Фільтр

Зволожувачі повітря Condair - промислові та побутові

Ви вибрали
-
Зволожувач повітря Condair MiniNEB
ціна 29823грн
Зволожувач повітря Condair AC1-80
ціна 64762грн
Зволожувач повітря Condair NEB 6500
ціна 81571грн
Зволожувач повітря Condair UCV 52
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair UCV 63/4
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair AC1-160
ціна 89609грн
Зволожувач повітря Condair PH15
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH15A
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH15A
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair PH28
Индивидуальный расчет стоимости
Зволожувач повітря Condair Basic
Индивидуальный расчет стоимости

Чому продукція бренду Condair так популярна?

Condair – відома швейцарська компанія з виробництва зволожувачів повітря. Устаткування даного бренду користується великою популярністю у всьому світі, так як компанія випускає продукцію, аналоги за якістю і надійності якої складно знайти.

Бренд Condair спеціалізується на виготовленні зволожувачів переважно для промислових цілей. У таких приміщеннях зволоження повітря має велике значення і впливає на якість продукції, що виготовляється там продукції.

Типи зволожувачів Condair за принципом роботи

Мобильный увлажнитель возудха Condair Defensor PHЗа типом зволоження пристрої можуть бути паровими і адіабатичними.

Парові зволожувачі в процесі роботи використовують пар, не змінюючи температури повітря.

Такі пристрої можуть дуже точно регулювати рівень вологості в приміщеннях, що є їх безперечною перевагою. Приклади парових зволожувачів: Condair CP3mini, Condair RS, Condair EL.

Дуже популярною вважається модель Condair CP3 mini. Це компактний пароувлажнітель з безліччю корисних доповнень. Він виконаний з матеріалів високої якості, а завдяки добре продуманому дизайну і можливості прихованого підключення він непомітний в інтер'єрі. Зволожувач використовує звичайну воду з-під крана, споживання води зменшено по максимуму.

Тепер про адиабатических увлажнителях. Такі агрегати зволожують повітря під високим тиском форсунок. Цей тип зволожувача змінює температуру повітря в приміщення через паркан тепла в процесі випаровування. Ось приклади адиабатических зволожувачів: Condair DL, Condair PH15, Condair 505, Condair 3001, Condair NEB.

Адиабатический увлажнитель воздуха Condair Defensor MkАдіабатичні зволожувачі також називають "атомайзери", вони не використовуються в житлових і офісних приміщеннях через те, що мають дуже високий рівень вологості. А це може стати причиною псування меблів і т.д. Адіабатичні зволожувачі мають високу продуктивність роботи в порівнянні з паровими моделями.

Атомайзер Condair 505, наприклад, працює в приміщеннях об'ємом до 150 м 2 . Пристрій призначений для роботи в виробничих і складських зонах, де потрібно підтримувати оптимальний рівень вологості. Зволожувачі відрізняються компактними розмірами і надійним двигуном.

Типи зволожувачів Condair по монтажу

Залежно від місця розміщення обладнання буває таких типів:

  • Настінні зволожувачі;
  • Підлогові;
  • Підвісні.

Підводимо підсумки

Зволожувачі повітря Condair – потрібне придбання для хорошого мікроклімату на промислових об'єктах, медичних установах, складських приміщеннях і т.д. У деяких зволожувачах Сondair вбудований таймер, деякі мають гігростати і датчики води. А моделі Condair PH мають навіть економічний режим роботи, при якому мінімізовано споживання електроенергії.

Придбати їх за вигідною ціною з офіційною гарантією (12 місяців) і консультацією ви можете у нас в компанії. Ми також пропонуємо готові пакетні рішення по зволоженню повітря на базі обладнання Condair. Крім того, наша компанія займається проектуванням та монтажем систем зволоження і очищення повітря, а також вентиляції, кондиціонування та інших.

Якщо вас цікавлять якісь питання або ви потребуєте консультації фахівців – телефонуйте нам за номером 0800330828. Ми надамо вам всю необхідну інформацію і допоможемо з вибором обладнання.