Фільтр

Madel - іспанські вентиляційні решітки

Ви вибрали
-
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT-AC
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія LMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія CTM
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія AMT
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія DMT-X
Предзаказ
Вентрешетки з алюмінію MADEL DXT-A
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія DXL
Индивидуальный расчет стоимости
Вентиляційна гратка MADEL серія CXT
Индивидуальный расчет стоимости

Іспанська компанія «Madel» вже майже 50 років перебуває на європейському ринку з виробництва елементів для розподілу повітря (грати, дифузори, заслонки). За цей час «Madel» не тільки завоювала славу надійного і якісного виробника, але і по праву стала одним з лідерів у своїй галузі.
Устаткування, яке випускається брендом «Madel» відрізняється високими технічними характеристиками, ефективністю і довговічністю. Крім цього, іспанська компанія пишається своєю співпрацею з відомими дизайнерами. Плодами цієї співпраці є ретельно розроблений зовнішній вигляд будь-якого пристрою, що дозволяє з легкістю інтегрувати його в будь-який інтер'єр.
Вентиляційна решітка - це складова частина системи вентиляції, що розподіляє потоки повітря і забезпечує попередній захист повітряного каналу. Компанія «Madel» випускає різні варіанти обладнання, яке ділиться на кілька видів.
1) Припливні вентиляційні решітки Madel - для роботи в системах кондиціонування, вентиляції та обігріву. Вони встановлюються безпосередньо в стінах або підвісних стелях і відрізняються кількістю і якістю пластин (ламелей). Припливні решітки «Madel» представлені серіями: AMT - з одним рядом рухомих пластин, CTM - з подвійним рядом рухомих пластин, AMT-AC - з одним рядом рухомих вигнутих пластин.
2) Лінійні вентиляційні решітки Madel - як подають повітря в приміщення, так і виводять його. Вони легко встановлюються на стелі або в стінах, а відстань між пластинами і їх товщина гарантує надійність і довгий термін експлуатації даної решітки. Лінійні вентиляційні решітки LMT крім своєї міцності відрізняються також елегантним дизайном.
3) Лінійні підлогові решітки Madel - підійдуть для приміщень з фальшполами, а також для систем повітряного опалення. Їх характеризує підвищена міцність і стійкість до навантажень.
4) Витяжні вентиляційні решітки Madel - призначаються для витяжних каналів відтоку, як холодного, так і гарячого повітря. Вони підходять для установки на стінах або стелі і поділяються на серії DMT з горизонтальними пластинами і RMT зі спеціальними осередками. Обидві моделі виконані з високоякісного алюмінію.
5) Зовнішні вентиляційні решітки Madel - встановлюються на фасаді будівлі. Вони характеризуються міцністю і стійкістю до агресивного середовища. Існує кілька серій зовнішніх решіток Madel, які незважаючи на зовнішні відмінності, виконані з алюмінію і сталі, що гальванізується. А ущільнений корпус відповідає за високу воздухонепроницаемость решіток DMT-X, DXT-A, CXT-8, DXL.
Вентиляційні решітки Madel своєї довгої і надійної службою забезпечать Вас чистим безпечним для здоров'я повітрям. Дізнатися докладніше або зробити замовлення можна за телефонами 0800330828, (044) 223-42-42