Фільтр

Зволожувачі повітря Condair - промислові та побутові

Ви вибрали
-
Зволожувач повітря Condair MiniNEB
ціна 342грн
Зволожувач повітря Condair AC1-80
ціна 744грн
Зволожувач повітря Condair NEB 6500
ціна 937грн
Зволожувач повітря Condair UCV 52
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair UCV 63/4
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair AC1-160
ціна 1030грн
Зволожувач повітря Condair PH15
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH15A
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH15A
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair Basic
Индивидуальный расчет стоимости

Чому продукція бренду Condair так популярна?

Condair – відома швейцарська компанія з виробництва зволожувачів повітря. Устаткування даного бренду користується великою популярністю у всьому світі, так як компанія випускає продукцію, аналоги за якістю і надійності якої складно знайти.

Бренд Condair спеціалізується на виготовленні зволожувачів переважно для промислових цілей. У таких приміщеннях зволоження повітря має велике значення і впливає на якість продукції, що виготовляється там продукції.

Типи зволожувачів Condair за принципом роботи

Мобильный увлажнитель возудха Condair Defensor PHЗа типом зволоження пристрої можуть бути паровими і адіабатичними.

Парові зволожувачі в процесі роботи використовують пар, не змінюючи температури повітря.

Такі пристрої можуть дуже точно регулювати рівень вологості в приміщеннях, що є їх безперечною перевагою. Приклади парових зволожувачів: Condair CP3mini, Condair RS, Condair EL.

Дуже популярною вважається модель Condair CP3 mini. Це компактний пароувлажнітель з безліччю корисних доповнень. Він виконаний з матеріалів високої якості, а завдяки добре продуманому дизайну і можливості прихованого підключення він непомітний в інтер'єрі. Зволожувач використовує звичайну воду з-під крана, споживання води зменшено по максимуму.

Тепер про адиабатических увлажнителях. Такі агрегати зволожують повітря під високим тиском форсунок. Цей тип зволожувача змінює температуру повітря в приміщення через паркан тепла в процесі випаровування. Ось приклади адиабатических зволожувачів: Condair DL, Condair PH15, Condair 505, Condair 3001, Condair NEB.

Адиабатический увлажнитель воздуха Condair Defensor MkАдіабатичні зволожувачі також називають "атомайзери", вони не використовуються в житлових і офісних приміщеннях через те, що мають дуже високий рівень вологості. А це може стати причиною псування меблів і т.д. Адіабатичні зволожувачі мають високу продуктивність роботи в порівнянні з паровими моделями.

Атомайзер Condair 505, наприклад, працює в приміщеннях об'ємом до 150 м 2 . Пристрій призначений для роботи в виробничих і складських зонах, де потрібно підтримувати оптимальний рівень вологості. Зволожувачі відрізняються компактними розмірами і надійним двигуном.

Типи зволожувачів Condair по монтажу

Залежно від місця розміщення обладнання буває таких типів:

 • Настінні зволожувачі;
 • Підлогові;
 • Підвісні.

Підводимо підсумки

Зволожувачі повітря Condair – потрібне придбання для хорошого мікроклімату на промислових об'єктах, медичних установах, складських приміщеннях і т.д. У деяких зволожувачах Сondair вбудований таймер, деякі мають гігростати і датчики води. А моделі Condair PH мають навіть економічний режим роботи, при якому мінімізовано споживання електроенергії.

Придбати їх за вигідною ціною з офіційною гарантією (12 місяців) і консультацією ви можете у нас в компанії. Ми також пропонуємо готові пакетні рішення по зволоженню повітря на базі обладнання Condair. Крім того, наша компанія займається проектуванням та монтажем систем зволоження і очищення повітря, а також вентиляції, кондиціонування та інших.

Якщо вас цікавлять якісь питання або ви потребуєте консультації фахівців – телефонуйте нам за номером 0800330828. Ми надамо вам всю необхідну інформацію і допоможемо з вибором обладнання.

Занадто сухе повітря негативно впливає на наш організм: знижується здатність бронхів до самоочищення, через що збільшується сприйнятливість до інфекцій, знижується імунітет, пересушується слизова і шкіра. Зволожувачі повітря ефективно зволожують повітря, підвищуючи рівень вологості до оптимального. Особливо це важливо для новонароджених і маленьких дітей, вологість в їхніх кімнатах повинна бути не менше 50%. Цього легко домогтися за допомогою зволожувача. Більш того, деякі моделі мають спеціальний дитячий режим і автоматично підтримують необхідний рівень в 50-55%.

Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.

Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.

Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.

Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.

Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.

В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.

Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.

Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.

Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.

В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.

Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:

 1. Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
 2. Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
 3. Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
 4. Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.

Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.


Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.

Серед дешевих зволожувачів можна виділити:

 1. Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
 2. Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
 3. Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
 4. Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.

Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.

 1. Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
 2. Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
 3. Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.
Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28 і ми підберемо зволожувач під ваш бюджет!