
Зволожувачі повітря Condair - промислові та побутові
Чому продукція бренду Condair так популярна?
Condair – відома швейцарська компанія з виробництва зволожувачів повітря. Устаткування даного бренду користується великою популярністю у всьому світі, так як компанія випускає продукцію, аналоги за якістю і надійності якої складно знайти.
Бренд Condair спеціалізується на виготовленні зволожувачів переважно для промислових цілей. У таких приміщеннях зволоження повітря має велике значення і впливає на якість продукції, що виготовляється там продукції.
Типи зволожувачів Condair за принципом роботи
За типом зволоження пристрої можуть бути паровими і адіабатичними.
Парові зволожувачі в процесі роботи використовують пар, не змінюючи температури повітря.
Такі пристрої можуть дуже точно регулювати рівень вологості в приміщеннях, що є їх безперечною перевагою. Приклади парових зволожувачів: Condair CP3mini, Condair RS, Condair EL.
Дуже популярною вважається модель Condair CP3 mini. Це компактний пароувлажнітель з безліччю корисних доповнень. Він виконаний з матеріалів високої якості, а завдяки добре продуманому дизайну і можливості прихованого підключення він непомітний в інтер'єрі. Зволожувач використовує звичайну воду з-під крана, споживання води зменшено по максимуму.
Тепер про адиабатических увлажнителях. Такі агрегати зволожують повітря під високим тиском форсунок. Цей тип зволожувача змінює температуру повітря в приміщення через паркан тепла в процесі випаровування. Ось приклади адиабатических зволожувачів: Condair DL, Condair PH15, Condair 505, Condair 3001, Condair NEB.
Адіабатичні зволожувачі також називають "атомайзери", вони не використовуються в житлових і офісних приміщеннях через те, що мають дуже високий рівень вологості. А це може стати причиною псування меблів і т.д. Адіабатичні зволожувачі мають високу продуктивність роботи в порівнянні з паровими моделями.
Атомайзер Condair 505, наприклад, працює в приміщеннях об'ємом до 150 м 2 . Пристрій призначений для роботи в виробничих і складських зонах, де потрібно підтримувати оптимальний рівень вологості. Зволожувачі відрізняються компактними розмірами і надійним двигуном.
Типи зволожувачів Condair по монтажу
Залежно від місця розміщення обладнання буває таких типів:
- Настінні зволожувачі;
- Підлогові;
- Підвісні.
Підводимо підсумки
Зволожувачі повітря Condair – потрібне придбання для хорошого мікроклімату на промислових об'єктах, медичних установах, складських приміщеннях і т.д. У деяких зволожувачах Сondair вбудований таймер, деякі мають гігростати і датчики води. А моделі Condair PH мають навіть економічний режим роботи, при якому мінімізовано споживання електроенергії.
Придбати їх за вигідною ціною з офіційною гарантією (12 місяців) і консультацією ви можете у нас в компанії. Ми також пропонуємо готові пакетні рішення по зволоженню повітря на базі обладнання Condair. Крім того, наша компанія займається проектуванням та монтажем систем зволоження і очищення повітря, а також вентиляції, кондиціонування та інших.
Якщо вас цікавлять якісь питання або ви потребуєте консультації фахівців – телефонуйте нам за номером 0800330828. Ми надамо вам всю необхідну інформацію і допоможемо з вибором обладнання.
Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.
Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.
Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.
Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.
Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.
В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.
Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.
Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.
Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.
В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.
Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:
- Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
- Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
- Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
- Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.
Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.
Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.
Серед дешевих зволожувачів можна виділити:
- Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
- Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
- Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
- Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.
Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.
- Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
- Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
- Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.