Фільтр

Вентиляційні решітки з алюмінію

Ви вибрали
-
Решітки Alter Air РГН
ціна 118грн
РГР регульована решітка
ціна 152грн
Вентиляционные регулируемые решетки Alter Air РГН(п)
ціна 139грн
Решітка Alter Air РЩ
ціна 211грн
РРР решітка дворядна з важелем регуляції
ціна 195грн
РНФ решетка нерегулируемая с фильтром
ціна 274грн
Вентиляційна гратка TROX серія AT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AH
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія AF
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія X-GRILLE
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT-AC
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія LMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка TROX серія ASL
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія CTM
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія DMT-X
Предзаказ
Вентрешетки з алюмінію MADEL DXT-A
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія DXL
Индивидуальный расчет стоимости

Алюмінієві решітки вентиляції отримують все більш широке поширення завдяки зростанню популярності канальних кондиціонерів і припливно-витяжних вентиляційних установок для кліматичних систем побутового класу. Необхідність розведення прихованої системи повітроводів і декорування виходів вентиялционных каналів в приміщення стимулюють зростання пропозицій від виробників. Решітка вентиляційна алюмінієва вигідно відрізняється від пластикових своєю довговічністю і міцністю.

Ми можемо запропонувати однорядні регульовані, щілинні, дворядні з важелем регулювання, нерегульовані з фільтром, дворядні регульовані зовнішні антидождевые і однорядні нерегульовані алюмінієві решітки будь-яких типорозмірів.

Що стосується естетичної сторони питання, то в нашому каталозі є і декоративні решітки для вентиляції, більш того у нас є можливість виготовлення решіток по индицидуальному замовлення, що б задовольнити вимогам дизайнерів.

TROX — коли у нас запитують про «кращих вент.решітках» ми пропонуємо TROX, справжня німецька якість без компромісів.
MADEL — іспанський виробник вентиляційних решіток, коштує трохи дешевше ніж продукція Трокс, але практично не поступається в якості.
Systemair — багато клієнтів замовляючи проект вентиляції серцем якого є припливно-витяжна установка з рекуперацією Systemair SAVE VTC воліють використовувати обладнання одного виробника, і компанія Системэйр дозволяє це реалізувати, адже вони виробляють і повітроводи, вентиляційні решітки алюмінієві.
Alter Air — вентиляційні решітки від нашої компанії не мають широкої популярності за кордоном, однак в Україні вже заслужили довіру багатьох клієнтів, у тому числі і великих будівельних організацій. Ми гарантуємо якість нашої продукції і можемо виготовити решітки необхідних клієнту розмірів. Важливим чинником популярності наших вентиляційних решіток є їх ціна, що не дивно, адже це не брендований імпорт, а вітчизняне виробництво.

Алюминиевая вентиляционная решётка Альтер Эйр

Альтер Ейр надає широкий вибір і можливість підібрати решітки для вентиляції купити виходячи їх естетичних вподобань, технічних вимог та бюджету кожному. Якщо вам потрібна консультація щодо підбору решітки потрібного розміру можна скористатися формою зворотного зв'язку або ж зателефонувати за 0800330828 для зв'язку з менеджерами. Вентиляційні решітки ціна залежить від матеріалу та розміру.