Вентиляційне обладнання

Хіти продажу
Нові товари
Рекомендовані матеріалиНові статті

Нарівні з правильним проектуванням вентиляційних систем, підбір обладнання є найважливішою деталлю для забезпечення комфорту. Обладнання для вентиляції включає в себе як невеликі настінні вентилятори для забезпечення необхідної витяжки повітря з ванних кімнат і санвузлів, так і потужні припливно-витяжні установки для забезпечення комфортного повітрообміну в побутових і промислових будівлях. На нашому сайті всі вентиляційне обладнання поділено на шість категорій.

Вентилятори

Вентилятори – механічні пристрої для забезпечення повітрообміну в локальних зонах. Більшість цього вентиляційного обладнання забезпечує витяжку і видалення повітря, але деякі пристрої можуть працювати і на приплив.

В залежності від виду та призначення вентиляційні пристрої розділені на безліч категорій: канальні, настінні, відцентрові, стельові, камінні вентилятори і так далі. Як інтернет магазин вентиляції та проектно-монтажна організація, Альтер Ейр представляє вентилятори провідних світових брендів і гарантує якість реалізованої продукції відповідними сертифікатами.

Приклад настінного вентилятора виробника Soler&PalauНастінні вентилятори є найпоширенішим видом вентиляційного обладнання. Вони можуть використовуватися як в побутових, так і в комерційних або адміністративних приміщеннях. Для квартири, як правило, настінні вентилятори встановлюються у ванних кімнатах, санвузлах, кухнях, гардеробних. Для систем вентиляції витяжка відпрацьованого повітря з приміщення і видалення з кімнати вологи і неприємний запахів - звичайна і легко здійсненна справа.

Існує величезна кількість брендів, моделей і модифікацій. Все для вентиляції купити можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр, який пропонує своїм клієнтам тільки якісне обладнання від кращих виробників. Звертаємо вашу увагу на такі бренди:
  • Maico (Німеччина),
  • Elicent (Італія),
  • Soler&Palau (Іспанія),
  • Vortice (Італія).

Продукція цих компаній характеризується еталонною якістю, високою ефективністю, дизайном і функціональністю (моделі з таймером, з датчиком вологості, дизайнерські моделі тощо).

Канальні вентилятори монтуються безпосередньо в повітропровід і відрізняються високою продуктивністю. Дане обладнання підходить не тільки для квартир і приватних будинків, але і для офісів та промислових об'єктів.

Агрегати канального типу поділяються на вентилятори для круглих, прямокутних і квадратних каналів. Крім того, вони можуть бути побутовими і промисловими. У побутових канальних вентиляторах основний акцент зроблений на низькі шумові характеристики, тоді як обладнання для великих промислових приміщень повинно бути надійним і стійким до великих навантажень.

Магазин вентиляції Альтер Ейр рекомендує канальні вентилятори таких брендів: Soler&Palau, Vortice, Maico, Lessar, Systemair.

Вентиляційні установки

Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

Для максимально ефективної вентиляційної системи приміщення прийнято використовувати припливно-витяжні установки. Це обладнання забезпечує постійний повітрообмін в квартирах, будинках, котеджах, торгових центрах, готелях, офісних і виробничих будівлях.

Вентиляційні установки умовно можна розділити на декілька категорій – припливні установки, витяжні установки, припливно-витяжні установки та агрегати з рекуперацією тепла. Особливістю останньої категорії є висока ефективність роботи і низьке споживання енергії завдяки рециркуляції повітря.

Більшість моделей обладнання, пов'язаних з питанням «Вентиляція» купити можна в нашому розділі «Магазин». При виборі припливно-витяжних установок зверніть увагу на продукцію наступних компаній: Maico, Daikin, Systemair, Lessar, Salda.

Термовентилятори

Промислові і побутові тепловентилятори використовуються для швидкого обігріву приміщень. Найбільш поширеним вентиляційним обладнанням даного типу є промислові електричні термовентилятори, які використовуються для осушення і обігріву великих промислових або адміністративних приміщень.

Повітророзподільні пристрої

Цей розділ включає в себе всі додаткові засоби, які вмонтовуються в стіни і стелі будівель і які фактично забезпечують потрапляння повітря всередину приміщення – як безпосередньо зовні, так і через повітроводи внаслідок роботи припливних або припливно-витяжних установок. До повітророзподільного обладнання систем вентиляції відносяться дифузори різних типів, а також вентиляційні решітки світових виробників.

Приладдя та аксесуари

Даний розділ включає в себе всі додаткові аксесуари до вентиляційних пристроїв – тут представлені датчики і регулятори, шумоглушники, фільтри, повітроводи і перемикачі. Використання додаткових аксесуарів збільшує комфорт використання і забезпечує автоматизацію роботи вентиляційного обладнання різного ступеня складності.

Вентиляційні решітки

На відміну від дифузорів, які представлені в іншому розділі, дані повітророзподільні пристрої виготовляються компанією Альтер Ейр. Розмір і колір вентиляційних решіток даного типу залежить від бажання замовника – все решітки виготовляються за індивідуальним замовленням.

Купити обладнання для вентиляції в Альтер Ейр

Інтернет-магазин компанії Альтер Ейр успішно реалізує все необхідне обладнання для забезпечення комфортного повітрообміну в приміщеннях будь-якого рівня складності. Наша компанія є авторизованим дилером продукції світових брендів у сфері вентиляції – Systemair (Швеція), Soler&Palau (Іспанія), Ostberg (Швеція), Daikin (Іспанія), Maico (Німеччина) та ін. Звернувшись в нашу компанію, ви можете не тільки купити якісне вентиляційне обладнання в Києві та Україні за доступною ціною, але і замовити його проектування вентиляторів і монтаж вентилятора. Доставка обладнання здійснюється власною службою доставки по місту Київ, решта України - будь-якими зручними для клієнта перевізниками.