Фільтр

Щілинні дифузори

Ви вибрали
-
За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте змінити параметри пошуку :)
Дифузор - це виріб для розподілу повітря. Він використовується в системах вентиляції, кондиціонування і опалення для подачі і забору повітря. Також дифузори служать як декоративний елемент в інтер'єрі, який закриває отвір повітропроводу. За допомогою приладу можна регулювати витрату повітря і швидкість його подачі в кімнату.

Дифузори розрізняються за формою:
• Круглі;
• Квадратні;
• Прямокутні;
• Лінійні або щілинні.

Лінійні дифузори краще інших вписуються в продуманий до дрібниць дизайн кімнати.

Одним з якісних виробників дифузорів є іспанська компанія Madel. На ринку вентиляційного обладнання вона вже 50 років і за цей час встигла не тільки завоювати прихильність споживачів, а й удосконалити свою продукцію, яка відрізняється якістю і високими технічними характеристиками.

Дифузори Madel однозначно заслуговують на увагу. Серед них можна виділити такі серії лінійних розподільників повітря: Madel Look, Madel Lng, Madel Lsd.

Madel Look

Диффузор Madel LookMadel Look - прихований лінійний дифузор. Його перевага полягає в тому, що він повністю ховається в підвісних стелях, зовні видно тільки отвір. За допомогою них можна організувати зони розподілу повітря і неактивності. В одну лінію можна передбачити подачу свіжого (система вентиляції) і холодного (кондиціонування) повітря. Їх також можна застосовувати для забору повітря.

Лінійний дифузор Look оснащений направляючими, за допомогою яких регулюється розподіл повітряного потоку. Він може поширюватися по горизонталі або по вертикалі без зміни обсягу повітря, що подається.

Також можливо на 60% змінити витрату повітря при стійкому повітряному потоці. Ефективно використовувати дифузор щілинний Madel в приміщеннях з висотою стель - від 2,5 метра до 4 метрів. При цьому різниця температури повітря, яке подається і кімнатним не повинна перевищувати 12 градусів.

Дифузор Модел Лук виготовляється з алюмінію, а внутрішні пластини виконуються з оцинкованої сталі. Ці матеріали відрізняються міцністю і стійкістю до вологи та інших зовнішніх факторів. Вони служать протягом тривалого часу і здатні витримувати високі навантаження.

Компанія Альтер Ейр для реалізації об'єктів використовує якісні комплектуючі, в тому числі і надійні дифузори мадель Лук. Як вони виглядають в інтер'єрі можете переглянути на відео.

У серію дифузорів входять такі моделі:

LOOK-CM - дифузор з довгим каркасом;
LOOK-SM - короткий дифузор;
LOOK-AR - дифузор для ліній довжиною менше двох метрів;
LOOK -ARI / ARD - дифузори з краями з лівого/правого боку, довжиною більше двох метрів;
LOOK-INT - довжиною більше 4 метрів.

Madel LNG

Серія лінійних дифузорів Madel LNG встановлюється в підвісні стелі і володіє високими естетичними і технічними характеристиками. Вони використовуються в інженерних системах для подачі або забору повітря. Так само як і Madel Look лінійний дифузор LNG підходить для приміщень з високою стелею (від 2,6 до 4 метрів). За допомогою направляючого можна регулювати подачу потоку повітря по горизонталі або по вертикалі в різні боки. Обсяг повітря можна скоротити на 60% при стійкій інтенсивності потоку.

 Диффузор Madel LNGДифузори Madel LNG виготовляються з алюмінію, пластини випускають в чорному кольорі. Для їх виробництва так само використовують алюміній. Він відрізняється міцністю і легкістю, завдяки чому не виникає проблем при встановленні. Алюмінієвий дифузор стійкий до вологи і ультрафіолетових променів. Він не псуватиметься протягом тривалого часу і не буде деформуватися.

Моделі розподільників повітря можуть поставлятися з краями з обох сторін (LNG-АR), з лівого боку (LNG-АRI), з правого боку (LNG-АRD) або без них (LNG-INT).

Кріпиться дифузор до стелі за допомогою скоб для підвішування. Також в якості кріплень може використовуватися монтажна рама і приховані болти. Для монтажу виробу до пленум боксу застосовують спеціальні затискачі.

Madel LSD

Madel LSD - це лінійні секторні дифузори, які служать елементом системи вентиляції. Вони встановлюються в підвісні стелі і розділені на секції по 100 мм. Дифузор LSD має напрямляючі, за допомогою яких регулюється розподіл повітряного потоку, щоб він не потрапляв на зони відпочинку і роботи в кімнаті. Висота стель приміщення повинна бути від 2,6 до 4 метрів.
Диффузор Madel LSD
Виконуються дифузори з алюмінію. Для виробництва внутрішніх пластин був обраний пластик PVC. Цей пластик міцний, не горить і стійкий до атмосфери. Він не вбирає вологу, тому не набухає і не деформується протягом усього терміну експлуатації.

Крім моделей з краями з обох сторін (LSD-АR), ліворуч (LSD-АRI), праворуч (LSD-АRD) і без них (LSD-INT), випускаються модульні дифузори LSD-MOD.


Підбір щілинних дифузорів - важливий момент в реалізації інженерної системи. Яким буде їх зовнішній вигляд і як вони впишуться в загальний дизайн має значення з естетичної точки зору.

Лінійні дифузори поєднують в собі привабливий зовнішній вигляд і технічні характеристики, які роблять роботу інженерної комунікації більш якісною і комфортною.