Фільтр

Промислові зволожувачі повітря Walter Meier

Ви вибрали
-
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити параметри пошуку :)

Зволожувачі повітря - незамінні пристрої для підтримки оптимального рівня вологості в будь-якому приміщенні. Вони бувають як побутовими (для житлових будинків і квартир), так і промисловими (для виробничих будівель, промислових цехів, складів та інших великих приміщень з сухим повітрям).
Швейцарська компанія Walter Meier займається виробництвом промислових зволожувачів повітря, які ефективні при використанні в великих приміщеннях з сухим повітрям з високою концентрацією пилу або інших домішок. Уже 40 Більш років цей виробник доводить, що навіть в самих задушливих приміщеннях, де неможливо нормально дихати, застосування зволожувачів Walter Meier допомагає створити оптимальні умови для перебування людей. Вони можуть застосовуватися як автономно, так і в якості елемента системи вентиляції або кондиціонування.

Серед вироблених компанією пристроїв для зволоження повітря виділяють адиабатические, газові, парові зволожувачі, парогенератори, атомайзери та багато іншого. Кожен з них знаходить застосування в певних приміщеннях і з певними умовами. Більш детально про моделях зволожувачів Walter Meier далі.

Walter Meier MiniNEB - зволожувач, який відноситься до класу парових. Цікавою особливістю функціонування даних агрегатів є те, що вони підключаються безпосередньо до системи водопостачання, звідки беруть воду для зволоження повітря. Це дуже зручно, оскільки Вам не доведеться постійно доливати воду в пристрій. Він монтується на стіну і рівномірно розподіляє чисте повітря по всьому периметру приміщення.
Walter Meier NEB вже відноситься до категорії адиабатических зволожувачів. Вони працюють за принципом природного випаровування: вода, яка потрапляє на спеціальний випарний елемент, перетворюється на пару і подається в приміщення. Крім того, ці пристрої оснащені системою багаторівневої очищення повітря, так що Ви можете бути впевнені, що те повітря, яке подається з цього пристрою в кімнату, не містить шкідливих організмів, бактерій, пилу, алергенів і т.д.
Зволожувач Промисловий Walter Meier AC1 відноситься до канальним, так як монтується безпосередньо в повітропровід системи вентиляції. Тобто при її роботі, крім подачі та відведення повітря, зволожувач ще й вирішує проблему сухого повітря. Також Ви можете встановлювати їх окремо на стіну або стелю, все залежить від бажання. При цьому показники ефективності роботи даних зволожувачів не знижуються. Центрифужні Зволожувачі Walter Meier AC1, незважаючи на свою велику потужність, залишаються енергоекономно і не приведуть до великих матеріальних втрат від їх використання. Компанія Альтер Ейр - офіційний представник Walter Meier в Україні, тому ми можемо надати Вам вичерпну інформацію щодо будь-якої з моделей цих зволожувачів.
Walter Meier серії UCV являють також собою канальні зволожувачі, по КОНСТРУКЦІЇ схожі і з способу монтажу Центрифужний AC1. Головною перевагою цього класу швейцарських зволожувачів є те, що вони мають відразу 2 двигуна. Один з них призначений для центріфужного зволоження, а другий забезпечує роботу вентилятора. За рахунок такої конструкції зволожувачі повітря Walter Meier серії UCV б'ють всі рекорди за показниками якості обробки повітря і боротьби з сухістю в приміщенні. Сфера застосування цих зволожувачів досить широка, так як вони можуть обслуговувати опалювальні і неопалювані приміщення заводів, складів, теплиць, винних погребів та ін.

Висновки


Компанія Альтер Ейр вже більше 8-ми років тісно співпрацює з брендом Walter Meier і надає широкий асортимент продукції цієї торгової марки. Ми зможемо надати Вам не тільки професійну консультацію, а й підібрати зволожувач, який найбільш ефективно впорається з сухим повітрям у Вашому приміщенні. При цьому наші ціни Вас приємно порадують, а також Ви можете отримати хорошу знижку на одну з моделей.

Занадто сухе повітря негативно впливає на наш організм: знижується здатність бронхів до самоочищення, через що збільшується сприйнятливість до інфекцій, знижується імунітет, пересушується слизова і шкіра. Зволожувачі повітря ефективно зволожують повітря, підвищуючи рівень вологості до оптимального. Особливо це важливо для новонароджених і маленьких дітей, вологість в їхніх кімнатах повинна бути не менше 50%. Цього легко домогтися за допомогою зволожувача. Більш того, деякі моделі мають спеціальний дитячий режим і автоматично підтримують необхідний рівень в 50-55%.

Принцип роботи зволожувачів відрізняється в залежності від їх виду.

Традиційні пристрої працюють за принципом природного зволоження повітря. Ви заливаєте воду в бачок, звідки вона потрапляє в піддон на зволожуючі змінні картриджі. Вбудований вентилятор проганяє крізь них повітря, зволожуючи його та очищаючи від пилу. Такий тип зволожувачів не може підняти рівень вологи вище 60%.

