ціна 940512грн
Вентиляційна установка Systemair Topvex TR15 HW
ціна 937162грн

Кілька слів про припливно-витяжні вент.агрегати Systemair

Компанія Sytemair - світовий виробник припливно-витяжних установок. Припливно-витяжна установка - це так званий пристрій централізованої вентиляції, що поєднує в собі повний комплекс функцій керованої вентиляції, в залежності від потужностей підходить як для невеликих котеджів, так і для великих будівель. Спрощення управління вентиляцією дозволяє більш ефективно витрачати енергоресурси.
Крім функції повітрообміну, припливно-витяжні установки можуть мати додаткові функції і можливість інтегруватися в систему додаткового обладнання. В обладнанні преміум класу існує можливість регуляції рівня відносної вологості, шляхом видалення її надлишків.

Припливно-витяжна установка Systemair
Також за рахунок вбудованого теплообмінника можливий підігрів або охолодження повітряної маси, що надходить, без додаткового навантаження на опалювальну систему, що дозволяє економити до 75% електроенергії. Найчастіше в установках вбудовані пластинчасті рекуператори протиточного типу (повітря не змішується під час теплообміну), рідше встановлюються "роторні регенератори" (повітряна маса перемішується).
Для різного роду завдань Systemair випускаються кілька серій припливно-витяжних установок VX, VR, Maxi, Topvex, Rotovex.

Systemair серії SAVE VTC

Високоефективна припливно-витяжна установка Systemair VTC

Це оновлена ​​серія побутових вентиляційних установок з рекуперацією тепла і інтегрованою системою автоматики, основними перевагами якої вважаються:

  • Використання високоефективних ЄС-двигунів, а також алюмінієвого теплообмінника-рекуператора з підвищеною площею повітрообміну, що позитивно відіб'ється на ефективності рекуперації тепла видаляємого повітря до 94%;
  • Зручна панель управління;
  • Інтегрована система автоматики;
  • Мінімальний рівень шуму;

З вентагрегатами SAVE VTC ви зможете організувати повноцінну вентиляцію в приміщеннях площею до 600 м² при споживанні не більше 316 Вт електроенергії на годину. Дане обладнання забезпечить вам не тільки свіже і чисте повітря на цілий рік, але і комфортні температурні показники навіть у найлютіші морози.

Systemair серії VX

Установка припливно-витяжного типу Systemair VX покликана вирішити завдання створення найбільш комфортних умов при мінімальних експлуатаційних витратах.

Цьому сприяє тривалий термін служби, низьке енергоспоживання, можливість автоматизації і простота в налаштуванні. Ефективний роторний теплообмінник знижує витрати на опалення і кондиціонування приміщення, при цьому повітряні фільтри усувають пил, що потрапляє при перемішуванні повітряної маси.

Корпус, виконаний з оцинкованої сталі, надійно захищає внутрішні вузли пристрою від механічних пошкоджень, агресивних середовищ і вологи.

Systemair серії VR

Там, де необхідна виключно тиха робота системи вентиляції, наші фахівці рекомендують встановлювати припливно-витяжні установки Systemair VR. Їх корпус, подібно сандвіч-панелі, багатошаровий, в ньому є ізоляційний шар з негорючого матеріалу, який гасить шум, що виникає при їх роботі. Крім того, режим роботи "нічний" дозволяє практично звести його на нуль, не заважаючи комфортному сну людей, які знаходяться в приміщенні.

Монтаж цих агрегатів проводиться на стіні, не потрібна установка додаткових механізмів для відведення конденсату. Додайте до цього шведську якість і ви отримаєте рішення в рівній мірі здатне справлятися з вентилюванням нерухомості комерційного та побутового призначення.

Systemair серії Maxi

Це дійсно компактні установки, в першу чергу застосовуються при дефіциті площі для установки вент. обладнання. Виробник рекомендує монтувати Systemair Maxi в зоні підвісної стелі, що з одного боку заощаджує простір, з іншого боку знижує рівень шуму в приміщеннях під час роботи. Сервісне обслуговування при правильній установці теж не принесе значних труднощів.

Управляти такими припливно-витяжними установками можна за допомогою дистанційного пульта, існує можливість інтегрування їх в єдину систему. Крім того, дані вент.агрегати своєчасно сповіщають користувача про необхідність зміни повітряного фільтра, виникнення неполадок.

Systemair серії Topvex


У припливно-витяжних установках Systemair Topvex стоїть акцент не тільки на енергоефективністі та інтенсивності повітрообміну, а й на якості, подаваємого в приміщення повітря. Система фільтрації здатна забирати з обслуговуємого приміщення пил, випаровування і навіть дим.

Наприклад, топові моделі цієї серії можуть прибирати дим практично на 100%, поєднуючи в собі частину функцій популярних нині пристроїв - очищувачів повітря. Припливно-витяжні вент.агрегати Сістемейр можуть автоматично адаптувати режими роботи під зміну температури в приміщенні і на вулиці, не відволікаючи користувача від справ необхідністю постійного коригування.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла Systemair - ідеальне поєднання ціни та якості

Установки з рекуперацією тепла Systemair - високотехнологічні вентиляційні системи, які забезпечать високу ступінь комфорту у вашому приміщенні, споживаючи при цьому невелику кількість енергії. Альтер Ейр пропонує широкий вибір таких установок, серед яких обов'язково знайдеться підходяща для вас модель.

Купити одну з представлених на сайті установок централізованої вентиляції Systemair за вигідною ціною або проконсультуватися з професійними інженерами Ви можете, зателефонувавши в салон кліматичної техніки Alter Air. Ми гарантовано даємо нашим клієнтам вигідну ціну, швидку доставку по всій Україні, якісний монтаж і пуско-наладку.