Фільтр

Щілинні вентиляційні решітки Trox, Madel, Systemair, AlterAir

Ви вибрали
-
Решітка Alter Air РЩ
ціна 211грн
Вентиляційна гратка MADEL серія LMT
Индивидуальный расчет стоимости
Решітки щілинні - вироби, які використовуються в системах кондиціонування і вентиляції. Вони призначаються для рівномірного розподілу повітряного потоку під час подачі або видалення повітря. Вентиляційні лінійні решітки виготовляються з алюмінію, який одночасно є міцним і легким матеріалом. Решітки складаються з 1-6 щілин. В кожній щілині можуть встановлюватися перфоровані заслінки, за допомогою яких регулюється витрата повітря. Також в конструкції можуть передбачатися дві напрямні жалюзі, які повертаються, створюючи різний кут подачі повітря - від 0 до 45 градусів. Якщо довжина решітки перевищує 1 метр, жалюзі виготовляють складовими.

Линейные вентиляционные решетки
Щілинні вентиляційні решітки можуть бути лінійного типу, кутового або т-образного. Найчастіше лінійні вентиляційні решітки кріпляться до стелі. Через них подається свіже повітря в приміщення в «чисті» зони або видаляється забруднене, якщо вони змонтовані в «брудних» зонах. Ґрати вентиляційні накладні, тобто вони монтуються в стіну, залишаючи на поверхні тільки раму. Таким чином решітки доповнюють інтер'єр кімнати. У стандартному виконання виріб покривається білою фарбою, також є решітки виконані в чорному кольорі.

Види вентиляційних решіток

Вентиляційні решітки поділяються на три основних види:

  • Припливні решітки регульовані. Вони в свою чергу діляться на решітки однорядні і дворядні.
  • Припливні нерегульовані решітки.
  • Витяжні решітки без заслінок і жалюзі.
Линейные вентиляционные решеткиНа відміну від інших грат лінійні - це вузькі вентиляційні решітки. Вони не вимагають широкого отвору і легко монтуються. Довгі вентиляційні решітки можуть закривати виводи повітропроводів двох систем: вентиляції і кондиціонування. Таким чином через одну решітку може подаватися свіже і холодне повітря.

Ґрати вентиляційні накладні можуть встановлюватися на стелі або на стіні. Це залежить від проекту інженерної системи і прокладання повітропроводів.

Серед брендів, які випускають якісні вентиляційні решітки щілинні: TROX, Madel, Systemair. Також компанія Альтер Ейр пропонує розподілювачі повітря власного виробництва, які відрізняються високими технічними характеристиками і здатні ефективно виконувати свою роботу.

Щілинна решітка MadelMadel - іспанський виробник, який на ринку вже 50 років і випускає висококласні повітророзподілювачі для вентиляційних систем і систем кондіціонування.
Щелевая решетка Madel
Заслуговує на увагу його серія вентиляційних решіток LMT. Модель LMT - решітка вентиляційна однорядна регульована. Вона дозволяє рівномірно розподіляти повітряний потік, щоб в приміщенні не виникали протяги і не відчувалася робота інженерних систем.

Герметичне прилягання решітки до стіни / стелі забезпечує ущільнювач на рамі. Пластини вироби можуть розташовуватися під кутом 0 градусів або 15 (в залежності від обраної моделі).

Грати LMT виготовляються з міцного екструдованого алюмінію, який не деформується і не втрачає свій естетичний вигляд протягом тривалого часу. Товщина пластин і відстань між ними спеціально розраховані на великі навантаження і забезпечують ефективну роботу системи.

Вентиляційна решітка Альтер Ейр

Линейная решетка Альтер Эйр

Вентиляційна решітка щілинна Альтер Ейр РЩ - це нерегульований розподільник повітря. Він виготовляється з алюмінієвого сплаву, завдяки чому легкий і його просто монтувати на стіну / стелю. Решітки можуть виготовлятися різних розмірів, конкретно під необхідні параметри і фарбуватися в будь-який колір (стандартне виконання в білому).