Фільтр

Зволожувачі повітря Defensor

Ви вибрали
-
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити параметри пошуку :)

Зволожувачі повітря Defensor - це високотехнологічні агрегати, призначені для використання у великих комерційних і виробничих приміщеннях. Основне середовище їх експлуатації - виробництва або склади, де сухість повітря може негативно вплинути на технологічні процеси і на зберігання матеріалів. Відмінною рисою даних агрегатів є висока продуктивність роботи і можливість зволожувати приміщення зі значною площею.


Промисловий зволожувач повітря Defensor Condair може працювати як на звичайному, так і на демінералізованої воді. Можливість роботи на неочищеної водопровідної води підвищує середу використання даних агрегатів, а додаткові модифікації дозволяють використовувати дані зволожувачі повітря навіть при низьких температурах.
Незважаючи на високу продуктивність роботи, зволожувачі Defensor мають дуже низький рівень споживання енергії. До кожного агрегату можна під'єднати гигростат, який буде автоматично вибирати режим роботи зволожувача повітря, залежно від рівня вологості в приміщенні.


Сфера застосування зволожувачів Defensor 505


Промисловий зволожувач Defensor 505 - дуже компактний агрегат, але при цьому завдяки своїй високій продуктивності здатний ефективно зволожувати приміщення об'ємом до 150 куб. м. Таким приміщенням може бути склад, виробничий цех, сховище для вина, сільськогосподарське приміщення і багато іншого.
Крім того, він не буде з'їдати велику кількість електроенергії, тому його можна використовувати тривалий період часу, не вимикаючи. Він не шумить, виробляє невеликий пар, продуктивність становить 500 мл на годину, що дозволяє назавжди забути про задушливому важкому повітрі.


У чому переваги промислового зволожувача Defensor 3001?


У порівнянні з Defensor 505, продуктивність промислового зволожувача Defensor 3001 аж в 6 разів вище і становить 3 літри на годину. Такого рівня продуктивності вистачає для приміщень, обсяг яких досягає 500 куб. м. Паровий зволожувач Defensor 3001 може підключатися до системи водопостачання і безпосередньо споживати з неї воду для роботи. Також вони можуть поставлятися з регульованими напрямними насадками, за допомогою яких Ви можете встановлювати, в яку частину приміщення буде подаватися пар з зволожувача.
Defensor 3001 не вимагає особливого обслуговування, а завдяки потужності 65 Вт і вбудованому відцентровому вентилятору буде безперебійно служити Вам довгі роки.


Чим гарний Defensor CP3 mini?


Даний зволожувач призначений для установки в невеликих комерційних і напівпромислових будівлях, офісах, складах, конференц-залах. Defensor Condair CP3 mini встановлюється на стіну і за рахунок свого оригінального виконання підійде практично під будь-який інтер'єр.
Ці зволожувачі не створюють великого шуму, а також для їх роботи можна використовувати звичайну воду з-під крана, попередньо її не очищаючи. Також на передній частині зволожувача розташована панель управління, і користувач сам зможе встановлювати необхідні параметри.


Defensor PH: якість, надійність, довговічність


Серія промислових зволожувачів Walter Meier Defensor PH забезпечує комплексний підхід до забезпечення комфортних умов в приміщенні: вони не тільки зволожують повітря, але і очищають його від бактерій і вірусів, а також насичують іонами срібла.
Вони мають вбудований гигростат, який автоматично підлаштовується під зміну умов в приміщенні і самостійно встановлює оптимальний рівень вологості. Обсяг відсіку з водою в зволожувачі становить 20 літрів, що дозволяє використовувати агрегат тривалий час. Також можна управляти і часом роботи пристрою: він має 4 різних режиму запуску і відключення.


Промислові зволожувачі повітря Defensor PH


Компанія Альтер Ейр є офіційним представником бренду Walter Meier Defensor в Україні, і, купуючи продукцію у нас, Ви гарантовано отримуєте якісний продукт з усіма супутніми сертифікатами. Альтер Ейр доставляє товар по всій Україні і проводить монтаж будь-якої складності. За прийнятну ціну Ви отримуєте найбільш оптимальну модель зволожувача для Вашого приміщення.

Занадто сухе повітря негативно впливає на наш організм: знижується здатність бронхів до самоочищення, через що збільшується сприйнятливість до інфекцій, знижується імунітет, пересушується слизова і шкіра. Зволожувачі повітря ефективно зволожують повітря, підвищуючи рівень вологості до оптимального. Особливо це важливо для новонароджених і маленьких дітей, вологість в їхніх кімнатах повинна бути не менше 50%. Цього легко домогтися за допомогою зволожувача. Більш того, деякі моделі мають спеціальний дитячий режим і автоматично підтримують необхідний рівень в 50-55%.

Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.

Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.

Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.

Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.

Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.

В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.

Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.

Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.

Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.

В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.

Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:

 1. Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
 2. Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
 3. Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
 4. Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.

Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.


Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.

Серед дешевих зволожувачів можна виділити:

 1. Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
 2. Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
 3. Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
 4. Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.

Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.

 1. Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
 2. Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
 3. Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.
Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28 і ми підберемо зволожувач під ваш бюджет!