Парові зволожувачі функціонують за принципом електрочайника – вода в них нагрівається до стану кипіння і випускається назовні у вигляді звичайного пару температурою близько 50-60°.

Ультразвукові зволожувачі – найсучасніший тип. Їх механізм дії заснований на подачі води з резервуара на вібруючу ультразвукову пластину. За допомогою високочастотних коливань вона розбиває подавану дозатором кількість води на найдрібніші частинки пару. Вентилятор "видуває" водяну хмару в приміщення, причому крапельки води не осідають, а утримуються молекулами повітря.

Фахівці "Альтер Ейр" рекомендують звернути увагу саме на ультразвукові зволожувачі, як найбільш технологічні та затребувані.

В першу чергу треба визначитися з типом зволожувача: паровий або ультразвуковий.

Далі – де ви будете ставити зволожувач, який метраж приміщення. Є гарні недорогі моделі, які можуть зволожувати приміщення площею до 25 м2 – наприклад, Neoclima SP-35G та Neoclima SP-25W.

Якщо вам потрібен більш потужний зволожувач, який обслуговує приміщення до 50-60 м2, зверніть увагу на ультразвукові Electrolux EHU 3715D та Boneco 7135, і парову модель Air-O-Swiss S450. Для зволоження великих приміщень до 80 м2 підійде Boneco U700.

Для дитячої рекомендуємо зволожувачі з цікавим "дитячим" дизайном – Ballu UHB-255 E Hello Kitty і Ballu UHB-280 Mickey Mouse, крім того вони досить компактні, оснащені дисплеєм для зручного управління та мають капсулу для аромамасел.

В нашому інтернет-магазині ви можете вибрати і купити зволожувач точно під ваші потреби.

Наші фахівці сформували рейтинг функціональних та затребуваних зволожувачів повітря:

 1. Ballu UHB-1000 – компактний і стильний, він ефективно зволожує приміщення площею до 40 м2. Ви можете вибрати параметри зволоження – теплим чи холодним паром. Попередньо очищає і навіть може пастеризувати воду. Оснащений аромакапсулой, має таймер і синє підсвічування. Може управлятися дистанційно за допомогою пульта.
 2. Electrolux EHU 3815D YOGAhealthline – функціональний зволожувач, оснащений декількома фільтрами, в т. ч. антибактеріальним, бактерицидною лампою, іонізатором повітря, таймером. Має 4 режими роботи, аромакапсулу, підсвічування з 4 змінюючими один одного кольорами.
 3. Neoclima SP-55W – невеликий недорогий ультразвуковий зволожувач з таймером, нічним режимом і 3 рівнями інтенсивності зволоження, має додаткову функцію ароматизації повітря.
 4. Ballu UHB-805 – компактний пристрій з попередньою фільтрацією води. Має 2 режими зволоження – холодним і теплим паром, оснащений аромакапсулою. Може працювати 6-7 годин без доливання води.

Хочете дізнатися більше про актуальні моделі 2020 року? Зателефонуйте нашим фахівцям за детальною консультацією – 0-800-33-08-28.


Ціна на зволожувачі повітря різна – від 579 грн до 27 000 грн за повноцінні кліматичні комплекси преміум-класу.

Серед дешевих зволожувачів можна виділити:

 1. Ballu UHB 100 – простий міні зволожувач з резервуаром на 1 л. Підходить для зволоження приміщень метражем до 10 м2.
 2. Ballu UHB-300 – маленький зволожувач повітря з резервуаром на 2.8 л. Підійде для дитячих, невеликих спалень. Має підсвічування і може виконувати функцію нічника, оснащений аромакапсулою. Вартість складає всього 699 грн.
 3. Wild Wind S-210BL – невеликий пристрій з LED-підсвіткою та аромакапсулою. Відрізняється вкрай низьким споживанням електроенергії. Виконаний в цікавому дизайні у вигляді крапельки води.
 4. Ballu UHB-314 – ультразвуковий зволожувач за доступною ціною в 899 грн. Має 3 режими інтенсивності роботи, підсвічування та аромакапсулу. Ефективний для приміщень площею до 30 м2.

Зволожувачі преміум-сегменту поєднують в собі більше функцій, аніж просто насичення повітря вологою.

 1. Panasonic F-VK655R-N – зволожує, очищає, іонізує повітря, видаляє алергени. Оснащений датчиком вологості, датчиком світла, забруднення і запаху. Є пульт дистанційного керування і функція блокування від дітей.
 2. Panasonic F-VXL40R-S – забезпечує багаторівневу фільтрацію повітря, зволожує його і насичує негативними іонами. Підлаштовується під ваш режим дня для економії електроенергії. Оснащений світлодіодним індикатором і датчиком світла.
 3. Boneco H680 – сучасна мийка повітря виробництва Швейцарія. Ефективна при обслуговуванні великих площ – до 100 м2. Це розумний пристрій, який сам повідомить вас про необхідність заміни води, фільтра або про несправність.
Зателефонуйте нам 0-800-33-08-28 і ми підберемо зволожувач під ваш бюджет!